Jump to content

matiz

Users
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About matiz

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak, nowy klient, Filmboxy i Cinemaxy też są. HBO na całą umowę. Kiedy - dzisiaj jeśli chodzi o datę podpisania umowy.
 2. Dzięki za porady. Ostatecznie wziąłem Extra+ z Canal+, MP, HBO+GO, Filmboxy, Cinemaxy za 99,99 zł na 2 lata (w sumie jest wszystko bez 4K, Elevenów i erotyki).
 3. Cześć, obecnie jestem abonentem Cyfrowego Polsatu ale ze względu na brak 3 rzeczy na których by mi zależało najbardziej (Liga Mistrzów, Premier League, Ekstraklasa - w tej kolejności ) chciałbym zmienić operatora na ncplus. Przeglądam sobie od jakiegoś oferty na stronie i czy to normalne że pakiety mimo tej samej nazwy cały czas potrafią się zmieniać? Jako przykład podam tu Pakiet Sportowy dostępny za 99,99 zł który jeszcze w czerwcu był bodaj dostępny w opcji na 12 miesięcy, teraz 24, poza tym dałbym sobie rękę uciąć że jeszcze do niedawna zawierał w sobie 3 x HBO + HBO GO a teraz jest do dobrania osobna (ale mogę się mylić - i bym teraz nie miał ręki ). Poza tym czy jest ktoś w stanie mi doradzić co wziąć, bo z tego co rozumiem część rzeczy można dobrać w ICA i czasem mają tam dobre ceny, więc niekoniecznie trzeba brać max pakiet. Zależy mi na: Liga Mistrzów, Premier League, Ekstraklasa - więc Canal+ + Polsat Premium kanały popularnonaukowe - najlepiej wszystkie HG TV, Polsat News HBO - jeśli by wychodziło 3 x HBO + HBO GO za max. 20 zł to chętnie, w przeciwnym wypadku wezmę samo GO osobno bo w sumie tylko na nim mi zależy No i do tego karta CAM CI+, żadne multiroomy mi niepotrzebne. Z góry dzięki
×
×
 • Create New...