Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@ircios

Pojawił się nowy zapis w umowach przedłużeniowych:

MP dostałem za 0 z dopiskiem że dalej będzie za 0 zł z gwiazdką: 

 

Jeżeli świadczenie Opcji dodatkowej zostanie przedłużone po 30 czerwca 2021 r., zgodnie ze Szczegółowymi Warunkami świadczenia Opcji dodatkowej Mistrzowska Piłka z dnia 28 stycznia 2019 r.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, przedłużałem umowę w sierpniu 2020 i też mam zapis, że jeżeli opcja Mistrzowska Piłka będzie dalej świadczona to dalej będę miał ją do swojej umowy za 0zł. Nic się nie zanosi, żeby miało się to zmienić bo Canal+ przedłużył Ekstraklasę a Polsat prawa do Ligi Mistrzów. Więc porozumienie zapewne dalej będzie w mocy i dalej obowiązuje stary porządek :) Który mi osobiście odpowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
12 godzin temu, PawelTSW napisał:

@ircios

Pojawił się nowy zapis w umowach przedłużeniowych:

MP dostałem za 0 z dopiskiem że dalej będzie za 0 zł z gwiazdką: 

 

Jeżeli świadczenie Opcji dodatkowej zostanie przedłużone po 30 czerwca 2021 r., zgodnie ze Szczegółowymi Warunkami świadczenia Opcji dodatkowej Mistrzowska Piłka z dnia 28 stycznia 2019 r.  

Ten zapis był już bardzo dawna, przynajmniej u mnie(w dokumentach z przedłużenia umowy w listopadzie 2019).

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, G2000 napisał:

Też macie w opcjach jakieś pakiety Medicover? To chyba pojawiło się w ostatnich dniach?

3 posty przed Twoim masz informację, że te opcje pojawiły się ok. 6 lipca. Warto przed napisaniem czegokolwiek przeczytać chociaż kilka ostatnich postów :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do mnie dzwonią z ofertą dokupienia Extra+. Najpierw Pani konsultantka stwierdziła, że tę ofertę ma w "niecodziennej cenie 15zł, bo normalnie za 30zł". Powiedziałem jej, że faktycznie cena jest niecodzienna, bo w Strefie mam za 10zł. A ona na to, że to może mi dać za 10zł, bo to już "ostatnie dni wyprzedaży". Zaśmiałem się,  a ona rzuciła słuchawką. 🤣😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.08.2021 o 20:54, ircios napisał:

Korzystam. Usługa na jedno urządzenie w jednym czasie 

 

W dniu 4.08.2021 o 17:44, galaz napisał:

Witam, czy korzysta ktoś z serwisu Tidal i może coś na jego temat powiedzieć?

 

Dostęp do Tidal mam z PC+ w ramach promocji z dostępem na 2 miesiące. Co 2 miesiące pojawia mi się w opcjach dodatkowych za darmo.

 

Na jedno konto Tidal zalogowałem się poprzez:

 

1. Volumio - system do odtwarzania muzyki - dystrybucja Linux oparta na Debian - terminal HP T520.

 

2. Na stronie Tidal przez przeglądarkę w komputerze stacjonarnym

 

Bez problemu odtwarzam dwa inne utwory :)

 

3e32721cd708f7f2.png

 

 

 

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...