Skocz do zawartości

4FUN GOLD


Krisss16
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, wuzel napisał:

To jest chyba przykład ,że 4Fun przegląda internet. Może tutaj się  zaloguje ?

@STARS.TV swoje logo  masz objęte prawami autorskimi?

Zablokowali filmik, bo na końcu zrobiłem porównanie ze STARS.TV. Przypał lekki, no ale zagranie akurat jest nieczyste z ich strony.

  • Dzięki 2
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, STARS.TV napisał:

Nie mam. Ale jeśli myślisz, że nie mógłbym iść do sądu to się mylisz :)

Stars idź do sądu. Uważam, że to lepsze niż robienie awantur medialnych, opartych jednak na podłożu walki konkurencyjnej. Ja bym poszła i gdybym miała w ręce wyrok wtedy mogłabym robić zadymę po całości i jeszcze mógłbyś na tym zarobić ewentualnie odrobić straty w formie odszkodowania. Bo z jednej strony marudzisz, że Ci w ten sposób może kasa uciekać a z drugiej strony nie sprawdzisz czy masz racje. 

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat z tym ostatnim to bym uważał ?

Kiedyś ktoś powiedział, że naśladownictwo to najwyższa forma uznania, więc powininieś się cieszyć ??

2 godziny temu, Arctic_Air napisał:

Stars idź do sądu. Uważam, że to lepsze niż robienie awantur medialnych, opartych jednak na podłożu walki konkurencyjnej. Ja bym poszła i gdybym miała w ręce wyrok wtedy mogłabym robić zadymę po całości i jeszcze mógłbyś na tym zarobić ewentualnie odrobić straty w formie odszkodowania. Bo z jednej strony marudzisz, że Ci w ten sposób może kasa uciekać a z drugiej strony nie sprawdzisz czy masz racje. 

I tak nic nie ugra, samą gwiazdą nic nie robią. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, VG02 napisał:

Stare logo powróciło i zastąpiło nowe. Czyżby coś ich schwytało za serce? 

Może pod siedzibą 4Fun TV pojawił się tłum słuchaczy Ra... tfu, widzów Telewizji Stars TV i siłą wymógł powrót do starego logotypu i nie mieli innego wyjścia? :rofl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Tam gdzie lecą w kulki to lecą jednak nie szukaj problemów na siłę. Ja nigdzie nie mówiłem, że dziś będę coś zmieniał więc tak, zwykły przypadek. 

Ale widzę, że poszli w jedną linijkę tak jak ja miałem przez ostatnie 3 lata. No i fajnie, nadal będziemy się różnić ?

Edytowane przez STARS.TV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...