Skocz do zawartości

SkyShowtime - oferta programowa


kolos22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@PawopJak startują z kontentem obejrzanym w iluś tam miejscach wcześniej to wybacz.

Za dużo staroci i tyle w temacie.

Nikt jednocześnie nie wymaga proporcji 80 do 20% na korzyść nowości lub nie pokazywanych wcześniej w PL pozycji.

Ale bez przesady z tym co teraz mają.

Płatny falstart.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, czerstwy napisał(a):

A co dodali w wiekszości? Nie starocia. Jakoś Netflix też dodaje dużo nowości i niby duzo mizerii a ma najwięcej abonetów😂 Nie masz oferty to się nie pchasz na rynek z oferta.  Ale widze ze ostatnio jest inaczej i serwisy startuja a nie mają co pokazać bo chęć zarobku i wyciągnięcia od ludzi jest większy niż rozum. A prawda jest taka że większość ma oferte na miesiac czy dwa a następnie do zapomnienia na kilka miesięcy.

Ale oni nie idą w ilość.

Proszę wskaż jakie to nowości powinni dodać bo niby je mają i kiszą, żeby forumowicze pisali jacy to oni są kiepscy.

Ja sam mogę wskazać serial "Wolf pack".

NFX jest jak maratończyk, który wystartował pierwszy i ma przewagę wraz z tym idą inne elementy.

 

To zależy kto czego oczekuje. Nie wiem ile forumowicze oglądają tego dziennie. Ja mam wrażenie, że sporo osób tu pracuje w domu i dziennie oglądają dwa seriale i dwa filmy. Ja tak nie mogę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie zwracam uwagi co i kto kręci i może pokazać. Kupując serwis chcę mieć co ogladać. Jak i mają być dodawane nowości bo jak ich nie ma to na dłuższą metę niema sensu abonować na stałe takiego serwisu. Jak się nie ma treści to sie nie robi serwisu który świeci pustkami. Lepiej było sprzedać komuś prawa co ma dodatkowo i inną oferte. Tu nawet apka ich przerasta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, czerstwy napisał(a):

Ja nie zwracam uwagi co i kto kręci i może pokazać. Kupując serwis chcę mieć co ogladać. Jak i mają być dodawane nowości bo jak ich nie ma to na dłuższą metę niema sensu abonować na stałe takiego serwisu. Jak się nie ma treści to sie nie robi serwisu który świeci pustkami. Lepiej było sprzedać komuś prawa co ma dodatkowo i inną oferte. Tu nawet apka ich przerasta.

Nie,no piękny szemrany marketing na rzecz C+ PL uprawiasz....

"Jak się nie ma treści to sie nie robi serwisu który świeci pustkami."-wypisz,wymaluj C+ PL

"Lepiej było sprzedać komuś prawa co ma dodatkowo i inną oferte"-zapewne o C+ PL chodzi,który nie ma już nic oprócz KinoŚwiat?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, czerstwy napisał(a):

Ja nie zwracam uwagi co i kto kręci i może pokazać. Kupując serwis chcę mieć co ogladać. Jak i mają być dodawane nowości bo jak ich nie ma to na dłuższą metę niema sensu abonować na stałe takiego serwisu. Jak się nie ma treści to sie nie robi serwisu który świeci pustkami. Lepiej było sprzedać komuś prawa co ma dodatkowo i inną oferte. Tu nawet apka ich przerasta.

No widzisz.

Nie zwracasz uwagi co i kto kręci i może pokazać a zwracasz uwagę na to, że to koniecznie musi być nowość i słowo premiera. Bo coś by się stało jakbyś zobaczył klasyk, którego na pewno nie widziałeś. Ba on dawno nie miał nigdzie emisji.

Dziś jest coraz mniej filmów arcydzieł bo wy chcecie codziennie nowość. A jak chcecie codziennie nowość to nie ma szans, żeby to się przekładało na jakość.

Już ty na pewno wiesz co będą dawać na dłuższą metę. Oni dopiero kilkanaście dni są. 

Paczka, którą dali na start jest spoko i nikt nie każe jej oglądać w dwa trzy dni.

 

37 minut temu, Palamander napisał(a):

Nie,no piękny szemrany marketing na rzecz C+ PL uprawiasz....

"Jak się nie ma treści to sie nie robi serwisu który świeci pustkami."-wypisz,wymaluj C+ PL

"Lepiej było sprzedać komuś prawa co ma dodatkowo i inną oferte"-zapewne o C+ PL chodzi,który nie ma już nic oprócz KinoŚwiat?:)

Ale z ciebie śledczy. Na pewno wiesz co miał na myśli.

Akurat c+ ma cały czas niezłą ofertę i zmienia swój sposób działania. To będzie miało jedynie efekt jeśli doda do oferty za jakiś czas i SkyS i Disney+. 

 

Edytowane przez domin107
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Palamander napisał(a):

Nie,no piękny szemrany marketing na rzecz C+ PL uprawiasz....

