Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na dekoderze 4K UltraBOX+ dźwięk na kanałach eventowych jest zdecydowanie głośniejszy od zwykłej satelitarnej telewizji. Trzeba obniżać poziom dźwięku aż o ok. 20-30 dB.

 

Ponadto w większości przypadków wyświetla się napis o zabezpieczeniach DRM z czerwonym "X" i nie da się go pozbyć wraz z belkami EPG. Trzeba po trzy, cztery razy przełączać pomiędzy kanałami, aby w końcu napis zniknął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, WebMat napisał:

Na dekoderze 4K UltraBOX+ dźwięk na kanałach eventowych jest zdecydowanie głośniejszy od zwykłej satelitarnej telewizji. Trzeba obniżać poziom dźwięku aż o ok. 20-30 dB.

 

 

Mam tak samo. Oglądałem mecz Legii na C+4K, a potem jak przełączyłem na Arsenal od razu musiałem ściszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@odja Właśnie ten komunikat raz się pojawia, raz nie.

 

12 minut temu, Arkon napisał:

Mam tak samo. Oglądałem mecz Legii na C+4K, a potem jak przełączyłem na Arsenal od razu musiałem ściszyć.

 

Trzeba uważać, żeby nie spalić głośników. Przełączanie z Ekstraklasy w 5.1, gdzie z kolei jest najwyższa dynamika to największa pułapka.

 

Za pewne te kanały eventowe znikną z końcem września, ale jak dla mnie gdyby udało się naprawić opisane wyżej błędy, to dałoby radę to oglądać. Dla mnie osobiście korzystanie z aplikacji jest katorgą, gdyby chcieć przełączać między różnymi meczami na dekoderze (między Viaplay/C+/Eleven/TVP Sport itd.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kto twierdził, że jakość była bardzo dobra. Wielu pisało, że jakość na Ultraboxie była lepsza niż na apce Viaplay. Do bardzo dobrej jej było bardzo daleko. Miejmy nadzieję, że jakieś mecze Premier League będą w jakości 4K, bo takie były zapowiedzi. A C+4K na szczęście transmituje w tym formacie mecze Legii i mam nadzieję, że będzie wiele Barcelony z Lewym. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, escapers napisał:

Niestety, gdy wielu będzie twierdzić że jakość jest bardzo dobra, to chyba nie ma co liczyć na lepszą jakość.. :( 

Dziwne podejście... Jak coś jest bardzo dobre to dłubanie przy tym najczęściej przynosi odwrotny skutek. 

Lepsze jest wrogiem dobrego. Jeżeli masz do raportowania konkretny błąd to to zrób. Jak chcesz się czepiać byle się czepiać to ani to sensowne ani pożyteczne. 

Inna sprawa, że operator nierzadko olewa abonentów zgłaszających konkretne błędy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem Bayern i Arsenal wczoraj, niestety musiałem przez przeglądarkę na laptopie podpiętym HDMI do TV (LG OLED B8), bo oczywiście przez aplikację Live TV nie działa w ogóle. Jakość uzyskana w taki sposób niestety nigdy nie była cudowna, ale jednak czuć różnicę in minus wobec spotkań Premier League, które leciały w zeszłym sezonie na C+. W zeszłym sezonie płaciłem również za Bundesligę w ViaPlay i tak na oko, to jakość jest podobna, chociaż miałem wrażenie, że przez Canal+Online płynność obrazu jest gorsza niż w aplikacji ViaPlay, gdzie rzekomo nadają w 60 klatkach (prawda to w ogóle? bo sam nie wiem, czy to autosugestia i obraz wydaje mi się bardziej płynny, czy serio tak jest).

 

Ciekawy jestem dzisiaj porównania Liverpoolu na Canal+Sport i przez apkę ViaPlay: dajcie znać, jeśli ktoś ma możliwość. Ja ViaPlay wykupię dopiero, gdy Premier League kompletnie zniknie z C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...