Skocz do zawartości

Polsat News Polityka


SUPER MEDIALNY
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Poland napisał(a):

Ten kanał miałby sens gdyby dodano „Gościa Wydarzeń 24", „Gościa Wydarzeń", „Dzień na świecie", „Debatę Dnia" „Debatę Tygodnia" oraz „Prezydentów i Premierów". Cztery ostatnie programy mogłyby być na żywo. 

Ale na co komu byłby wtedy potrzebny płatny Polsat News, skoro informację byłyby za darmo w W24, a cała publicystyka w PNP? Oba kanały mają 1 wspólny cel, czyli zarabiać, ale tak, by nie robić konkurencji płatnemu PN?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, neo_patryk napisał(a):

Ale na co komu byłby wtedy potrzebny płatny Polsat News, skoro informację byłyby za darmo w W24, a cała publicystyka w PNP? Oba kanały mają 1 wspólny cel, czyli zarabiać, ale tak, by nie robić konkurencji płatnemu PN?

 

Polsat News miałby informacje oraz publicystykę w jednym miejscu i na tym polegałaby jego rola zaś obie kategoeie osobno byłyby w PNP i W24 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dają tekst "na żywo" gdy jest na żywo. Ale zgadzam się że brak "powtórka" także jest mylące, bo można wyciągać także wnioski, że materiał nagrany wcześniej, a nie emitowany jeszcze.

Wczoraj ok 22:30 także powtarzali ten sam program "Studio Parlament", przez chwilę słuchałem, myślałem że to coś nowego, a dopiero przy kolejnym gościu zorientowałem się że to powtórka.

  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, fanbonda napisał(a):

Polsat News Polityka powinien dodawać napis powtórka. Oglądam program, myślałem, ze na żywo, a z rozmowy wynika, ze to rozmowa z wczoraj. *Studio Parlament " Trwa teraz w PNP

 

Ja bym w sumie jeszcze jakiś dopisek dodał, z którego dnia jest nadawana dana powtórka, to się może przydać szczególnie w weekendy.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego nie ma dopisku "powtórka", bo to są w miarę świeże nagrania, których część osób mogła jeszcze nie obejrzeć :) A to mogło wpłynąć na to, co napisał wyżej @PowerTV:

 

5 godzin temu, PowerTV napisał(a):

Świetny wynik za 1 dzień. Ponad 0,5% SHR.

 

Napis "powtórka" daje się głównie w nocy, gdy nikt nie ogląda telewizji :-)

Edytowane przez mastano
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.01.2024 o 19:25, Poland napisał(a):

To tutaj jednak byłaby powtórka o godzinie 23:00. 

Sama ramówka w paśmie wieczorno-popołudniowym mogłaby wyglądać tak:

16:50 Gość Wydarzeń 24 (powtórka)

17:15 Studio Parlament (na żywo)

19:15 Gość Wydarzeń (na żywo)

19:50 Debata Dnia (na żywo)

21:00 Debata Polityczna (na żywo)

23:00 Dzień na Świecie (powtórka) 

23:30 Punkt Widzenia (powtórka z 16:30) (powtórka)

W weekendy prócz tego na żywo byłyby także takie programy jak „Debata Tygodnia", „Państwo w Państwie", „Prezydenci i Premierzy" oraz „Śniadanie Rymanowskiego" i „Cztery strony Prasy".

Dzięki temu ten kanał jeszcze jakoś kupy by się trzymał :)

 

 

 

Gość Wydarzeń to powinien być w całości tylko na Wydarzenia 24 i Polsat News bez Polsatu a tym bardziej bez Polsat News Polityka. Gość Wydarzeń 24 jak mówi nazwa jest dla Wydarzeń24. Dzień na świcie co ma z polityki? Przypominam że tam będzie sejm na żywo. Jedyne co można zrobić to wymienność pozycji na powtórki Debata dnia o 23.Punkt widzenia o północy a pogramy  PNP od północy na PN i jak nie ma nic z sejmu, komisji śledczych to dawać Polsat News do południa. i ewentualnie stworzyć program "Polityka na świecie" o 20:00 i może jakiś program edukacyjny bo PiS co chwile mówi co innego niż większość Konstytucjonalistów teraz słyszymy ze ułaskawienie zaciera wyrok ponownie będą posłami

 

 

Ciekawe czy jak Sejm będzie trwał o 17:30 to czy program Studio Parlament będzie dłuższy ale przerywany albo przesunięty  może będzie przez cały dzień miał wstawki

Edytowane przez Jock
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W programie „Dniu na Świecie" jest polityka w wydaniu międzynarodowym przez co ta audycja też pasowałaby do ramówki Polsatu News Polityka. Co do „Gościa Wydarzeń" w obu odsłonach ale i „Graffiti" to tu mamy rozmowy z politykami przeważnie w formacie 1 na 1 więc obecność obu programów w ramówce PNP byłaby wskazana. 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Kiler napisał(a):

PNP leci teraz bez kodowania na MUX4, więc można sobie wyszukać i oglądać. 

Jestem tak naprawdę zaskoczony, bo u mnie też normalnie działa, może Polsat ten kanał odkoduje na stałe, a może to zabieg który ma doprowadzić że MUX4 będzie bezpłatny, a przynjamniej jakaś jego część?🤔

21 godzin temu, fanbonda napisał(a):

Polsat News Polityka powinien dodawać napis powtórka. Oglądam program, myślałem, ze na żywo, a z rozmowy wynika, ze to rozmowa z wczoraj. *Studio Parlament " Trwa teraz w PNP

 

To prawda, wczoraj oglądałem i nie można było się zorientować czy to "premiera" czy "powtórka"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...