Jump to content

qrak1

Users
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutralna

About qrak1

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

79 profile views
 1. Ponad tydzień temu złożyłem rezygnacje - umowa do końca lipca br. Ciekawych propozycji jak nie było tak nie ma. Tuner 4K / mc = 15 zł. Czas chyba iść do konkurencji
 2. Dzisiaj w punkcie złożyłem wypowiedzenie umowa do 31.07. Tak jak wcześniej wspominałem mam pakiet super premium +. Odnośnie kosztów MR , tunera i kanału 4K juz wszystko wiem. Natomiast jak się ma na obecną chwilę sprawa HBO GO? W starym zestawieniu płacę 5 zł / MC.
 3. Mam podobną sytuację do Twojej. Przez telefon kazali mi na początek zdać w punkcie stary MR. Dopiero wtedy "podobno" będą mogli zaproponować Ci jakąś ofertę.
 4. Piszecie, że można wyrwać tuner 4K za 5zł, a co z płatnością za drugi tuner do MR (zaznaczę od razu , że drugi nie musi być już 4K)?
 5. czyli ten "nowy" to rzeźnia ? Jest w ogóle sens brać dekoder + kanał 4k? Czy jest możliwość wyrwania dodatkowych kanałów (history, eleven ) w gratisie?
 6. Witam wszystkich. Na chwilę obecną posiadam ofertę Pakiet Superpremium+, multiroom standard z kartami cameleon, dekodery ultrabox + - W CENIE 120 zł. Umowa podpisana jest do 31.07.2019r. Chciałbym zmienić przynajmniej jeden z dekoderów na 4K z zachowaniem multiroomu. Zdaję sobie sprawę z tego że będę musiał pożegnać się z kartami cameleon. Zaproponowali mi dzisiaj przedłużenie umowy na następujących warunkach: PAKIETSUPERPREMIUM+ - 99,99 zł Dekoder 4K 15 zł, Kanał 4K 10 zł Nowy multiroom 10 lub 20 zł umowa na 2 lata Czy dostał ktoś z Was w ostatnim okresie coś lepszego? pozdro
 7. Witam wszystkich. Na chwilę obecną posiadam ofertę Pakiet Superpremium+, multiroom standard z kartami cameleon, dekodery ultrabox + - W CENIE 120 zł. Umowa podpisana jest do 31.07.2019r. Chciałbym zmienić przynajmniej jeden z dekoderów na 4K z zachowaniem multiroomu. Zdaję sobie sprawę z tego że będę musiał pożegnać się z kartami cameleon. Zaproponowali mi dzisiaj przedłużenie umowy na następujących warunkach: PAKIETSUPERPREMIUM+ - 99,99 zł Dekoder 4K 15 zł, Kanał 44 10 zł Nowy multiroom 10 lub 20 zł umowa na 2 lata Czy dostał ktoś z Was w ostatnim okresie coś lepszego? pozdro
 8. Witam wszystkich. Na chwilę obecną posiadam ofertę Pakiet Superpremium+, multiroom standard z kartami cameleon, dekodery ultrabox + - W CENIE 120 zł. Umowa kończy się w lipcu br. Chciałbym zmienić przynajmniej jeden z dekoderów na 4K z zachowaniem multiroomu. Zdaję sobie sprawę z tego że będę musiał pożegnać się z kartami cameleon. Zaproponowali mi przedłużenie umowy z dekoderem 4k za kwotę 105 zł przez pierwsze 6 miesięcy a następnie 125 zł. Dodam że nie składałem jeszcze pisemnej rezygnacji natomiast podczas kilku rozmów z konsultantami poinformowałem ich , że przy takiej ofercie składam rezygnację. Czy mogę wyciągnąć coś więcej ?
×
×
 • Create New...