Skocz do zawartości

Oferta platformy CANAL+


DamPrz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej kochani. 

 

Jak na dzień dzisiejszy wygląda oferta cenowa, tzn porównanie www, aps, infolinia. Www znam, w aps byłem koleś siedział w telefonie i mnie olał, infolinia nie dzwoniłem. Obecnie posiadam cp w openie i mnie szlak strzela z mr. 

 

Interesuje mnie Extra+, HBO, nagrywarka +MR 2 szt. Gdzie najlepiej uderzyć? 

 

Pozdrawiam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety obecnie trwa sezon ogórkowy i promocje są średnie. Nie wiem czy różnice w kanałach sprzedaży będą jakieś znaczące.Polecem zakup przez portal cashbackowy PlanetPlus.Mozna zyskać 120 zł za podpisanie umowy. Do końca lipca skorzystać z promocji banku Credit Agricole.Do zyskania jest 460 zł po spełnieniu bardzo prostych warunków.Korzystając z kodu polecenia można zyskać kolejne 50 zł.Jeśli jesteś zainteresowany pisz na PW. Mam jeszcze takie kody do wykorzystania.

Czyli jak się dobrze zakręcisz znacznie obniżysz swój miesięczny abonament ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Też czekam na jakąś dobrą promocje dla nowych na Superpremium+ z dekoderem 4K i MR dla rodzinki i będą mogli zrezygnować z tego nieszczęsnego CP. 

Jak na razie oferta standardowa.

 

Szkoda, że nie ma już czegoś takiego, jak kiedyś, czyli oferta dla przechodzących z konkurencji.

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Cibor napisał:

Hej kochani. 

 

Jak na dzień dzisiejszy wygląda oferta cenowa, tzn porównanie www, aps, infolinia. Www znam, w aps byłem koleś siedział w telefonie i mnie olał, infolinia nie dzwoniłem. Obecnie posiadam cp w openie i mnie szlak strzela z mr. 

 

Interesuje mnie Extra+, HBO, nagrywarka +MR 2 szt. Gdzie najlepiej uderzyć? 

 

Pozdrawiam?

Extra z HBO - 59,99 6 miesięcy potem 12 miesięcy 69,99.

*Canal+ do 3 miesięcy za 0 zł potem do wyłączenia albo za 40 zł

*Filmbox do 2 miesięcy za 0 zł (sam się wyłączy)

*HBOgo do 6 miesięcy za 0 zł potem do wyłączenia albo za 10 zł

 

*PVR:

-Wifipremium 49 aktywacji + 5 zł/mies lub

-Mediabox 9,90 aktywacji + 5 zł/mies

 

*Multiroom 49/99 aktywacji + 10 zł/mies

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Przeglądając dokumenty opcji CANAL+, którą wczoraj uruchomiła moja znajoma dostrzegłem, że kanały CANAL+Seriale i CANAL+Dokument są niegwarantowane. Tak było już od jakiegoś czasu, czy to zmiana od niedawna? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.08.2019 o 13:01, bugmenot napisał:

31.12 NC+ wyłącza Trace Urban, Da Vinci i Zest TV.

Niektórzy mają z tej okazji prawo do rozwiązania umowy.

 

 

 

Przedłużałem umowę w styczniu 2018 r. i w wykazie kanałów zarówno Da Vinci jak i Trace Urban mam z adnotacją: "Kanały świadczone na podstawie Regulaminu rozdział V, ust. 1  tj. promocyjnie, udostępnienie i wycofanie takiego kanału nie wymaga poinformowania ani uzyskania zgody Abonenta i nie stanowi zmiany umowy."
Czy ktoś ma te kanały w umowie jako gwarantowane? Jeżeli tak to składając wypowiedzenie do 30 listopada umowa zostanie rozwiązana z końcem grudnia? Tak to działa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś zniosę usunięcie Zest TV, z dużym bólem przyjmuję usunięcie Da Vinci ale Trace TV im nie daruję. Zwykłe dziadostwo. Od razu widać, że startuje nowa oferta platformy Canal+. Za każdym razem gdy mieli nowe otwarcie, uszczuplali ofertę, aby po ok. roku znowu te kanały dołączyć i ogłosić wysyp nowości na platformie. Tak było np. kiedy Cyfra+ łączyła się z Wizją, gdy zniknął np. Animal Planet czy gdy łączyli się z N gdy po utworzeniu NC+ zniknął np. Cartoon Network czy kanały Universala. Mam nadzieję, że na tych 3 kanałach się skończy i nie będziemy witać nowej platformy nową droższą uboższą ofertą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra, podobnie jak kolega wyżej mam gdzieś Zest, Da Vinci też mnie mało obchodzi, ale Trace Urban?  Najlepszy kanał muzyczny w ich ofercie, można powiedzieć, że rodzynek, a oni go chcą wycofać z oferty? Ja to chciałem przywrócenia go na "normalną" pozycję na liście (nie mówiąc już o wersji HD), a tu taki klops.

Na 99% nie planują startu swojego kanału myzyczno-koncertowego, więc po co to robią? A takie gnioty Polsatu zostają. Żenada. Nie w tę stronę to miało iść. Miało być do przodu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie jest przesądzone, że kanał Da Vinci zniknie z oferty platformy nc+, a raczej z Platformy CANAL+. Dostałem dziś odpowiedź na Facebooku od oficjalnego profilu kanału Da Vinci o takiej treści:
Rozmowy z nc+ jeszcze trwają i nic nie jest jeszcze przesądzone. Bardzo chcemy pozostać w ich ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...