Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Ozzy666 napisał:

Czemu więc płacicie za "śmieciowe" kanały? Nie lepiej wziąć start z kanałami premium?

Bo na nich są często lubiane stare seriale w stylu „Co ludzie powiedzą” czy „Allo Allo” czy jakieś tam śmieszne kraksy. Wiem, że te pierwsze są na TVP VOD ale nie wszystkie odcinki, są dodatkowo płatne no i TVP, którego nie chcę wspierać ze względu na swoje przekonania. Poza tym jak leci „Rodzina Zastępcza” to zatrzymam się i obejrzę z sentymentu a nie muszę wybierać konkretnego odcinka, szukać, opłacać osobnej subskrypcji czy zakładać kolejnego konta, instalować aplikacji...

 

często też coś tam sobie leci „jako tło”. Każdy ma inne nawyki, poglądy itp.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, sebczak napisał:

Nie wszyscy mogą powiesić talerz na dachu/balkonie. Polsat i TV4 są nareszce dostepne w Ipli, niezrozumiałe, dla mnie jest to, że tak późno, nie mogę też zrozumieć dlaczego tylko w rozdzielczości 576p. 

Są w SD bo tak samo te kanały nadają w DVB-T. A na tym sposobie emisji opiera się zasada must carry. 

A i tak jakość tych kanałów w Ipli i CP OTT po deinterlace i podniesieniu rozdzielczości do 960x540 (tyle ma najlepszy profil) jest całkiem akceptowalna, o wiele lepsza niż w WP Pilot.

Generalnie to jeśli KRRIT nie zmieni kursu to podstawowe kanały naziemne zawitają odgórnie do każdej usługi OTT.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, _Artek_ napisał:

Właśnie paradoksalnie aplikacja OTT jest o niebo lepsza od. tych hbp go :D

W sensie masz na myśli HBO jako kanały na OTT , czy zakładka HBO " na życzenie"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.09.2020 o 08:33, nix124 napisał:

Działa komuś dostosowywanie napisów na Android TV? Niby jest w ustawieniach aplikacji, ale czego bym tam nie wybrał to wygląd napisów jest ciągle domyślny. A te domyślne wyglądają paskudnie, z czarnym tłem i ogromne na pół ekranu.

 

Moje pytanie zaginęło w akcji. Na prawdę nikt nie jest w stanie tego sprawdzić u siebie? :)

 

@kingofsouth masz w sobie duszę badacza, może ty sprawdzisz? :D

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, nix124 napisał:

 

Moje pytanie zaginęło w akcji. Na prawdę nikt nie jest w stanie tego sprawdzić u siebie? :)

 

@kingofsouth masz w sobie duszę badacza, może ty sprawdzisz? :D

Jak na sobotę przystało,  jestem na zakupach.

Postaram się wieczorem sprawdzic ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest aplikacja TVP VOD, ale często trzeba pomęczyć się z 4 minutami reklam na początku. Reklamy są także w trakcie.  TVP to nie tylko propaganda w informacjach, ale również transmisje sportowe Reprezentacji Polski, do których chciałoby się mieć dostęp w jednej aplikacji.

To samo można powiedzieć o kanałach TVN i TVN24. Po co są w OTT C+, jak są przecież w Player i w TVN24 GO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...