Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie. Chciałbym włączyć usługę HBO plus HBO Go. Jaki pakiet wybrać, aby bez problemów wyłączyć usługę np. po miesiącu lub dwóch? Są chyba dwie promocje i jak rozmawiałem z konsultantem to wspomniał o HBO na 6 m-cy, gdzie opłata zaczyna się od stycznia i mogę zrezygnować od lutego bez kosztów. Ale coś mi tu nie pasuje. Możecie mi pomóc?

Edytowane przez Barti
Przeniesiono post do odpowiedniego wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Rasheed napisał:

Najkorzystniej wychodzi metoda włącz wyłącz. Najtaniej i bez zobowiązania.

Rozumiem,że ta opcja bez promocji za 35 zł miesięcznie - dziś zamawiam - do końca grudnia gratis - za styczeń pełna opłata. Rezygnuje np 3 stycznia i do końca stycznia mam za 35 zł?

Bo w cenniku tej usługi są kwoty podzielone tzw opłata uzupełniająca - o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o co tu chodzi ? Wybieram opcję "HBO I HBO GO za 20 zł/mies. do końca umowy" I rzeczywiście przez pierwsze 3 miesiące wychodzi po 20 zł, ale już w kolejnych ( do końca umowy ) wychodzi po ... 30 zł (sic!). W zakładce "Prognoza płatności" właśnie tak wychodzi. Czegoś nie rozumiem?

Edytowane przez Barti
Nie KRZYCZYMY na forum. Proszę nie używać Caps Lock podczas pisania postów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.12.2018 o 19:09, Barti napisał:

@Ucio, podaj, proszę, źródło tej informacji.

 

 

 

W dniu 6.12.2018 o 19:14, roberttosat napisał:

Dawno temu pisałem a dokładnie we wrześniu. Bez przedłużenia dla pakietów z C+ będzie 20 zł z zobowiązaniem i 30 zł bez zobowiązania. Dla extra+ 30 zł. Do comfort, start i entry niedostępne.

 

Mam pakiet Start+ za 9,99 zł i do końca lutego opcję 8xC+ za 25 zł.

Mogę dziś włączyć opcję Mistrzowska Piłka za 20 zł miesięcznie ze zobowiązaniem do końca umowy tj do grudnia 2019 roku

 

Pytanie co będzie jak od marca 2019 roku wyłączą mi paczkę 8xC+

Opcja Mistrzowska Piłka zostanie do końca umowy za 20 zł miesięcznie z pakietem Start+ za 9,99 zł ?

 

 

84dcd73c80b475d5.png

 

 

33e517c108895bb3.png

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, tweed77 napisał:

 

 

 

 

Mam pakiet Start+ za 9,99 zł i do końca lutego opcję 8xC+ za 25 zł.

Mogę dziś włączyć opcję Mistrzowska Piłka za 20 zł miesięcznie ze zobowiązaniem do końca umowy tj do grudnia 2019 roku

 

Pytanie co będzie jak od marca 2019 roku wyłączą mi paczkę 8xC+

Opcja Mistrzowska Piłka zostanie do końca umowy za 20 zł miesięcznie z pakietem Start+ za 9,99 zł ?

 

 

84dcd73c80b475d5.png

 

 

33e517c108895bb3.png

 

Lepiej brać włącz wyłącz po 30 zł... W roku jest 8 miesięcy Ligi Mistrzów, czyli 4x 30 zł, więc średnio na rok wychodzi 10 zł/miesiąc.

 

 

Ciekawe bo w szczegółach oferty jest zapis że trzeba mieć canal + i Ekstra + a Wy macie przy Comfort i Start

"

Warunkiem skorzystania przez Abonenta z Opcji dodatkowej jest korzystanie w ramach oferty Dostawcy usług z: 
1) Pakietu zawierającego Opcję dodatkową CANAL+ lub CANAL+ (6), 
2) Pakietu: Pakiet Extra+. 

"

 

Chyba że wystarczy spełnić jeden z tych warunków a nie oba równocześnie...

Edytowane przez tombik87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, tombik87 napisał:

 

Lepiej brać włącz wyłącz po 30 zł... W roku jest 8 miesięcy Ligi Mistrzów, czyli 4x 30 zł, więc średnio na rok wychodzi 10 zł/miesiąc.

 

 

Ciekawe bo w szczegółach oferty jest zapis że trzeba mieć canal + i Ekstra + a Wy macie przy Comfort i Start

"

Warunkiem skorzystania przez Abonenta z Opcji dodatkowej jest korzystanie w ramach oferty Dostawcy usług z: 
1) Pakietu zawierającego Opcję dodatkową CANAL+ lub CANAL+ (6), 
2) Pakietu: Pakiet Extra+. 

"

 

Chyba że wystarczy spełnić jeden z tych warunków a nie oba równocześnie...

 

 

Z chwilą włączenia mam spełniony warunek pakiet Start+ wraz z 8xC+

Opcję Mistrzowska Piłka ze zobowiązaniem do końca roku 2019

 

Paczka 8xC+ mam włączoną do końca lutego 2019.

Pakiet Start+ zaś do końca 2019 roku

 

Powstaje pytanie co zrobią jak z początkiem marca nie przedłużę opcji 8xC+ i zostanie mi sam Start+

Sami wyłączą mi pakiet Mistrzowska Piłka wtedy ?

Zmusić mnie do wzięcia paczki 8xC+ nie mogą

Zmusić do włączenia opcji Extra+ też nie mogą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...