Skocz do zawartości

SkyShowtime - oferta programowa


kolos22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dodane tytuły na SKYSHOWTIME POLSKA (04.03.23 r.[upflix.pl]): 

"Dziewiąty legion", 
"Radiowóz", 

 

Nowe odcinki:

"Billions", [S05E03] 
"Funny Woman", [S01E06] 
"Harmidom", [4 odcinki] 
"Prawo i porządek", [S02E05] 
"The Great Game", [S01E05] 


Uzupełnione tłumaczenia:

"Drużba", [+ audio]    
"Mięso", [+ audio]    
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, tracer10 napisał(a):

Reklamami pocięte to fakt, ale w gorszej jakości?

Chyba jednak jakość filmu np w TVN z satki nie jest gorsza od hade ze streamu.

Są choćby śmieci na ekranie w postaci loga i znaczka wiekowego. Do tego tłumaczenia dialogów zazwyczaj są ocenzurowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, domin107 napisał(a):

Dzisiejsza rzeczywistość daje możliwość decydowania kiedy co obejrzymy, ale trzeba to zderzyć z rzeczywistością. Jeśli nic nie będziesz innego robił tylko poświęcisz "trzy dni" na obejrzenie wszystkiego, żeby się pochwalić na forum no to wybacz. Bo to jest nowość to trzeba pędem oglądać ? Proszę śmiało.

Tak, na start jest spoko oferta, ale ty wymagasz za dużo zwyczajnie. Pisałem o codzinnej premierze bo to by cię chyba w pełni zadowoliło.

A starszy film dlaczego to niby śmieć ? Przeterminował się jak jogurt ?

Rozumiem, że idąc tym tokiem rozumowania dla ciebie arcy skarbem jest w tej sytuacji film PREMIERA z 2022 roku, który ma notę np.3.8  ? 

 

Ogladam kiedy mam czas.Skoro mam 3 dni czasu to oglądam bo póżniej mogę przez 3 tygodnie tego czasu nie mieć. Co to za atrakcja oglądać i podniecać się filmem który był juz 20 razy w 10 kanałach tv tradycyjnej?😂 Dla mnie żadna. Wole premierę z notami 3.8 bo te noty to można sobie w cztery litery wsadzić. Niech każdy zainteresowany oceni czy film jerst dobry czy nie. Bo dla mnie takie z notami np 7 nie były warte by stracić na nie choćby 30 minut. Nie ma filmów trzeba dodawać seriale jak robi to Netflix i bardzo dobrze wychodzi. A nie ma treści to nie robi się serwisu.Bo ostatnie dwa serwisy jakie u nas powstały to  widać jak to wygląda jeśli chowi o zawartość jakość i działanie. Choć Skyshowtime to jeszcze mam nadzieję dopracuje  swoje niedoskonałości bo to dopiero początki. Na Viaplay to juz trudno liczyć że coś poprawią bo sa juz długo na rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizja linearna ma swoje wady. Należy pilnować ramówki. Logo i znaczek wieku mi jednak przeszkadza. W TVP Kultura nie wszystko idzie z napisami i z oryginalną ścieżką - często jest na siłe dodany lektor, którego nie idzie wyłączyć. TVP ma jeszcze zwyczaj jak Polsat i TVN przycinania napisów końcowych. Szczyt pokazuje Polsat, które bezczelnie je przyspiesza. Do tego dochodzi autopromocja na napisach końcowych. Wtedy krzyczę "zamknijcie się, chcę posłuchać muzyki".

Jeśli wchodzi serwis związany z dużą wytwórnią, oczekuję, że pojawią się klasyki jak choćby wspomniane "Lot nad kukułczym gniazdem". Potem mamy sytuację, że pojawia się serial-prequel "Ratched" i młodzi widzowie nie są w stanie zrozumieć do jakiego on filmu nawiązuje.

