Skocz do zawartości

Polsat News Polityka


SUPER MEDIALNY
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

53 minuty temu, hgf22593 napisał(a):

Siódmy dzień nadawania a UPC dalej nie dołączyło kanału do dekoderów Horizon i serwisu UPC TV GO. Ładnie traktują klientów, nie mówiąc już o zaniżaniu jakości wypuszczanego przez dekoder obrazu.

Od piątku/soboty ten kanał widnieje w serwisie UPC TV  GO. Kanał jest aktywny od oferty Select.

Zaktualizuj listę ulubionych kanałów, jeżeli takową masz włączoną w samym dekoderze jak i w apce.

Edytowane przez Marek99
1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, dvbtowiec napisał(a):

A to ciekawe co piszesz, bo PNP zastąpił Wydarzenia 24. Czy Wydarzenia 24 masz na tej samej pozycji co poprzednio?

Tak, była już o tym mowa jak nie tu, to w wątku o W24

 

@Marek99 faktycznie, jest ten kanał w aplikacji, tyle tylko że dali go między TBN a Kino Polska i nie umieszczając przy nim loga. Dobre miejsce na taki kanał :)

Teraz tylko czekać na dekodery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, hgf22593 napisał(a):

 

@Marek99 faktycznie, jest ten kanał w aplikacji, tyle tylko że dali go między TBN a Kino Polska i nie umieszczając przy nim loga. Dobre miejsce na taki kanał :)

Teraz tylko czekać na dekodery.

Kanały w aplikacji można sortować wedle własnego uznania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widziałem to transmisja wróciła po programie o 19. Ogólnie dziś jak latałem po kanałach informacyjnych (co jakieś 20 min, jak miałem przerwy w snookerze) to w sumie to nigdzie indziej też nie było obszerniejszych transmisji obrad. Wszędzie magazyny, jedynie chwilowo przerywane jakimiś konferencjami np. Prezydenta w Davos lub PiSu z Radomia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na którym kanale naziemnej tv macie Polsat News Polityka bo ja poprzednio miałem na 41 a od dzisiaj ten kanał mam na LCN 25, a jak prawidłowo piowień mieć LCN Polsat News Polityka, w ogóle to uporządkowanie kanałów na naziemnej tv w telewizorze ma mi zrobić znajomy w ciągu 2 tygodni tak by na 1 było Tvp1 a nie jakiś inny kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat News Polityka jest na 118 według LCN, Twój odbiornik pewnie ma wyłączone LCN i dlatego inna numeracja, ewentualnie ma z tym problem. 

Sąsiadka ma tv z supermarketu i co jakiś czas miesza się u niej kolejność kanałów z powodu braku obsługi LCN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
1 godzinę temu, hgf22593 napisał(a):

PNP wbrew ramówce transmituje wciąż posiedzenie Sejmu. Nie ma powtórki dzisiejszego „Punktu Widzenia”.

Właśnie o to w tym kanale chodzi. Jeśli jest transmisja na żywo, to powinna być istotniejsza od innych programów planowanych w ramówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, hgf22593 napisał(a):

PNP wbrew ramówce transmituje wciąż posiedzenie Sejmu. Nie ma powtórki dzisiejszego „Punktu Widzenia”.

No bo te inne pozycje są po to by uzupełnić/wypełnić ramówkę kanału w przypadku braku transmisji obrad Sejmu. Zawsze takie programy można potem wyemitować nagrane w przypadku pozycji z ramówki Polsat News oraz te programy produkowane typowo dla Polsat News Polityka jeśli nie można emitować ich Na Żywo na antenie kanału po prostu potem puścić z nagrania. :-) Nie widzę w tym nic dziwnego. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie ma bloku głosowań to nie ma problemu. Poseł nie ma obowiązku przebywać na sali pspamnej. 
Kiedyś było inaczej pod tym względem, że posiedzenia komisji sejmowych były osobno od posiedzeń Sejmu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Punkt widzenia" nadawany o 19:30 nie jest w całości. O 21:00 mamy "Debatę polityczną". Sam "Punkt widzenia" w Polsat News trwa ponad 2h, a tu zaledwie 1,5h (razem z reklamami). W tej powtórce na PNP dochodzi do sytuacji, że prowadzący zapowiada kolejnych gości i tematy, którzy ostatecznie nie pojawiają się na antenie. Jeszcze w błąd wprowadza grafika ekranowa z PN reklamująca gości, którzy mają być o 17:30 lub o 18:00, a mamy już prawie 21:00 w porze emisji na PNP. Generalnie wypada zakończenie i ostatnie rozmowy z "Punktu widzenia". Prowadzący nigdy się nie żegna z widzami PNP.

Powinni inaczej montować emisje "Punktu widzenia" w PNP. Wycinać zapowiedzi kolejnych gości, których nie pokażą.

Edytowane przez swordfish
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...