Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przy całym moim braku sympatii do tego szwedzkiego serwisu to przy takim kontencie, filmy, rozrywka i sporo praw sportowych gdzie każdy coś sobie wybierze co lubi to szkoda za 19 zeta nie kupić, zwłaszcza że normalna cena to 34 a od marca 55 zł. U innych partnerów np. UPC czy Jambox, nawet jak było trochę taniej to tak do 29 zł schodzili. Cena w Canal+ jest naprawdę dobra.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jupiter napisał:

Przy całym moim braku sympatii do tego szwedzkiego serwisu to przy takim kontencie, filmy, rozrywka i sporo praw sportowych gdzie każdy coś sobie wybierze co lubi to szkoda za 19 zeta nie kupić, zwłaszcza że normalna cena to 34 a od marca 55 zł. U innych partnerów np. UPC czy Jambox, nawet jak było trochę taniej to tak do 29 zł schodzili. Cena w Canal+ jest naprawdę dobra.

Pozwolę się nie zgodzić. Przez chyba 4 miesiące posiadania tego "wspaniałego" serwisu obejrzałem raptem 1(słownie jeden) serial. Poza tym w UPC było oferowane za 10 zł, podobnie na początku w Play.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktywowałem sobie viaplay z poziomu SC+ z zobowiązaniem do końca trwania umowy za 19 zł. Teraz wchodzę w ustawienia swojego konta viaplay i widzę że to konto jest wykastrowane. A o tym nikt nic nie wspominał przed zakupem. Mówiono tylko że dostanę dostęp do pełnej oferty viaplay. Teraz już wiem że nie mam dostępu do Sportu w szczególnosci do zawodów golfowych zobaczcie czy u Was też jest podobnie?985b97a2029e48a801d851fd1246eb8f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro zapewniają że człowiek za podpisanie lojalki dostanie pełny dostęp do serwisu to tak powinno być. A teraz pozostaje złożyć reklamację gdyż biorąc viaplay od Canal+ miałem nadzieję że zobaczę zawody golfowe. Bo przecież na Premier League i Bundeslidze oraz galach KSW wogóle mi nie zależało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, wally79 napisał:

Aktywowałem sobie viaplay z poziomu SC+ z zobowiązaniem do końca trwania umowy za 19 zł. Teraz wchodzę w ustawienia swojego konta viaplay i widzę że to konto jest wykastrowane. A o tym nikt nic nie wspominał przed zakupem. Mówiono tylko że dostanę dostęp do pełnej oferty viaplay. Teraz już wiem że nie mam dostępu do Sportu w szczególnosci do zawodów golfowych emoji38.png zobaczcie czy u Was też jest podobnie?985b97a2029e48a801d851fd1246eb8f.jpg

Tak samo jest w UPC.

Sport bez golfa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jax nie zrozumiałeś mojego szyderczego tonu wcześniejszej wypowiedzi? mi chodzi tylko o to, że skoro konsultanci zapewniają że dostanę pełny dostęp do oferty viaplay to rozumiem że tak będzie. A tak nie jest. Ci z Canal+ myślą że każdy konsument to typowy kanapowy Janusz który łyka wszystko to co mu mówią. Teraz będzie argument by podczas przyszłych negocjacji wbić im szpilkę i nie dać się kosić w imię zasady: "masz taniej niż w wersji bez zobowiązania to siedź cicho". Bo nie na takie warunki się umawialiśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...