Skocz do zawartości

SkyShowtime - oferta programowa


kolos22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

47 minut temu, swordfish napisał(a):

Zaczęły się pojawiać produkcje kupione od HBO Max. Na początek węgierski "Informator" z planszą startową z napisem SkyShowtime Exclusive. I tu jest problem z dźwiękiem oryginalnym. Jeśli miałem wcześniej ustawiony j. angielski , odtwarza mi po angielsku. Nawet przy próbie zmiany na węgierski, to ten język jest schowany. Na dzień dobry pojawia mi się angielski, polski i czeski. Muszę dopiero wejść w "pokaż więcej",aby przełączyć na węgierski. Trzeba dobrze pilnować języka oryginału, bo w samym serwisie ciężko jest zorientować się jaki jest kraj produkcji.

Jest sposób, żeby oglądać filmy od razu w języku oryginalnym, ale nie wolno tutaj o nim wspominać. U mnie Informator uruchamia się od razu na węgierskiej ścieżce DD+ 😉

Edytowane przez adiq22
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, adiq22 napisał(a):

Jest sposób, żeby oglądać filmy od razu w języku oryginalnym, ale nie wolno tutaj o nim wspominać. U mnie Informator uruchamia się od razu na węgierskiej ścieżce DD+ 😉

Nikt Ci nie broni pisać o tym w temacie KODI.

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne dodane tytuły w piątkowej aktualizacji (7 kwietnia) na SKYSHOWTIME POLSKA [upflix.pl]:

"Bosé", [6 odcinków]        
"Grease: Rise of the Pink Ladies", [2 odcinki] 
"Informator", [8 odcinków] 
"Tak czy owak", [3 odcinki] 


Uzupełnione tłumaczenia w odcinkach:

"Rabbit Hole", [+ 1 audio]   
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kiler napisał(a):

Nikt Ci nie broni pisać o tym w temacie KODI.

Kiedy parę dni temu wspomniałem, że nowa wersja wtyczki do SkyShowtime pozwala na wybór właściwej ścieżki audio to post momentalnie poleciał do kosza, więc chyba jednak o programie na literę K pisać nie wolno, a zagadnienie bardziej interesuje korzystających z upośledzonej aplikacji VOD niż tych, którzy z KODI od dawna korzystają.

Edytowane przez adiq22
  • Popieram 1
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość osób użerających się z oficjalną aplikacją nie ma nawet świadomości o istnieniu czegoś takiego jak Kodi, ewentualnie kojarzą je jako bibliotekę treści wideo, a Ty w praktyce im każesz przeglądać całe forum, bo może w którymś temacie natkną się na rozwiązanie swoich problemów. Za dużo logiki w tym nie ma, ale ok, ja ze swojej strony odpuszczam sobie wojenkę o Kodi.

Edytowane przez adiq22
  • Popieram 1
  • Dzięki 1
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Poker Face" jest dostępne w Kanadzie i w Australii w ramach lokalnych serwisów vod w tamtych krajach. W Kanadzie mają serwis o nazwie Citytv+, który subskrybuje się w ramach oferty Amazon. W Australii serwis nazywa się Stan. i tam "Poker Face" jest jako A Stan. Original Series.

https://www.stan.com.au/watch/poker-face-2023

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Poker Face" będzie wkrótce też w Europie. Od 24 kwietnia w każdy poniedziałek w pojedynczych odcinkach na Sky Atlantic HD (ten kanał jest też dostępny w streamingu Sky), na żądanie przez Sky Q i w serwisie streamingowym WOW. Dlatego spytałam, kiedy u nas, w SkyShowtime, ale jak na razie cisza, żadnych zapowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodane tytuły na SKYSHOWTIME POLSKA (16.04.23 r.[upflix.pl]):

"Fred West: dziewczęta z Glasgow", [3 odcinki] 
 

Nowe odcinki:

"Blaze i Mega Maszyny", [26 odcinków] 
"Bąbelkowy świat gupików", [10 odcinków] 
"Deer Squad", [10 odcinków] 
"Grease: Rise of the Pink Ladies", [S01E03] 
"Prawo i porządek", [S02E11] 
"Rabbit Hole", [S01E04] 
"Tak czy owak", [S01E04] 
"Wszyscy razem, śladem Blue!", [10 odcinków] 


Uzupełnione tłumaczenia w odcinkach:

"Elementary", [+ 1 audio]    
 

Edytowane przez kolos22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Zuzia napisał(a):

Nadzieje, że SkyShowtime zastąpi kilka serwisów nie ziściły się.

A kto miał takie nadzieje?

Jakie serwisy miał zastąpić ?

 

Zbyt wczesne te oceny. To tak jakby oceniać pierwszoklasistę na początku września, że nie pójdzie na studia.

Zbyt krytycznie oceniasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z czego składa się SkyShowtime, między innymi z produkcji udostępnianych najpierw w Peacock, Paramount+, SHOWTIME, czy w europejskim Sky. Są braki albo duże opóźnienia w niektórych premierach, a nawet brak zakładki "wkrótce" dostępnej w tamtych serwisach. Kilka miesięcy przyglądam się SkyShowtime, odkąd pokazali się w Europie i nie widzę, aby szczególnie się starali. Już nawet nie wymagam 4K lecz poprawnie działającej aplikacji dla Android i ścieżek dźwiękowych na wyższym poziomie dostępnych w tejże aplikacji. Interesuje mnie serwis w stanie docelowym, a nie ciągłe dawanie szansy, bo niska cena i potencjał. To jest bardzo umiarkowana ocena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...