Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Familijny MAX HD +Film HD +Sport HD +Cinemax HD +Eleven Sports HD +Polsat Sport Premium +Pakiet VOD za 90 zł -> Familijny MAX HD +Film HD +Sport HD +Cinemax HD +Eleven Sports HD +Polsat Sport Premium za 80 zł

 

 

29 miesięcy i 9 gratis? bo pewnie 24 /6

A w tej opcji dobranie 1 x multiroom to ile kosztuje ?

Czy jest szansa na zniesienie opłaty 5pln za Evobox ?

Za pakiet VOD można zamiennie wynegocjować HBO w pierwszych miesiącach ?

Edytowane przez wojtek509
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie ma już takiej konfiguracji pakietów, więc już przedłużenie nie wchodzi w rachubę. Możesz nic nie robić i mieć nadal taki zestaw, za dotychczasową cenę.


Familijny MAX HD +Film HD +Sport HD +Cinemax HD +Eleven Sports HD +Polsat Sport Premium +Pakiet VOD za 90 zł -> Familijny MAX HD +Film HD +Sport HD +Cinemax HD +Eleven Sports HD +Polsat Sport Premium za 80 zł

 

 

29 miesięcy i 9 gratis? bo pewnie 24 /6 - A napisałem gdzieś 9 miesięcy gratis? 

A w tej opcji dobranie 1 x multiroom to ile kosztuje ? 29zł aktywacja, 5zł miesięcznie za jeden dekoder MR.

Czy jest szansa na zniesienie opłaty 5pln za Evobox ? Nie. Ta zasada nie uległa zmianie. Czynsz zostaje. 

Za pakiet VOD można zamiennie wynegocjować HBO w pierwszych miesiącach ? Nie, nie można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A istnieje jeszcze coś takiego jak Familijny HD + HBO HD -> Rodzinny HD+ HBO HD dla obecnych abonentów? Tzn. chodzi mi o to, czy mając taki pakiet będzie można przedłużyć umowę dalej na taki sam pakiet?

Można ale tylko w konfiguracji 24/6 lub 29/6. Przy krótkich umowach nie ma już takiej konfiguracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli generalnie Polsat starych abonentów wy[beep]ił. Po całości chyba moja ostatnia umowa.
Obecnie premium max 12/3 aneksowana w maju. I żeby mieć LM mam podpisać na 36??? Chyba ich...

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co jak w maju brałem nową umowę na 2 lata? To muszę coś kombinować, zmieniać żeby mieć te premium kanały?

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę użyć tutaj brzydkiego słowa, ale Solorz ... swoich abonentów tak, że nawet o tym nie wiedzieli.

Przecież większość, o ile nie wszyscy ci, co wiedzieli i korzystali z krótkich umów będą chcieli mieć dostęp do LM. I teraz płać nie tylko więcej za pakiety, ale też masz mniej darmowych miesięcy. Średnia opłata miesięczna szybuje znacznie w górę.

 

Tak się robi interesy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak mam Familijny Max HD + Eleven, płacę 75 zł, umowa na 2 lata to co, muszę dzwonić do Polsatu i co można wynegocjować i za ile?

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się czuję wyr :censored: umowa na Premium Max weszła w życie 29.06 :/ 

Ale tak szczerze to jeszcze mnie nic nie trafia, tyle lat żyłem bez LM to pożyję jeszcze trochę, umowa jest na 12 miesięcy więc w Nowy Rok też mogę wejść na nową, póki co to ważniejszy jest dla mnie Eleven z F1, zresztą myślę że CP wcześniej też się nami zainteresuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też chcieli przekonać, że jak mam kanały sportowe wszystkie to i LM też będę miał. No i będę jak sobie podpisze 24 m-czny cyrograf i dopłacę 10 zł m-cznie. To drugie jeszcze bym przełknął, ale płacić przez taki okres za połowę kanałów, bo drugiej nie oglądam. Zostaje na bezterminowej do czasu aż zmądrzeją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również czuje się oszukany - moja rodzina podpisała umowę ze względu na Eleveny w listopadzie kiedy to Cyfrowy Polsat dla promowania swojej wypożyczali wsadziła mi VOD (i to nie całe i tylko na jednym telewizorze z MR) zamiast CP GO a teraz mam znowu zmieniać umowę na lojalnościową rzekomo tworzoną z klientem. Tylko jak ma to wyglądać - tak jak ostatnio kiedy rodzina swoje a konsultant z APS i "system' swoje? Oj czarno to widzę.

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam obecnie pakiet Rodzinny HD i Sport HD i jeśli chciałbym Polsat Sport Premium to muszę aneksować umowę na 36 miesięcy i będę płacić przez 6 miesięcy 70 zł, a następnie 80 zł przez kolejne 30 miesięcy. Konsultant stwierdził, że jest to najniższy pakiet z opcją Sport HD ? Jeśli chciałbym najniższy pakiet to Rodzinny HD i Polsat Sport Premium za 50 zł w tym przez 6 miesięcy płaciłbym 20 zł, umowa oczywiście na 36 miesięcy. Podobno w tej opcji są kanały Polsat Sport HD i Polsat Sport Extra HD ?

Edytowane przez aro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...