Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, Nasir napisał:

Jedyna wadą  box-a Xiaomi jest brak wejścia ethernet.

Czy będzie tam działał adapter USB - LAN?

Czasami po prostu Wi-Fi może mieć "czkawkę"- nie ma jak połączenie Ethernet.

Do mojego Miboxa podłączyłem adapter USB-LAN . Tp-link bodajże, kosztował 40 parę zł, jak planujesz więcej urządzeń to musi być aktywny hub USB.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda, 

6 minut temu, Pawel napisał:

Raczej nie nagrasz nic na dysk. Box też jest dzierżawiony a nie sprzedawany co warto mieć na uwadze.

 

Szkoda, że nie można nic nagrywać. 😟🤒

Nie chciałbym płacić stałego abonamentu nawet niskiego. Jeśli kupię to na własność bez zobowiązań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, meckbar napisał:

Jest jeszcze jedna alternatywa --> DreamTV mini

To żadna alternatywa bo to ulep na telefonicznym androidzie gdzie aplikacje są nieprzystosowane do TV i obsługi pilotem.

 

Dostępne na polskim rynku certyfikowane urządzenia ATV bez umów:

Mi box

Mi Stick

Nvidia Shield

Canal+ Box

Play now tv box 2 - z cennika za 399zł

Kaon KSTB6077 - abonentom sprzedawany na własność oraz w opcji do zwrotu.

Flix TV Box - importer (myphone) niestety nie wnioskował do netflixa o certyfikacje i trzeba kombinować , a szkoda.

BLAUPUNKT B-Stream

BLAUPUNKT A-Stream

Nokia Streamingbox 8000

 

  • Popieram 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do listy wyżej można dodać jeszcze Formulera GTV: https://www.amazon.pl/Formuler-odtwarzacz-multimedialny-Bluetooth-sterowania/dp/B08QCDJR31/

Mecool też się wyrobił. Jest boxik KM9 i stick KD1 z Android TV Zaraz będzie też Mecool KM2, nawet z certyfikacją Netflixa.

Natomiast kolega wyżej pisał o "stabilności", to tak czy inaczej w przypadku jakiegokolwiek Android TV nie ma co tego oczekwiwać bo restart raz na jakiś czas będzie wymagany czy to z powodu zmulenia, czy problemów z apką C+ (ostatnio parę dni temu leżało przez feralną aktualizację webkitu) czy zwieszki sprzętu ;).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za ten szeroki wachlarz propozycji.

 

Play now tv box 2  byłby idealny na przyszłość z uwagi na DVB-T2 - brakuje mu jednak opcji nagrywania na USB.

 

Z tego co widzę optymalny wybór ze względu na niezawodność i stabilność to Xiaomi Mi Box S.

 

Google Chromecast 4 wypada jednak słabiej? Czy mam rację?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi Box ma najwięcej użytkowników w Polsce jeśli chodzi o tego typu przystawki, więc w przypadku ew. problemów zawsze najłatwiej znaleźć jakieś rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Paweł 68 napisał:

Do mojego Miboxa podłączyłem adapter USB-LAN . Tp-link bodajże, kosztował 40 parę zł, jak planujesz więcej urządzeń to musi być aktywny hub USB.

 

 czy transfery na tym adapterze masz dużo niższe (porównując z ethernet)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, tyrla napisał:

Ja też polecam Play Now Box TV 2. Za 25/35 zł na miesiąc można mieć pakiet podstawowy plus pakiet sport.

Ja jako ab Play-a mam pakiet podstawowy + cztery(Extra,Sport,Kids,News) za 35 zł.W ostatnim prospekcie nie było już podziału na ab lub nie za 10zł podstawowy + możliwość dokupienia lub za 5 pakitów 35.

Godzinę temu, Nasir napisał:

Dziękuję za ten szeroki wachlarz propozycji.

 

Play now tv box 2  byłby idealny na przyszłość z uwagi na DVB-T2 - brakuje mu jednak opcji nagrywania na USB.

 

Z tego co widzę optymalny wybór ze względu na niezawodność i stabilność to Xiaomi Mi Box S.

 

Google Chromecast 4 wypada jednak słabiej? Czy mam rację?

 

 

 

Tak tylko za MI Boxa trzeba wybulić chyba około 3 stów i kłopot jak nawali a Play box masz za darmo( koszt pakietu) na wynajem na dwa lata.Jak nawali wymiana i po kłopocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym , że nie każdemu może odpowiadać narzucony HDR w boxie od Play.

