Skocz do zawartości

SkyShowtime - oferta programowa


kolos22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dodany tytuł na SKYSHOWTIME POLSKA (25.02.23 r.[upflix.pl]):

"Czas na miłość",    


Ponownie dodane:

"Park Jurajski", 

 

Nowe odcinki:

"Funny Woman", [S01E05] 
"Siostra Jackie", [S01E07] 
"The Great Game", [S01E04] 


Uzupełnione tłumaczenia:

"Rings", [+ audio]    
"The Black Italian Renaissance", [+ audio]      


Uzupełnione tłumaczenia w odcinkach:

"Hawaii 5.0", [+ 2 audio]   (2010 r.)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast wybrałem film " The Visitor" licząc na jakiś dobry, świeży horror.

Obejrzałem go do końca..i radzę omijać szerokim łukiem. Nic specjalnego. Zamiast straszyć to nudził. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wcześniej czy później, powinno być u nas w Polsce na SkyShowtime. Pierwszy sezon jako Waco, gdzie główną rolę grał Taylor Kitsch, bardzo polecam

Cytat

Michael Shannon ponownie wcieli się w negocjatora z FBI Gary'ego Noesnera w serialu Waco: The Aftermath. Składająca się z pięciu odcinków produkcja, dziejąca się po wydarzeniach z "Waco", będzie miała premierę w USA 16 kwietnia

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, 2PaC napisał(a):

Mija 2 tygodnie od startu..przez ten okres dodali 11 tytułów (albo 10 jeżeli nie wliczamy usuniętego Jurrasic Park i ponownie dodany). Myślę że można już założyć że platformie będzie bliżej do Prime Video niż HBO Max.

Ciężko ci sprawdzić co z Universalu,Paramountu,Dreamworks,Focus Features było wyświetlane i będzie w kinach? Za chwilę będzie Nope,Uśmiechnij się, dodane

Edytowane przez Palamander
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Pawop napisał(a):
4 godziny temu, 2PaC napisał(a):
Mija 2 tygodnie od startu..przez ten okres dodali 11 tytułów (albo 10 jeżeli nie wliczamy usuniętego Jurrasic Park i ponownie dodany). Myślę że można już założyć że platformie będzie bliżej do Prime Video niż HBO Max.

Oni już są przed PV

Niby w czym? Na pewno nie ilością jakościowych produkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, czerstwy napisał(a):

Ja po dwóch serialach po których troche się rozczarowałem bo spodziewałem się wiecej zdecydowałem się na pierwszy film. Jest to Ambulans z opisu zapowiada się ciekawie.

Nie wiem czy zdążyłem ale filmu Ambulans radzę nie oglądać, straszny gniot. Też się na niego nastawiłam i dawno się tak nie rozczarowałem. Strata czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się podobał ja lubię takie akcje  a ta była dobrze nakręcona. Jedyne co mi się w tym filmie nie podobało to fonia. Raz głośno a zaraz praktycznie nic nie słychać.Ja normalnie dzwięk mam ustawiony na ok 8 to na tym filmie 12-13.

W dniu 19.02.2023 o 19:06, 2PaC napisał(a):

Czarny telefon... chyba go nie zrozumiałem...ogólnie średni

Oglądam właśnie ale raczej nie wytrzymam do końca. Dla mnie strata czasu nic ciekawego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro kontent ma  starczyć na jakiś czas to może i jedna opłata starczy na jakis czas? Oglądanie ma rozciągać w czasie? W jakim celu? Każdy potyrafi liczyć swoje ogląda nie ma nic ciekawego to rezygnuje i wykupuje na miesiac  dwa za jakiś czas. Jest wtorek i dalej nie ma kolejnego odcinka Yellowstone który niby dodają w poniedziałki.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, kusguwu napisał(a):

Nie wiem czy zdążyłem ale filmu Ambulans radzę nie oglądać, straszny gniot. Też się na niego nastawiłam i dawno się tak nie rozczarowałem. Strata czasu.

Jak wypada w porównaniu do oryginału duńskiego "Karetka" dostępnego na Netflix?

Oglądałem ”Ambulans" w sali IMAX i przypominało mi powtórkę "Speed" Jana De Bonta. Akurat akcja mnie wciągnęła i na kino pościgowe wyszło znośnie. Może odbiór zależy, gdzie oglądamy? Na komórce pewnie nie robi wrażenia, ale za IMAX ma u mnie dodatkowy punkcik w górę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, 2PaC napisał(a):

Czyli odrzuty z HBO...1! Film z paramounta i 1! Serial od nich... no to będzie grubo...a jak nie było 3 części ojca chrzestnego tak dalej niema a w innych regionach były na start.

Pisałem o tym. Za mało nagrywają na dzień dzisiejszy aby dodawać dużo nowego ciekawego. Owszem są filmy kinowe ale to mało. To widać było od wejścia SkySho na rynek w Europie, że na razie nie mają czym wojować a cena niska, za ile sobie liczą, to adekwatna cena do oferty.

Lepiej by to wyglądało, żeby bibliotekę uzupełniali o swoje pełne szafy tytułów ale jakoś z jakiś tam powodów nie dodają.

Niestety....potencjał mają ale wykorzystują to najgorzej ze wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...