Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W ICA jest zakładka "Napisz do nas" tam wybierasz temat wiadomości z jaką sprawą do nich piszesz, w treści piszesz że chcesz wyłączyć to i to oraz którego dnia chcesz by to wyłączone zostało. I to wszystko. Na maila dostajesz potwierdzenie oraz odpowiedź od PC+.

Edytowane przez Ozzy666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Ozzy666 napisał:

W ICA jest zakładka "Napisz do nas" tam wybierasz temat wiadomości z jaką sprawą do nich piszesz, w treści piszesz że chcesz wyłączyć to i to oraz którego dnia chcesz by to wyłączone zostało. I to wszystko. Na maila dostajesz potwierdzenie oraz odpowiedź od PC+.

Dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanie i prośbę kto ma aktywny kanał mezzo. Możecie sprawdzić jak u was przekaz na dzień dzisiejszy? Bo do wczoraj u mnie pojawiała się szachownica i zaniki obrazu i dźwięku. Miałem włączony kanał z 14 dniową możliwością wyłączenia co zrobiłem. No nie dało się oglądać ani słuchać. Jak jest teraz ? Jeśli będzie już ok to znowu go włączę bo mnie kusi ten kanał. Proszę sprawdźcie o dajcie znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was ma taką sytuację że pomimo tego iż w strefie abonenta jest widoczna oferta na Paramount Play za 0 zł przez 2 miesiace, to nie może jej aktywować bo przycisk zatwierdzam zamówienie z obowiązkiem zapłaty jest wygaszone i nie można na niego kliknąć? (Wyskakuje powiadomienie: Znaleziono w koszyku wykluczające się elementy). Nie wiem co zrobić. Próbowałem zmienić adres e-mail na który chce potwierdzenie włączenia usługi, ale niestety nic nie pomaga

Edytowane przez michall_84@interia.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mikoko napisał:

Mam do was pytanie i prośbę kto ma aktywny kanał mezzo. Możecie sprawdzić jak u was przekaz na dzień dzisiejszy? Bo do wczoraj u mnie pojawiała się szachownica i zaniki obrazu i dźwięku. Miałem włączony kanał z 14 dniową możliwością wyłączenia co zrobiłem. No nie dało się oglądać ani słuchać. Jak jest teraz ? Jeśli będzie już ok to znowu go włączę bo mnie kusi ten kanał. Proszę sprawdźcie o dajcie znać


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

7a5d608266ce2.jpg

Jak ci pisałem wczoraj to na tym kanale nie ma żadnych technicznych problemów. Może na początek sprawdź jak odbierają u ciebie inne kanały z tego tp. są tam niekodowane Arirang World, ERT World Europe, Soyuz oraz TV Congo. Wszystkie są niekodowane i w sd.

Ja kiedyś też miałem problem z jednym kanałem który tak szatkował i wtedy w menu modułu musiałem włączyć opcję Pid Filtering i było ok. U mnie moduł był w dekoderze u ciebie w tv. mogą być w menu modułu jakieś inne opcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuje za odpowiedz. Dziwna sprawa bo pare dni temu kanał działał bardzo dobrze. Na żadnym innym kanale nie mam takich problemów wiec raczej wykluczam antene. Na samym module nie da nie zmienić jakichkolwiek ustawień, mam ten najnowszy od PC+, choć na tym poprzednim miałem to samo. No nic będę jeszcze z tym walczył 

 

Edyta: sprawdziłem właśnie te inne kanały podane przez ciebie i faktycznie mam to samo. Pixeloze i zaniki. Czyli jednak antena. Zaraz sprawdzę końcowke na kablu bo może się poluzowała. Dziękuję miałeś rację to poluzowana końcówka. Zamawiam mezzo ponownie

 

f77c472045a292c827ed702c494fc2ad.jpg

 

No i gitara. Dziękuje za poradę z tym sprawdzeniem innych kanałów

Edytowane przez mikoko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

 

taka ciekawostka:

przy zakupie nowy comfort+ miałem zaznaczoną opcję Canal+4k - 0 zł przez cały okres umowy, ale nie zdecydowałem się (odznaczyłem tę opcję bo nie miałem w domu TV 4k).

Teraz kupiłem TV 4k i chcąc ją włączyć, muszę płacić 10 zł / miesięcznie :)

podziękowałem

Edytowane przez PawelTSW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna akcja z pakietem Mistrzowska Piłka. 2 dni temu zleciłem włączenie promocyjnego pakietu MMP oraz MP- pierwszy za 0zł do końca kwietnia, a drugi za 30zł (opcja wł/wył), po czym napisałem na drugi dzień by zaplanować wyłączenie obu z nich z końcem kwietnia, tj z 30/04.

Dziś otrzymałem odpowiedź że MMP faktycznie bedzie wyłączony z końćem kwietnia...natomiast MP bedzie wyłączona z ostatnim dniem marca. Dlaczego? Co dziwniejsze napisał że opłata będzie taka sama jak dotychczas- czyli jakbym miał za darmo miesiąc MP...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, PawelTSW napisał:

Wiem, że moja, ale to też trochę paranoja, że teraz już nie mogę mieć tego za darmo, musiałem się zdecydować w dniu zamówienia ?

Poczekam do końca umowy 

Nie masz w ICA promocji z okazji 25 lecia na ten kanał ?Ja u siebie aktywowałem 3 miechy za darmo z możliwością rezygnacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie pojawiła się opcja:

Multi Man Pack do KOŃCA KWIETNIA W PREZENCIE
 

Oglądaj 12 kanałów i 2 kolekcje – wypróbuj ofertę do końca kwietnia bez opłat, później zdecyduj co dalej.

Potem 30 zł/mies. lub możliwość rezygnacji.

Jak i kiedy można z tego zrezygnować? Dzięki za podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa kończy mi się 31.03.2020 r (rezygnacja wysłana),czy gdyby z opcji cennikowe załączyć np.Cinemax za 15zł(wł/wył) to w normalnych warunkach marzec miałbym gratis a w kwietniu 15zł .

To w takiej sytuacji w momencie rezygnacji z umowy ,czy doliczą mi 15zł do rachunku za marzec?

Nie miałem okazji tego w ten sposób sprawdzić, a koledzy może mieli taki przypadek?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...