"Jak się nie ma treści to sie nie robi serwisu który świeci pustkami."-wypisz,wymaluj C+ PL

"Lepiej było sprzedać komuś prawa co ma dodatkowo i inną oferte"-zapewne o C+ PL chodzi,który nie ma już nic oprócz KinoŚwiat?:)

Ty to jakis masz uraz juz od lat do C+ i dla ciebie to tam nigdy nic nie było🤣 Tylko tam jest oprócz oferty filmowej jeszcze sport😂

 

5 godzin temu, domin107 napisał(a):

No widzisz.

Nie zwracasz uwagi co i kto kręci i może pokazać a zwracasz uwagę na to, że to koniecznie musi być nowość i słowo premiera. Bo coś by się stało jakbyś zobaczył klasyk, którego na pewno nie widziałeś. Ba on dawno nie miał nigdzie emisji.

Dziś jest coraz mniej filmów arcydzieł bo wy chcecie codziennie nowość. A jak chcecie codziennie nowość to nie ma szans, żeby to się przekładało na jakość.

Już ty na pewno wiesz co będą dawać na dłuższą metę. Oni dopiero kilkanaście dni są. 

Paczka, którą dali na start jest spoko i nikt nie każe jej oglądać w dwa trzy dni.

 

 

 

Nie interesują mnie klasyki takie śmieci to są we wszystkich serwisach w HBO co druga premiera to ma chyba 10 czy 20 lat😂 I nie tłuacz o codziennych nowościach bo niby pierwsza ma być pod koniec marca a serwis jest od połowy Lutego. To nawet nie ma premiery jednej nowości na miesiac a ty mu tu opowiadasz o jednej dziennie🤣 No widać jaka spoko skoro można ja zoabaczyć w trzy dni🤣Fakt zamiast oglądać w trzy dni lepiej i taniej będzie to rozłożyć na trzy lata.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 14 marca duża dostawa seriali, których pozbyło się w ramach oszczędności HBO, między innymi "Uśpieni", "Ruxx", "Hackerville", "Trefny Szmal", "Głodni i razem" czy "Informator" - cześć z nich była dostępna raptem kilka tygodni, więc to pratycznie premiery.

31 marca serial "Rabbit Hole" z Kieferem Sutherlandem (premiera światowa na Paramount+ 26.03).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie interesują mnie klasyki takie śmieci to są we wszystkich serwisach w HBO co druga premiera to ma chyba 10 czy 20 lat I nie tłuacz o codziennych nowościach bo niby pierwsza ma być pod koniec marca a serwis jest od połowy Lutego. To nawet nie ma premiery jednej nowości na miesiac a ty mu tu opowiadasz o jednej dziennie No widać jaka spoko skoro można ja zoabaczyć w trzy dniFakt zamiast oglądać w trzy dni lepiej i taniej będzie to rozłożyć na trzy lata.
Na start dostałeś blisko 10 premier filmowych. Wolałbyś, zeby to dawkowali przez cztery miesiące?
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co zrobię to jest moja prywatna sprawa a nie twoja. A swoje rady zachwaj dla siebie. By mieć w cenie 12.50 zł trzeba opłacać cały czas serwis inaczej to 25 zeta. Nie ma filmów to się daje seriale tu też tego za dużo nie ma. Dodatkowo apka to bubel. Inni dostają ofertę kilka miesięcy wcześniej a tu dozują bo nie mają co zaoferować a ludzie ciesza się jak dzieci bo mają nową zabawkę😂 A czego się spodziewać po serwisie za 12.50 zł? przynajmniej tego co po tym za 50zł za rok🤣

Spoiler

 

 

Edytowane przez czerstwy
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, czerstwy napisał(a):

ludzie ciesza się jak dzieci bo mają nową zabawkę😂

To, że ktoś nie lamentuje jak Ty po kilka razy dziennie nie oznacza, że traktuje tę platformę jako coś wspaniałego. 

 

1 minutę temu, czerstwy napisał(a):

By mieć w cenie 12.50 zł trzeba opłacać cały czas serwis inaczej to 25 zeta. Nie ma filmów to się daje seriale tu też tego za dużo nie ma.

To wykup dwa razy w roku, na miesiąc, obejrzyj co warte uwagi i też problem rozwiązany ;) Zapłacisz 50 zł i obejrzysz wszystko co wartościowe skoro taka bieda w tym serwisie. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie ty nie nie wpadłbym na tak genialny pomysł😂 Ja będę opłacał jak chciał i ile chciał i wyrażał opinię na temat serwisu bo mam taki kaprys. Bo dla mnie takie coś to powinno być w jednej apce np z HBO nawet kosztem ceny. Byłby jeden serwis w którym by była bogatsza oferta i działajaca poprawnie apka.

Edytowane przez czerstwy
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, mingo napisał(a):

. Po prostu nie wykupuj. Lamentujesz tutaj bez przerwy jaka to słaba oferta. 

Czego się spodziewać po serwisie za 12,50 miesięcznie?

Marketing szeptany? Marketing szemrany!

