Skocz do zawartości

Oferta platformy CANAL+


DamPrz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Czy moglibyście mi pomóc w wyborze pakietu? Wiadomo, że chcę jak najtaniej. Zależy mi na takich programach:

1. Eleven

2. Viasat history (ale niekoniecznie). Nat geo wild

3. Dorcel

4 dekoder z nagrywaniem. 

5. multiroom (+1 dekoder)

6. Cartoon network (niekoniecznie)

7. dekoder z nagrywaniem (nie ultra hd)

I mam takie pytanie. Teraz mamy evoboxa z polsatu + dodatkowy dekoder. Czy muszę kupić antene konwerter czy cokolwiek, czy tylko dekoder?

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam wszystkich. Na chwilę obecną posiadam ofertę Pakiet Superpremium+, multiroom standard z kartami cameleon, dekodery ultrabox + - W CENIE 120 zł.

Umowa podpisana jest do 31.07.2019r.

 Chciałbym zmienić przynajmniej jeden z dekoderów na 4K z zachowaniem multiroomu. Zdaję sobie sprawę z tego że będę musiał pożegnać się z kartami cameleon.

Zaproponowali mi dzisiaj przedłużenie umowy  na następujących warunkach:

PAKIETSUPERPREMIUM+   - 99,99 zł

Dekoder 4K                            15 zł,

Kanał 44                                 10 zł

Nowy multiroom                    10 lub 20 zł

 

umowa na 2 lata
 

Czy dostał ktoś z Was w ostatnim okresie coś lepszego?

 

pozdro

Edytowane przez qrak1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 4.06.2019 o 16:46, gelo441 napisał:

Witam! Czy moglibyście mi pomóc w wyborze pakietu? Wiadomo, że chcę jak najtaniej. Zależy mi na takich programach:

1. Eleven

2. Viasat history (ale niekoniecznie). Nat geo wild

3. Dorcel

4 dekoder z nagrywaniem. 

5. multiroom (+1 dekoder)

6. Cartoon network (niekoniecznie)

7. dekoder z nagrywaniem (nie ultra hd)

I mam takie pytanie. Teraz mamy evoboxa z polsatu + dodatkowy dekoder. Czy muszę kupić antene konwerter czy cokolwiek, czy tylko dekoder?

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam!

Najlepszy będzie dla Ciebie pakiet Extra+ z dodatkowymi pakietami Multi Man Pack oraz Eleven Sports. Dekoder główny to tak: jeżeli teraz masz konwerter ze standardem UniCable lub Wideband i w Evobox działa Ci funkcja nagrywania kilku programów naraz to najlepiej wybierz Ultrabox+, jeżeli nie i nie chcesz zmieniać instalacji, to możesz wybrać WifiPremiumbox+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
15 godzin temu, latonio napisał:

Witajcie.

W związku z tym, że mieszkam dość daleko od APS-u, mam pytanie. Bardziej opłaca się zawarcie umowy przez APS, czy stronkę ncplus? Dziękuję za podpowiedź.

Najlepszą ofertę ugrałem dzwoniąc. Nie za pierwszym razem. Musisz wiedzieć co chcesz i możesz dostać, a w końcu trafisz na odpowiedniego konsultanta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, latonio napisał:

Witajcie.

W związku z tym, że mieszkam dość daleko od APS-u, mam pytanie. Bardziej opłaca się zawarcie umowy przez APS, czy stronkę ncplus? Dziękuję za podpowiedź.

Jak będziesz zamawiał przez stronę to napisz do mnie na priv to podam Ci kod do bonusa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

obecnie jestem abonentem Cyfrowego Polsatu ale ze względu na brak 3 rzeczy na których by mi zależało najbardziej (Liga Mistrzów, Premier League, Ekstraklasa - w tej kolejności :) ) chciałbym zmienić operatora na ncplus. Przeglądam sobie od jakiegoś oferty na stronie i czy to normalne że pakiety mimo tej samej nazwy cały czas potrafią się zmieniać? Jako przykład podam tu Pakiet Sportowy dostępny za 99,99 zł który jeszcze w czerwcu był bodaj dostępny w opcji na 12 miesięcy, teraz 24, poza tym dałbym sobie rękę uciąć że jeszcze do niedawna zawierał w sobie 3 x HBO + HBO GO a teraz jest do dobrania osobna  (ale mogę się mylić - i bym teraz nie miał ręki ;) ).

 

Poza tym czy jest ktoś w stanie mi doradzić co wziąć, bo z tego co rozumiem część rzeczy można dobrać w ICA i czasem mają tam dobre ceny, więc niekoniecznie trzeba brać max pakiet.

Zależy mi na:

  • Liga Mistrzów, Premier League, Ekstraklasa - więc Canal+ + Polsat Premium
  • kanały popularnonaukowe - najlepiej wszystkie
  • HG TV, Polsat News
  • HBO - jeśli by wychodziło 3 x HBO + HBO GO za max. 20 zł to chętnie, w przeciwnym wypadku wezmę samo GO osobno bo w sumie tylko na nim mi zależy

No i do tego karta CAM CI+, żadne multiroomy mi niepotrzebne.

 

Z góry dzięki

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie karta Cam CI+, tylko moduł Cam CI+. HBO Go nie dostaniesz bez paczki HBO.

