Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przez 19 miesięcy miałem Rodzinny HD i Cinemax za 20 zł/m-c. Po złożeniu wypowiedzenia otrzymałem nową propozycję na Rodzinny HD i CP On The Go za 5 zł/m-c przez 24 miesiące , w tym 3 za 0 zł. Dodatkowo Eleven przez miesiąc za 0 zł i możliwość czasowego dokupywania Eleven za 15 zł/m-c. Wychodzi na to, że płacąc 20 zł/m-c (tak jak dotychczas) otrzymałem Eleven zamiast Cinemaxów, a mając możliwość włączania i wyłączania Eleven mogę korygować płatność do 5zł lub 20 zł. Chyba zaakceptuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć !

Mam do zakończenia obecnej umowy (12/3) 6 miesięcy.

Abonament 75 PLN , 2 dekodery.

Z tego co wyczytałem to nie ma już opcji przedłuzenia umowy 15/3 ,ale pozostała 24/6.

 

Dzwonił przed chwilą do mnie konsul i poinformował ,że nie ma już też umów 24/6 ,ale może zaproponować 29/6...

Czyli zlikwidowali ten 24/6 czy ściema ?

W ogóle wydawało mi się ,że próbuje mi wcisnąć coś czego nie chcę:

poinformowałem go ,że chcę taki sam abonament i pakiety jak te które obecnie posiadam , a on próbował "wcisnać" mi jakiś familijny + multiroom za 40 , a resztę sobie mogę "włączyć" sam...

Na moje pytanie czy pakiety które posiadam też mogę włączyć odpowiedział ,ze niestety nie ,ale za to hbo i cinemax mogę ( kanały z których jakiś czas temu zrezygnowałem)

 

ehhh chyba faktycznie czas się przenieść na inną platformę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie jak to jest Katolog VOD cyfrowym Polsacie to oni wylanczaja czy to jest tylko on nie jest aktywny jak to jest u was Bo ja zamówienia zrobiłem żeby go nie było po 90 dniach zostanie nie aktywny 

mi chodzi czy będzie od 202 do 208 kanały dostępne czy zniknie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, ARTIPAPK napisał:

Podobno pojawiła się jakaś promocja na pakiet online premium w cenie 15 zł. Ktoś już to uruchomił u siebie? 

Ooo! to ciekawa promocja.Mam pakiet Familijny Hd czy zatem ten pakiet dotyczy wszystkich kanałów TV? No i jak długo jest ważny? Na miesiąc? Czy ktoś może coś wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, G2000 napisał:

Czy przedłużając umowę, konkretnie przechodząc z Darmowy HD na Rodzinny HD, przysyłają jakieś papiery na adres korespondencyjny? Czy umowa przychodzi tylko na maila?

Zawsze przy przedłużaniu umowy padało pytanie, czy chcę otrzymać potwierdzenie zmiany warunków na piśmie - czyli jak sobie zażyczysz, tak będzie.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.05.2020 o 08:31, G2000 napisał:

Czy przedłużając umowę, konkretnie przechodząc z Darmowy HD na Rodzinny HD, przysyłają jakieś papiery na adres korespondencyjny? Czy umowa przychodzi tylko na maila?

 

A nie lepiej zostawić Darmowy HD nawet nieużywany w szafie i podpisać  nową umowę?

Nową umową może być póżniej przedłużania, a powrotu do Darmowego HD już nie będzie po aneksie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kolega z DUK: @Nowy 123 już zakończył pracę w DUK CP?

Nie widzę go na forum już od jakiegoś czasu i na PW też nie odpisuje :(

 

Kończą mi się 2 umowy i potrzebuję "normalnej" pomocy/oferty przy przedłużeniu  :)

Obie umowy były 12/3:

1. Familijny MAX HD+Film HD+Sport HD+Cinemax HD + dodatkowo włączony Eleven = 60+15=75 PLN(multiroom za 0 PLN)

Chciałbym te same pakiety z Elevenem w komplecie - doczytałem, że mogę mieć to za 70 PLN.

Jak z długością umowy?

2. Familijny MAX HD+Film HD+Sport HD+Cinemax HD = 60 PLN(multiroom za 0 PLN)

Jak z długością umowy?

 

Kto teraz na forum z DUK-u "wspiera" forumowych abonentów? ?

 

Edytowane przez Ceberebek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Ceberebek napisał:

Czy kolega z DUK: @Nowy 123 już zakończył pracę w DUK CP?

Nie widzę go na forum już od jakiegoś czasu i na PW też nie odpisuje :(

 

Kończą mi się 2 umowy i potrzebuję "normalnej" pomocy/oferty przy przedłużeniu  :)

Obie umowy były 12/3:

1. Familijny MAX HD+Film HD+Sport HD+Cinemax HD + dodatkowo włączony Eleven = 60+15=75 PLN(multiroom za 0 PLN)

Chciałbym te same pakiety z Elevenem w komplecie - doczytałem, że mogę mieć to za 70 PLN.

Jak z długością umowy?

2. Familijny MAX HD+Film HD+Sport HD+Cinemax HD = 60 PLN(multiroom za 0 PLN)

Jak z długością umowy?

 

Kto teraz na forum z DUK-u "wspiera" forumowych abonentów? ?

 

Oficjalnie chyba jest problem. Ja napisałem tydzień temu na priv jednemu z "aktywnych" kiedyś i za dwa dni miałem przedłużoną umowę, taką jak chciałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, czerstwy napisał:

Panowie kiedy idzie dostać Rodzinny HD za 5 zeta posiadając obecnie Rodzinny+Cinemaxy za 20 zeta? Jak będzie 4 miesiace w icok do końca umowy? Oraz czy idzie coś dostać na miesiąc za free? Interesują mnie tylko opcje premium typu Rozrywka,HBO czy PSP.

Dla mnie nie ma takiej oferty na chwilę obecną, Umowa do końca listopada. To moje pierwsze przedłużenie i to ponoć ma wpływ na proponowane oferty. Jak masz 4 miesiące do końca to być może uzyskasz tą ofertę. Ja muszę jeszcze poczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...