Trzeba zainstalować dodatkowy plik, który umożliwia manualne wyłączenie , wtedy box śmiga jak należy.

Wolę korzystać z aplikacji Canal+ w boxie niż przez telewizor.

Lepsze kolory ( dobrą robotę robią ustawienia dekodera) i do tego  płynność ruchu na sportowych kanałach.

 

 

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Ostatnio na FB w reklamach sponsorowanych zaczęła mi się wyświetlać reklama CANAL+online z hasłem: "Korzystasz z nc+GO? Przejdź do CANAL+online". To może zwiastować coraz bardziej prawdopodobny koniec funkcjonowania usług nc+GO i nc+GO TV, a tym samym definitywne zakończenie procesu rebrandingu, który wlecze się już od września 2019 roku. To napisałem jako taką ciekawostkę - interesuje mnie, jednak, inna kwestia. Po okazaniu karty płatniczej w punkcie CANAL+ lub po wysłaniu skanu rachunku np. za prąd, uzyskiwało się możliwość korzystania z serwisu nc+GO, również na terenie całej Unii Europejskiej. Jak to wygląda w przypadku CANAL+online? Czy ten serwis, oprócz Polski, jest też dostępny w pozostałych krajach UE i czy, również trzeba go w podobny sposób aktywować? Z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, CashBackPlease napisał:

Cześć! Ostatnio na FB w reklamach sponsorowanych zaczęła mi się wyświetlać reklama CANAL+online z hasłem: "Korzystasz z nc+GO? Przejdź do CANAL+online". To może zwiastować coraz bardziej prawdopodobny koniec funkcjonowania usług nc+GO i nc+GO TV, a tym samym definitywne zakończenie procesu rebrandingu, który wlecze się już od września 2019 roku. 

Chciałbym ,  aby rebranding usługi zakończył się w tym roku, ale raczej to proces rozłożony na dłuuugie miesiące. 

(Tak jak sprawa treści 4K i jak mantra powtarzana  kwestia  w recenzjach usługi "najbliższe tygodnie").

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To działanie w UE pewnie zależy co zaznaczy konsul. Kolega  w umowie miał to zaznaczone w aneksie do umowy już nie. Nie pamiętam teraz jak to brzmi, jeśli jest na nie to trzeba się okazać rachunkiem na polski adres aby odblokować działanie w UE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.03.2021 o 19:12, CashBackPlease napisał:

Cześć! Ostatnio na FB w reklamach sponsorowanych zaczęła mi się wyświetlać reklama CANAL+online z hasłem: "Korzystasz z nc+GO? Przejdź do CANAL+online". To może zwiastować coraz bardziej prawdopodobny koniec funkcjonowania usług nc+GO i nc+GO TV, a tym samym definitywne zakończenie procesu rebrandingu, który wlecze się już od września 2019 roku.

@CashBackPlease Zgadza się serwis CANAL+ online zastąpi za niedługo całkowicie serwis nc+ GO. Jest nawet o tym informacja na samym dole grafiki poniższej oraz na samym dole strony pod linkiem https://pl.canalplus.com/pomoc/czy-automatycznie-dostane-dostep

 

Przejdź do CANAL+ ONLINE.
Załóż bezpłatne konto w CANAL+ ONLINE.
CANAL+ ONLINE. Nowe oblicze rozrywki.
CANAL+ ONLINE. Więcej o serwisie.
Jak aktywować?
Instagram Facebook Youtube
 
Edytowane przez lukx95
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za ten szeroki wachlarz propozycji.
 
Play now tv box 2  byłby idealny na przyszłość z uwagi na DVB-T2 - brakuje mu jednak opcji nagrywania na USB.
 
Z tego co widzę optymalny wybór ze względu na niezawodność i stabilność to Xiaomi Mi Box S.
 
Google Chromecast 4 wypada jednak słabiej? Czy mam rację?
 
 
 

Mam MiTV Sticka i Chromecasta 4.
Chromecast jest mega szybki, ma najnowszy fw od Google, można zainstalować Apple TV. Stick od Xiaomi to możliwość personalizacji ekranu głównego, o niebo lepszy i wygodniejszy pilot, zasilanie z portu USB telewizora. MiBoxa S nigdy nie testowałem.
Wybrałbym Chromecasta choć z niewielka przewagą.
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...