Skocz do zawartości

4FUN GOLD


Krisss16
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby to oni jedni takie cuda dawali do emisji... któryś kanał emituje jakieś stare Black Eyed Peas zgrane chyba w 144p i jeszcze z zacięciami ;).

 

Jedynie MTV trzyma poziom (choć i tutaj zdarzają się wpadki, np. stare Linkin Parki emitowane na MTV Rocks są fatalne jakościowo). No i ukraiński Music Box bardzo zaskakuje, bo mają świetne kopie nawet starych teledysków. Podobnie Deluxe Music.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie odnoszę wrażenie, że 4Fun Gold to takie niechciane dziecko dla 4Fun Media z którego nie rezygnują, bo przynosi jakieś dochody - zarówno główna antena, jak i Dance otrzymały już ładnych kilka miesięcy temu odświeżone oprawy, z kolei Gold jeszcze tkwi w tej wprowadzonej w 2017. Do tego w social mediach praktycznie mała promocja kontentu stacji - na Instagramie nawet w przypadku Dance zdaje się dosyć czesto promują np. listy przebojów lub program z didżejami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
49 minut temu, Patjyk napisał:

Od września nowe pasmo: ''Tęczowa godzina''

 

Myślałem, że nic głupszego 4FUN nie wymyśli...nie doceniłem ich. Stacja osiągnęła poziom mułu. Jeszcze tęczowe logo jak MTV PRIDE, a co tam, jak szaleć to szaleć. ?‍♀️

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może gdyby to było organizowane chwilowo w czerwcu z okazji tego ich całego tam święta - w porządku. Ale to jest zwykłą reakcją na ten syf, który dzieje się od pewnego czasu w sferze publicznej. Pride Month już dawno za nami, a u nas za chwilę minie Pride Quarter. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Żal mi ich... 

13 minut temu, Michu07 napisał:

Kanał do ostrzału i tak wyników grupa 4Fun TV nie ma dobrych, a coraz gorsze. 

Każdy ich kolejny  pomysł to katastrofa... To co się dziwisz (?) 

Edytowane przez nieczęstygość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmienili już logo, nie zmienili oprawy graficznej. Swoją drogą dla mnie tamto było lepsze. Niech się lepiej zajmą HD i ogólnie oprawą ekranową bo wygląda źle, dużo gorzej niż kilka lat temu. Nie było takie rozpikselowane i przebarwione (chodzi mi o oznaczenia wiekowe i logo które są za ciemne) i wyglądało lepiej. Niech ktoś się wreszcie tym zajmie bo aż odechciewa od tego się oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, ciastek napisał:

Zmienili już logo, nie zmienili oprawy graficznej. Swoją drogą dla mnie tamto było lepsze. Niech się lepiej zajmą HD i ogólnie oprawą ekranową bo wygląda źle, dużo gorzej niż kilka lat temu. Nie było takie rozpikselowane i przebarwione (chodzi mi o oznaczenia wiekowe i logo które są za ciemne) i wyglądało lepiej. Niech ktoś się wreszcie tym zajmie bo aż odechciewa od tego się oglądać.

 

A po co mają nadawac w jakości HD, ta stacja nadaje się do kasacji, najlepiej aby sam 4fun TV został i tylko on był w HD reszta out. 

  • Popieram 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...