Skocz do zawartości

SkyShowtime - oferta programowa


kolos22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, swordfish napisał(a):

Czy dają rozpiskę dla prasy, jakie tytuły udostępnią w najbliższym miesiącu? Czy dział PR tego nie ogarnia?

Z tego co było na serialowa.pl

 

1923 – nowe odcinki po jednym co tydzień w poniedziałki

Burmistrz Kingstown – nowe odcinki po jednym w poniedziałki

Funny Woman – nowe odcinki po jednym w piątki

The Best Man: The Final Chapters – nowe odcinki po jednym we wtorki

Tulsa King – nowe odcinki po jednym w poniedziałki

Yellowstone sezon 5 – nowe odcinki po jednym w poniedziałki.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodane tytuły na SKYSHOWTIME POLSKA (21.02.23 r. [upflix.pl]):

"Chicago Med", [83 odcinki] 
"Dice: Komik w Las Vegas", [6 odcinków] 
"FBI", [22 odcinki] 
"Madam Secretary", [22 odcinki] [+ 15 audio]    
"Siostra Jackie", [11 odcinków] 


Nowe odcinki:

"The Best Man: The Final Chapters", [S01E04]
"1923", [S01E04] [+ audio]   
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, swordfish napisał(a):

Czy dają rozpiskę dla prasy, jakie tytuły udostępnią w najbliższym miesiącu? Czy dział PR tego nie ogarnia?

Nie ogarnia, zrzuty jakie podawałam dla zagranicznych wersji były z jakiegoś reklamowego filmiku z FB, tak zaszywają te informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uniwersum "Yellowstone" jest rozbudowane. Oprócz tego mają być historie, które mają rozgrywać się w latach 40. i w latach 60. Do tego spin-off "6666". Ja bym jeszcze wrzucił s-f i niech historia rozgrywa się w przyszłości, np. w 2069. 

Sami aktorzy wspominają, że ponoć jest koncepcja ostatniego sezonu "Yellowstone" i niekoniecznie będzie z happy-end'em. Być może na końcu cała rodzina ginie i dlatego ciężko byłoby stworzyć historię z przyszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, swordfish napisał(a):

Czy dają rozpiskę dla prasy, jakie tytuły udostępnią w najbliższym miesiącu? Czy dział PR tego nie ogarnia?

W jakie dni tygodnia są premiery nowych odcinków? "1923" ma w poniedziałek. A reszta?

Absolutnie nie będę miał do nich pretensji jeśli nic nie dodadzą :)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może najpierw niech ogarną to, co już mają :)

Nurse Jackie bez jednego odcinka ze środka sezonu, remake Magnum, który w trzecim odcinku nie ma w ogóle polskich napisów, a napisy w czwartym rozjeżdżają się coraz bardziej z każdą kolejną przerwą reklamową, itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodane tytuły na SKYSHOWTIME POLSKA (22.02.23 r.[upflix.pl]):

"Hop", 
"Redeeming Love", 
"The Black Italian Renaissance",    


Nowe odcinki:

"Yellowstone", [S05E04]


Odcinki ponownie dodane:

"Wielkodomscy",    
 

Uzupełnione tłumaczenia:

"Napoleon Wybuchowiec", [+ audio]    

Uzupełnione tłumaczenia w odcinkach:

"Kłamstwa na sprzedaż", [+ 1 audio]    
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.02.2023 o 21:27, endriuno1 napisał(a):

"1883" "Yellowstone" "1923" czy taka powinna być kolejność oglądania tych seriali?

Oglądałem juz wszystkie trzy i bez znaczenia jaka będzie kolejność. Jak dla mnie wszystkie prezentuja wysoki poziom.

 

W dniu 22.02.2023 o 23:16, ronnie84 napisał(a):

Zacząłem oglądać,, Tulsa King" I jestem mile zaskoczony. Sylwek w formie i ten cios jak za najlepszych lat. 7,5/10.

Ja jestem dopiero po 1 odcinku i zapowiada sie bardzo dobrze. Ostatnim serialem jaki widziałem w tym serwisie jest Burmistrz Kingstown i ten mi się najmniej podobał ze wspomnianych. Po Tulsa King już nie mam faworytów do oglądania te o których pisałem upatrzyłem juz w pierwszedni startu serwisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, czerstwy napisał(a):

Oglądałem juz wszystkie trzy i bez znaczenia jaka będzie kolejność. Jak dla mnie wszystkie prezentuja wysoki poziom.

Być może, ale po obejrzanym "1883" i będąc na pierwszym sezonie "Yellowstone" wiem dlaczego w tamtym miejscu powstało ranczo 😉 co do "1883" serial świetny a i "Yellowstone" też potrafi wciągnąć 😬

W dniu 22.02.2023 o 23:16, ronnie84 napisał(a):

Zacząłem oglądać,, Tulsa King" I jestem mile zaskoczony. Sylwek w formie i ten cios jak za najlepszych lat. 7,5/10.

To chyba najlepsza rola w tych czasach ze wszystkich dinozaurów filmów akcji, ale to tylko moje zdanie 😬 a sam serial również jest na wysokim poziomie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...