Jump to content

Arctic_Air

Users
 • Content Count

  39
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

29 Dobra

About Arctic_Air

 • Rank
  Niedoświadczony

Informacje o profilu

 • Gender
  Kobieta
 • Location
  Warszawa
 • Hobby
  Media, reklama, moda, muzyka - standard ;)

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzięki Bogu, że jest NETFLIX nawet w sd.
 2. Rozumiem, że pandemia nie ma wpływu na uruchomienie BIZNES 24 a na wrzucenie exela z EPG ma? Ale jaja. Sorry, ale te wątki dotyczące MWE to jak scenariusz z Misia albo Alternatywy 4. Niestety taki mam obraz i zostanie on w mojej głowie do końca życia. Zmykam z tego forum. Koncentruje się na Netflixach, Amazonach, D+ i innych. Wam też polecam.
 3. Czyli generalnie, brak pomysłu na rozwój ani umiejętności z tym co się zastało. I jak tu nie wybierać NETFLIXA z takimi nadawcami? Sprzedajcie komuś te kanały kto się zna na tej robocie!
 4. Discovery sprzedając tego mux'a bez gwarancji utrzymania jakości dla lokalnej społeczności przynajmniej przez rok dwa po prostu pokazało [beep]'a mieszkańcom Radomska i okolic. Inna sprawa, że niestety w USA wysprzedaż lokalnych sieci przez duże "networki" odbywa się masowo. Niestety w czasach internetu nie da się wyciągnąć sensownego profitu. A Disco. to USA. Natomiast amerykanie robią to trochę jednak bardziej w sposób cywilizowany. Przekazują taką stację pracownikom, wspierają finansowo i pomagają przekształcić się np. w dobry lokalny portal internetowy. Zazwyczaj odbywa się to bez zwoln
 5. No OK, ale na satelitarnej? Bo przecież na satelicie nadają. Tymczasem Echo24 nie miał koncesji satelitarnej. A Top Kids Jr. działa właśnie na tej. Wygląda jakby na satce działali nielegalnie. Może jednak MWE to wyjaśni? Kilka osób się nad tym głowi w branży.
 6. To super. A można wiedzieć, na której w takim razie konkretnie ten kanał nadaje? Bo to musi być jawne. Jeden kanał na dwóch różnych koncesjach? Jakieś bzdury.
 7. Dzięki za odpowiedź. Jednak z tego co wiem Top Kids Junior jest wybitnie wyspecjalizowanym kanałem a nie uniwersalnym. Uniwersalność nie polega na tym, że dziś może być erotyczny a za pół roku muzyczny. A jest jakiś link, do koncesji satelitarnej ?
 8. Oglądał ktoś z Was ten kanał? Niestety ja posiadam tylko naziemną TV. Jakie wrażenia?
 9. Pojawienie się na satelicie może być czasem wymuszone koncesją. Jeśli koncesja jest satelitarna to powinno się nadawać chyba w ciągu pół roku. Natomiast ciekawostką jest to, na co się natknęłam w trakcie pisania artykułu do pewnego portalu, to jest to, że koncesja Echo 24 została zmieniona. Tzn. nazwa została zmieniona z Echo 24 na Top Kids Junior przy zachowaniu tematyki Echo 24. A, że kanały są totalnie inne to pozostawiam to w formie ciekawostki.
 10. Ad. 1 Przy likwidacji spółek majątek trwały ( licencje ze względu na amortyzację mimo, że nazywa się je dobrami niematerialnymi traktuje się jako majątek trwały) może być sprzedany lub podzielony między udziałowców proporcjonalnie do udziałów. Czyli można by w tym przypadku powiedzieć, że licencje z likwidowanego kanału mogą być dalej w obrocie, ale już jako własność innego podmiotu. W przypadkach opisanych przez Ciebie tj. Viva oraz Relgia .tv z tego co wiem były to osobne spółki. Więc w przypadku Religia majątek trafił do ITI i mógł zostać wniesiony np. do TVN gdzie mógłby być dystrybuowa
 11. MWE tam masz jeszcze zaległe odpowiedzi na pytania. Jeśli chodzi o Twoje pytanie to masz jasną odpowiedź w cytowanym przez Ciebie poście. Ahoj.
 12. Wypowiadam się, ale nie jestem wszechwiedząca Myślę, że archiwum NTL raczej na pewno zostało ze względów podatkowych ( wartości niematerialne ) Natomiast raczej na pewno nie przeszło nic z TVN-ów. Discovery się ceniło jak chodzi o kontent zawsze, oczywiście TVN też. Jaka była umowa? Nie mam pojęcia. Ale z obserwacji to ten zakup był typowym zakupem dystrybucji. Tzn. kiedyś dawno się tak przejmowało kanały we Francji w Polsce przykład to RED. Ale duże koncerny raczej tak nie robią. Mają nowy produkt, mają renomę, negocjują i wchodzą. Przykład Eleveny. Chociaż z jednym kanałem mieliśmy w korpo
 13. Jesteśmy dziećmi konkurencji udających ekspertów ziejących hejtem , którym można wcisnąć każdy kit.
 14. 14 dni po kwartale to się składało raport w kontekście kwot produkcji polskich, europejskich i pozaeuropejskich. Tam nawet w tabelkach nie było miejsca na opis tematyki. Tu chodzi o raport ze specjalizacji, bo ten wspomniany przeze mnie nie jest tym. Ten raport o którym Ty mówisz wynika raportowania KRRITU do UE. Zupełnie inna bajka.
 15. Może STARS się wypowie w tej sprawie.
×
×
 • Create New...