Najlepszy pakiet to chyba będzie Superpremium dla Ciebie ewentualnie Extra z 8 C+. 

Ekstraklasa wkrótce prawdopodobnie będzie w CP na kanałach C+3 I C+4

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, matiz napisał:

Cześć,

 

obecnie jestem abonentem Cyfrowego Polsatu ale ze względu na brak 3 rzeczy na których by mi zależało najbardziej (Liga Mistrzów, Premier League, Ekstraklasa - w tej kolejności :) ) chciałbym zmienić operatora na ncplus. Przeglądam sobie od jakiegoś oferty na stronie i czy to normalne że pakiety mimo tej samej nazwy cały czas potrafią się zmieniać? Jako przykład podam tu Pakiet Sportowy dostępny za 99,99 zł który jeszcze w czerwcu był bodaj dostępny w opcji na 12 miesięcy, teraz 24, poza tym dałbym sobie rękę uciąć że jeszcze do niedawna zawierał w sobie 3 x HBO + HBO GO a teraz jest do dobrania osobna  (ale mogę się mylić - i bym teraz nie miał ręki ;) ).

 

Poza tym czy jest ktoś w stanie mi doradzić co wziąć, bo z tego co rozumiem część rzeczy można dobrać w ICA i czasem mają tam dobre ceny, więc niekoniecznie trzeba brać max pakiet.

Zależy mi na:

  • Liga Mistrzów, Premier League, Ekstraklasa - więc Canal+ + Polsat Premium
  • kanały popularnonaukowe - najlepiej wszystkie
  • HG TV, Polsat News
  • HBO - jeśli by wychodziło 3 x HBO + HBO GO za max. 20 zł to chętnie, w przeciwnym wypadku wezmę samo GO osobno bo w sumie tylko na nim mi zależy

No i do tego karta CAM CI+, żadne multiroomy mi niepotrzebne.

 

Z góry dzięki

Niestety, ale z tymi zmienionymi warunkami to prawda. Widać to były tylko czasowe promocje, a teraz wrócili do modelu standardowego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.07.2019 o 11:15, ircios napisał:

Ja nie udaje i nigdzie nie jest napisane, że jestem wszechwiedzący. Jakieś "ale" masz czy co? Skoro podpisałeś lepszą przez telefon jako nowy niż na stronie czy w APS to trzeba to udowodnić. 

@ircios a moze Ty udowodnij, ze sie nie da  otrzymac lepszej oferty przez telefon jako nowy ? "ale " ma do Ciebie polowa forum.Irytujesz swoja pycha i przekonaniem o nieomylnosci(a zdarza sie,ze osmieszasz sie swoimi postami)czesto piszesz tylko zeby pisac,spamujesz.Odzywki np. w dziale o ofertach dla stalych klientow typu:"pisalem tyle razy","bylo pare stron wczesniej"  sa delikatnie mówiac slabe...

Odnosnie tego co napisal @the cable guy potwierdzam,ze mozna otrzymac telefonicznie lepsza oferte niz na stronie i POS. Brat jako nowy klient spoznił sie z zamowieniem oferty"swiatecznej" orzez strone,w POS tez mu nie dali a na infolinii po paru minutach rozmowy uzyskal zgode na taka umowe

Edytowane przez hubson
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, na to pytanie czy oferta na infolinii/internecie/POS jest lepsza niż w innym kanale dystrybucji należy odpowiedzieć - to zależy na kogo się trafi. I to jedyna prawidłowa odpowiedź. Pracuje od 5 lat w POS i tak mamy wiele ofert które nie są komunikowane w bieżących materiałach reklamowych, ofert które były a nadal wiszą w systemie, ofert z darmową instalacją, ofert pracowniczych, czasami zdarza mi się zapłacić komuś rachunek czy aktywację - często mamy dostępne tzw. dopalenia, oferty lokalne związane z akcją marketingową realizowaną lokalne przez POS. Warto pamiętać, że każdy z tych kanałów ma swój plan i cele do zrealizowania - więc zdarza się, że jesteśmy w stanie zaoferować coś więcej jeśli pomoże to w realizacji naszego planu - naprawdę czasami zrobię wiele aby zatrzymać abonenta u nas. Po prostu nie fiksujcie, że oferta przez internet jest lepsza i już - bo to nie jest jedyna prawda - wszystko zależy od człowieka, na którego się trafi, od tego czy to jego punkt czy tylko w nim pracuje i jak długo. W ostateczności porównajcie oferty. Wiem, że to frazes - ale warto pamiętać też o patriotyzmie lokalnym - jeśli pos w twojej okolicy zarobi - to pieniądze wyda na miejscu, odprowadzi podatek na miejscu - część z niego trafi budżetu lokalnego w którym mieszkasz i żyjesz. Baza punktów też stale topnieje - jeśli nie będziemy sprzedawać nie będzie nas - a raczej nikt nie chce np. jechać 80 km na serwis dekodera. 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy udało się komuś dostać canały+ z 4k razem z pakietem start+ na module ?

Mam moduł z tej lipcowej promocji miesiąc na próbę. Dzisiaj w APS proponowali mi c+ z 4k od pakietu comfort za 89,90 jako najtańszą opcję. Pani w APS była trochę zdziwiona bo podobno wcześniej była taka możliwość żeby dostać c+ od pakietu start+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...