Na tej zasadzie powinni usunąć całego "Indiana Jones", bo to starocie. Od razu niech dają tylko 5.część, bo premiera. Zresztą już ciężko jest obejrzeć serial "Kroniki młodego Indiany Jones".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jak bedą dodawać 50 pozycji do serwisu i żadnego filmu który ma mniej niz 5 lat🤣 A przy kolejnym uzupełnianiu serwisu na kolejne 50 może będzie jeden czy dwa😂 A wytykanie minusów tradycyjnej tv to ma sens jeszcze przy serwisie który działa bardzo dobrze ale nie tu. Tylko że to dopiero trzy tygonie więc może to wszystko poprawią. Bo  dzień w dzień szukanie miejsca w którym się zakończyło oglądanie  już przestało mnie bawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, czerstwy napisał(a):

Ogladam kiedy mam czas.Skoro mam 3 dni czasu to oglądam bo póżniej mogę przez 3 tygodnie tego czasu nie mieć. Co to za atrakcja oglądać i podniecać się filmem który był juz 20 razy w 10 kanałach tv tradycyjnej?😂 Dla mnie żadna.

Wole premierę z notami 3.8 bo te noty to można sobie w cztery litery wsadzić. Niech każdy zainteresowany oceni czy film jerst dobry czy nie. Bo dla mnie takie z notami np 7 nie były warte by stracić na nie choćby 30 minut. Nie ma filmów trzeba dodawać seriale jak robi to Netflix i bardzo dobrze wychodzi. A nie ma treści to nie robi się serwisu.Bo ostatnie dwa serwisy jakie u nas powstały to  widać jak to wygląda jeśli chowi o zawartość jakość i działanie. Choć Skyshowtime to jeszcze mam nadzieję dopracuje  swoje niedoskonałości bo to dopiero początki. Na Viaplay to juz trudno liczyć że coś poprawią bo sa juz długo na rynku.

Dobrze wiesz, że są filmy które dawno nie były w TV. 

 

Dobra, to przypuśćmy, że ten film z notą 3.8 ci się nie podobał i akurat tak się składa, że przypadkiem zgadzasz się z opinią, że to badziew.

To wtedy ocenisz to obiektywnie jako badziew czy jednak włączy ci się tryb PREMIERA i trzeba do docenić, że to premiera i nie może być lipną produkcją ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mi sie film nie będzie podobał to go nie będę oglądał i tyle w temacie. Ale będę miał taka możliwość bo jest w serisie. I jak pisałem te noty to można często wsadzić daleko i głęboko. To ja oceniam co mi się podoba a nie noty. Batman,Diuna itd wytrzymałem kilkanaście minut a jakie miały noty? Więcej dodają jest wieksza szansa że coś mi się spodoba. Jak będą dodawać kilka pozycji z czego np część to starocia a druga część to SF i fantastyka to jakby nic nie dodali😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasyki mają swoją oglądalność. Najlepiej widać to po Top 10 w Netflix. Tam jak dodadzą niezłą starość potrafi trzymać się przez kilka tygodni w Top 10. Np. teraz w Top 10 filmów w Polsce jest tytuł sprzed 31 lat - "Zapach kobiety". Nie jest więc tak, że film, który był wielokorotnie powtarzany w tv i powinien być dobrze znany, nikogo nie zainteresuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman
W dniu 4.03.2023 o 11:16, tracer10 napisał(a):

Reklamami pocięte to fakt, ale w gorszej jakości?

Chyba jednak jakość filmu np w TVN z satki nie jest gorsza od hade ze streamu.

Wartość bitrate+ full HD (1080p) jednak jest na korzyść streamu wobec sat jeśli mamy na myśli np TVN, Polsat czy TVP..

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, czerstwy napisał(a):

@tracer10 jeszcze jest za mało serwisów by zobaczyć tą pozycję o której piszesz😂 A jak o tym piszesz to oburzenie że oczekujesz np 1-2 nowych pozycji w serwisie A lub B😂

Pseudo moralizatorów tu pełno.

Pewnie jak ktoś lata temu nie oglądał Grimma na AXN czy FOX ( nie pamiętam ) to teraz nie ma prawa obejrzeć pierwszych sezonów np na CDA bo mu oczy spali, lub nie będzie mógł spać z tego powodu.

Edytowane przez tracer10
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...