Niektórym mogłoby się wydawać, że tego typu zagrywki to domena nic nie znaczących firm, które chcą zaistnieć w sieci, i w tym celu nie cofną się przed niczym. Nic bardziej mylnego. „Komentatorów” wynajmują zarówno małe sklepy internetowe, jak i wielkie międzynarodowe korporacje, a nawet instytucje publiczne"

Już wiesz dlaczego to robi?...SkyShowtime nic nie wart,HBO emituje śmieci,D+ kiepski itd

Sprawdź w innym wątku jego ciągłe zachwyty na temat oferty C+ PL...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa że to ja wielokrotnie wymieniałem tu kilka świetnych seriali z tego serwisu🤣Tylko że bieda z dodawaniem następnych pozycji bieda z działaniem apki. Dziwne że nie narzeka  na Netflix gdzie  dużo dodają nowości i jest dobrej jakości a apka działa wzorowo. Dziwne że nie narzeka na Amazon gdzie jakość i oferta względem ceny jest dobra a jakośc bardzo dobra. Apka działa poprawnie. Słaby C+ potrafi dodać 4 premiery na tydzień a tu się mowa o kilku ale na miesiac🤣 Niech każdy dodaje dużo a czy to dobre pozycje to każdy oceni indywidualnie. Bo każdy lubi co innego i dlatego Netflix ze słabymi pozycjami a bogatą ofertą święci sukcesy. Ale widze najbardziej tu odpowiada tym co dziela konta ze znajomymi i nie znajomymi lub żebrają  o promocje czy darmowe konta. Bo jak  wymagać jak się nie płaci😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.03.2023 o 12:08, czerstwy napisał(a):

Nie interesują mnie klasyki takie śmieci to są we wszystkich serwisach w HBO co druga premiera to ma chyba 10 czy 20 lat😂 I nie tłuacz o codziennych nowościach bo niby pierwsza ma być pod koniec marca a serwis jest od połowy Lutego. To nawet nie ma premiery jednej nowości na miesiac a ty mu tu opowiadasz o jednej dziennie🤣 No widać jaka spoko skoro można ja zoabaczyć w trzy dni🤣Fakt zamiast oglądać w trzy dni lepiej i taniej będzie to rozłożyć na trzy lata.

Dzisiejsza rzeczywistość daje możliwość decydowania kiedy co obejrzymy, ale trzeba to zderzyć z rzeczywistością. Jeśli nic nie będziesz innego robił tylko poświęcisz "trzy dni" na obejrzenie wszystkiego, żeby się pochwalić na forum no to wybacz. Bo to jest nowość to trzeba pędem oglądać ? Proszę śmiało.

Tak, na start jest spoko oferta, ale ty wymagasz za dużo zwyczajnie. Pisałem o codzinnej premierze bo to by cię chyba w pełni zadowoliło.

A starszy film dlaczego to niby śmieć ? Przeterminował się jak jogurt ?

Rozumiem, że idąc tym tokiem rozumowania dla ciebie arcy skarbem jest w tej sytuacji film PREMIERA z 2022 roku, który ma notę np.3.8  ? 

 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście po części wszyscy macie rację, ale jednak o atrakcyjności danej platformy decydują nowości. Tzw. starocie macie wszędzie, nawet na Polsacie, TVN czy TVP. Mnie martwi, że jest tyle platform, a nadal na żadnej nie ma wielkich dzieł Formana "Lotu nad kukułczym gniazdem" czy "Amadeusza". Jest wiele opinii, z którymi się po części zgadzam, że oferta programowa nowego serwisu, delikatnie mówiąc, nie zachwyca i według mnie na pewno nie jest lepsza od taniutkiego Amazona czy nawet często darmowego dzięki kodom Apple TV. Do tego nazwa nowego serwisu przeciętnemu zjadaczowi chleba niewiele mówi i nawet na tym forum zdarzają się pomyłki z Showmax. Podsumowując mnie się specjalnie nie spieszy z abonowaniem, liczę po cichu że do końca promocji poprawią apkę i dodadzą jakieś ciekawe filmy, bo z tym, według mnie, jest bieda straszna. Na dziś znajdują raptem jeden film, który chciałbym obejrzeć. Trochę mało, nieprawdaż? Oczywiście jak zwykle podkreślam, że to tylko moja opinia i nie jest to szeptany marketing. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

@arkon masz sporo racji. Weź jednak  pod uwagę, że klasyki są często pocięte reklamami w telewuzji otwartej  i jakością ustępują serwisom streamingowym.

Np w UPC nie ma możliwości normalnie odtworzyć tytułu na ich "nowoczesnym" dekoderku 4K.

Takie serwisy jak Sky..tutaj robią dobrą robotę.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, lakiman napisał(a):

@arkon masz sporo racji. Weź jednak  pod uwagę, że klasyki są często pocięte reklamami w telewuzji otwartej  i jakością ustępują serwisom streamingowym.

 

Reklamami pocięte to fakt, ale w gorszej jakości?

Chyba jednak jakość filmu np w TVN z satki nie jest gorsza od hade ze streamu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...