Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jestem nowicjuszem na forum, więc może ktoś wytłumaczy moją sprawę. Umowa kończy mi się 31.12.2018. Oczywiście złożyłem wypowiedzenie, ale nie otrzymałem konkretnej oferty. Pytanie brzmi: gdybym dostał ewentualnie propozycję na Premium Max 24/6 to od kiedy ta umowa wejdzie w życie? Od 1.01.2019, czy od dnia podpisania? Obecnie płacę 89,99 zł, a przez 6 miesięcy miałem gratis.

Edytowane przez Barti
Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W plecy kolego to masz 6 zapłaconych miesięcy bo wypowiedzenie trzeba było złożyć w maju i właśnie teraz kończyłbyś darmowy okres, jeśli nie interesuje cię PSP to teraz zgódź się tylko na umowę 12/3- zapłacisz trzy rachunki, w maju złożysz wypowiedzenie i wtedy ewentualnie weź tę 24/6.

Pamiętaj że na 6 miesięcy przed końcem są już oferty utrzymaniowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Andy_LIszowski napisał:

Czy ktoś może potwierdzić, że jak zostanę na umowie na czas nieokreślony to będę płacił tyle, co na umowie na czas określony?

Prawdopodobnie nie, ale to zależy jak starą masz umowę. Mi kilka dni temu konsul z DUK-u mówił, że jak moja nowa umowa się skończy i jej nie wypowiem to cena może pójść do góry. Starych umów może to nie obowiązywać, bo działają na starej wersji regulaminu. Najlepiej sprawdź w nim, jakie są skutki po przejściu na czas nieokreślony.

Edytowane przez Barti
Poprawiono interpunkcję w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To super, bo umowę mam z 12.2017 roku.
Czekam na lepsze czasy, bo każda u mnie zmiana to więcej kasy. Zostaję przy tym co nam, a wypowiedzieć zawsze mogę.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, OlafS napisał:

W plecy kolego to masz 6 zapłaconych miesięcy bo wypowiedzenie trzeba było złożyć w maju i właśnie teraz kończyłbyś darmowy okres, jeśli nie interesuje cię PSP to teraz zgódź się tylko na umowę 12/3- zapłacisz trzy rachunki, w maju złożysz wypowiedzenie i wtedy ewentualnie weź tę 24/6.

Pamiętaj że na 6 miesięcy przed końcem są już oferty utrzymaniowe.

 

Nie wiem jak mogę być w plecy skoro obecna umowa na 24 miesiące kończy mi się 31.12.2018.  ( również miałem 6 miesięcy za darmo ). Twierdzisz, że mogłem już pół roku temu dostać kolejny bezpłatny okres - nie wywiązując się z warunków poprzedniej umowy? Bardzo wątpię, że już wtedy dostałbym 6 miesięcy gratis...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak piszecie, to ja niestety byłem w błędzie... Wypowiedzenie złożyłem już we wrześniu, ale niestety nie dotarłem do forum. Jak to mówią - człowiek uczy się na własnych błędach. Nic już teraz nie zrobię, więc spróbuję kolejną umowę tak rozegrać. Pozdrawiam i dzięki za uświadomienie. ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, porto07 napisał:

Nic już teraz nie zrobię, więc spróbuję kolejną umowę tak rozegrać

To rozegraj tak by była 12/3 (tylko nie daj se wmawiać że takich nie ma. Dla stałych są i jak zapłacisz trzeci rachunek to zasuwaj z wypowiedzeniem, kolejną to już w/g twojej woli 15/ lub 24/6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płacę obecnie 35 zł za Rodzinny HD i Multiroom i Eleveny. W maju 2019r. kończy mi się umowa. Jak wypowiem umowę, powiedzmy że w styczniu to jest taka szansa, że będę mógł mieć pakiet Sport HD płacąc max 50 zł miesięcznie? Czy jak już to pakiet Familijny HD mogę dostać przy wypowiadania umowy?

Albo za ile bym mógł wylicytować Polsat Sport Premium, choćby nadal z tym Rodzinnym HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co pamiętam to w umowie (aneksie) przy tej dacie jest też napisane "z możliwością przedłużenia". Więc jest prawdopodobne, że kanały Eleven zostaną w ofercie na dłużej. ;)  Tym bardziej, że Cyfrowy Polsat jakiś czas temu kupił właśnie te kanały. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Familijny HD, umowa na 2 lata. Płatne 20 zł/miesiąc. Czy jest możliwość przedłużenia oferty z wymianą dekodera i z zachowaniem w/w warunków? Ktoś tu pisał, że udało mu się otrzymać taką ofertę.

Edytowane przez Barti
Po każdym znaku interpunkcyjnym, przestankowym itp. wstawiamy jeden odstęp (spację). Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...