Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

2 minuty temu, frankie1905 napisał:

Czy ktoś ma wiedzę, info czy faktycznie pracują nad wdrożeniem 50 fps na kanałach sportowych? Przecież wiązanie się umową na 24 miesiące jest chore przy takim słabym jakościowo produkcie.

Nikt nie każe brać sportu.  Jeśli ktoś weźmie dla sportu, to zapewne zrezygnuje następnego dnia, po obejrzeniu meczu. Proste.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakty są takie, że tu nie ma nad czym pracować. To się sprowadza do zmiany jednego parametru w ramach ustawień softu, którego używają do streamingu ;).

Zamiast "kroić" obraz z 50i do 25p, generujemy 50p i tyle. To nie jest jakieś nietypowe ustawienie typu 4K/120 fps, żeby trzeba było tutaj sprawdzać jak się zachowają urządzenia itd.

Poza tym, można to zrobić tylko na jednym profilu jakościowym (tak jak od lat robi to MyCanal, gdzie tylko 1080p w najwyższym bitrate ma 50 fpsów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.11.2020 o 16:41, tyrla napisał:

Wystarczy przystawka do Android TV np. Play Now Box TV lub Mi Box i działa jak należy.

Możesz nawet zrzucić na ekran (mam iPhone 11 i iPad 9.7) i też działa. W nc+ go nic nie zrzucisz.

 

Może coś się zmieniło, ale ja wcześniej używałem Chromecast by NC+ GO działało na tv. Fakt, jakość taka sobie...

 

Ogólnie muszę natomiast pochwalić apkę C+ do OTT, jest to skok cywilizacyjny w porównaniu z apką GO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, swordfish napisał:
I jak tam "Król"? Czy udało Wam się uzyskać obraz 4K w aplikacji?

Jak to się miało udać? Magicznie TV 4K wyczaruje??? Serial w usłudze jest w 1080p.

W 4K jest w VOD na Ultraboxie

 

1.jpg

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dedykowany dekoder OTT nie jest dedykowany dla klientów sat, a raczej aby pozyskać inny typ klienta.

Według mojej opinie nijak ma się to do ncgo. Zwłaszcza, że raczej nie ma szans, aby OTT w najbliższym czasie zbliżyło się ilością kanałów do SAT.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samo to ze Ci którzy maja ofertę sat i dostęp do PSP maja te kanały w OTT , a zwykły nowy user bez sat tych kanałów miec nie będzie,  świadczy o tym ze na chwile obecna warunki licencje i inne umowy nie pozwolą by oferta sat była kopią dla oferty dla OTT , jeśli tak to nie w tej cenie i nie w takiej pakietyzacji ( OTT ) i na zupełnie innych warunkach :)

Edytowane przez patryszq
  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, drq napisał:

Dedykowany dekoder OTT nie jest dedykowany dla klientów sat, a raczej aby pozyskać inny typ klienta.

Według mojej opinie nijak ma się to do ncgo. Zwłaszcza, że raczej nie ma szans, aby OTT w najbliższym czasie zbliżyło się ilością kanałów do SAT.

 

 

Zgadzam się , z jednym małym ale ;)

OTT Canal+ nie zbliży się jakościowo jeśli chodzi o kanały sportowe. Filmy i seriale już są w takiej jakości jak na SAT. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, drq napisał:

Zwłaszcza, że raczej nie ma szans, aby OTT w najbliższym czasie zbliżyło się ilością kanałów do SAT.

 

Godzinę temu, patryszq napisał:

na chwile obecna warunki licencje i inne umowy nie pozwolą by oferta sat była kopią oferty dla OTT , jeśli tak to nie w tej cenie i nie w takiej pakietyzacji ( OTT ) i na zupełnie innych warunkach :)

 

Ale wy piszecie o czymś zupełnie innym niż ja. Nigdzie nie napisałem, że oczekuję żeby oferta OTT była równa ofercie SAT.

Wyraźnie napisałem o równości OTT z nc+ Go, które przecież też nie ma wszystkich kanałów z satelity, ale ma więcej niż jest obecnie w OTT. Skoro nie było problemów z licencją do nc+ Go, to nie powinno być też do nowej usługi OTT. Sami zresztą zapowiadali, że z czasem to zrównają i cała oferta nc+ Go będzie kiedyś tam dostępna również w OTT. Pytanie tylko kiedy i dlaczego tak wolno im to idzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...