Jump to content

Arctic_Air

Users
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutralna

About Arctic_Air

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. I niestety pozycja "inne" z roku na rok ma coraz wyższy udział.
 2. Eee nie powiedziałabym naśladuje MWE. To raczej jeszcze reakcja na 4 fun kids którego naśladuje MWE.
 3. Widziałam już dwie prezentacje. Konkurencja nie śpi w przyszłym roku będą z dwie jak nic. I to mega wypasione. Od grubasów.
 4. W ogóle dyskusje o quasi kanałach są nieproduktywne. Dyskutować się powinno o liderach. Polsat, TVN, TVP. To od nich zależy czy tv zyskuje czy nie. To oni muszą się bić z Netflixem, Disneyem, HBO go itd, no bo przecież nie kanały MWE. Rozumiem, że właściciel jest megalomanem. Ale takich megalomanów to ja poznałam dziesiątki. I ich już w branży nie ma i mało kto o nich pamięta.
 5. Eh Skoda będzie zawsze skodą a Bmw będzie zawsze Bmw. I zaklejanie znaczka Skody nic nie da. A tym bardziej nie sprzeda się Skody za cenę Bmw.
 6. Stars idź do sądu. Uważam, że to lepsze niż robienie awantur medialnych, opartych jednak na podłożu walki konkurencyjnej. Ja bym poszła i gdybym miała w ręce wyrok wtedy mogłabym robić zadymę po całości i jeszcze mógłbyś na tym zarobić ewentualnie odrobić straty w formie odszkodowania. Bo z jednej strony marudzisz, że Ci w ten sposób może kasa uciekać a z drugiej strony nie sprawdzisz czy masz racje.
 7. Symptomatyczne było to co zrobił lider ówczesny czyli MTV. Tj. przejście na life'style. Od tego momentu można mówić, że zaczyna się dziać źle. Z resztą o czym mało kto wie zrobili to samo z Country Music Television. Zamienili ją na country lifestyle a wydawało by się, że widzowie CMT to jednak radykałowie. W ogóle stacja była ciekawa. Powstała dwa lata po MTV tj. w 1983. Ciekawy temat. Viacom się nie pinkoli ze swoimi aktywami. Czy wyszli na tym ? Wg. mnie nie, zawsze się dziwiłam, że nie chcieli się rozszerzyć o app-ki dzis mogli by być silniejszy niż Spotify i Tidal razem wzięci.
 8. Pamiętam też jakieś 6 - 7 lat temu bodajże astronomiczne amry POLO nawet jakieś 100 k się zdarzało.
 9. Rynek muzycznych leci w dół. Era big show's w tv nadchodzi. Rinke R. zaciera ręce. Chociaż wyniki Czaru Par rozczarowują, że tak kolokwialnie powiem. A wydawało się, że publika oszaleje, bo co jak co, ale castingowcy postarali się, żeby twarze były z ludu. Gdzie te czasy kiedy 4fun potrafiło trzymać 20k amr-u? Szkoda ich, Mam nadzieję, że się podniosą. Zawsze byli innowacyjni.
 10. Damat! Jakie to słabe bardzo. Miałam nadzieję, że tego już nie będzie. Serial dla zawodówek.
 11. Po weekendzie jak mnie planerzy dopuszczą do arianny zrobię jakieś ciekawostki w kanałach muzycznych.
 12. Target Activity Platform Total Individuals Live All Channel Day part\Variables GRP ADVENTURE 02:00 (MTWTFSS) 7,60 TOP KIDS 02:00 (MTWTFSS) 6,41 TOP KIDS JR 02:00 (MTWTFSS) 0,85 TO!TV [ITV] 02:00 (MTWTFSS) 4,44 TVR 02:00 (MTWTFSS) 4,29 NUTA.TV 02:00 (MTWTFSS) 28,66 Power TV 02:00 (MTWTFSS) 26,52 NTL 02:00 (MTWTFSS) 16,02 SUMA 94,79 Stars.tv 02:00 (MTWTFSS) 131,25 SUMA 131,25 All Winnicki 94,7 All STARS 131,25 Winnicki kontra Stars. Odleciałam. 8 kanałów nie daje rady jednemu. Brawo Stars. Dane za od 1 września do teraz. Do potwierdzenia, bo może coś skrzaczyłam w Ariannie. Potwerdzisz STARS ? TVN chyba za nimi nie płakał. Roboty jak za osiem a wynik mniej niż jeden. A przecież Stars nie jesteś jeszcze nr.1 . To ile musiałby mieć kanałów żeby się zbliżyć do Polo tv ? Odległość jak z Pól Mokotowskich do Central Parku ? Pozdro E.
×
×
 • Create New...