Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam teraz Rodzinny HD + Cinemax za 19,90 zł. Jeśli sam Rodzinny jest za 5 zł to z Cinemax za ile będzie? Śledzę wątek, ale o pakiecie z Cinemax nie było mowy.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, to wezmę sobie go w nc+. Tam przy dobrych wiatrach za 5 zł będzie. I tak mam wszystko w 1 pudełku.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam prosiłbym o szybką odpowiedz na moje pytanie a mianowicie którą opcję wybrać i czy mogę ugrać coś więcej.Na jutro jestem umówiony z panem z DUK na przedłużenie umowy która kończy mi się 9 grudnia opcje które dostałem to :

1. 15/3-familijny max,cinemax,sport,film,multiroom 2x,on the go,eleven 79,99 zł

2. 24/6-familijny max,cinemax,sport,film,multiroom 2x,on the go,eleven 79,99 zł

3.24/6- familijny max,cinemax,sport,film,multiroom 2x,on the go,eleven ,Polsat sport premium 90 zł

Pan z DUK powiedział że nie dostane 12/3 bo aktualnie na niej jestem ale 6 miesięcy przed końcem umowy mogę składać wypowiedzenie i wtedy na 100% będzie dostępny wariant 12/3

Do tego może mi aktywować HBO na miesiąc z tym że będę musiał wyłączyć usługę po miesiącu czy można ugrać więcej HBO czy to jest optymalne co mogę dostać .

No i czy prawdę mówił pan z DUK żeby zmienić talerz na większy co zlikwiduje zanik sygnału podczas deszczu czy śniegu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie złożyłem w punkcie (przyjęli bez problemu). Na drugi dzień dzwonił już poprzedni konsultant z informacją, że wypowiedzenie zostało zarejestrowane i możemy aktywować ustalone warunki. Umowa przedłużona na poniższy warunkach:

Pakiety Familijny MAX HD: Pakiet Sport HD, Film HD, Cinemax HD, Pakiet Eleven Sports HD, Pakiet Polsat Sport Premium HD, Opcja ON THE GO, Katalog treści online, Usługa Multiroom HD. Umowa 24/6. Po okresie darmowym płatność 80zł.

Nie było możliwości przedłużyć umowy z PSP na okres krótszy niż 24 miesiące. To jedyny minus przy tym przedłużeniu, ale jak pisałem wcześniej obecne 6 miesięcy umowy poszło w zapomnienie, do tego w przeliczeniu na cały okres umowy koszt miesięcznego abonamentu wyniesie 60 zł, więc jest znośnie i można było to zaakceptować.

Życzę reszcie owocnych negocjacji!

W dniu 3.12.2018 o 17:30, koksik1000 napisał:

No i czy prawdę mówił pan z DUK żeby zmienić talerz na większy co zlikwiduje zanik sygnału podczas deszczu czy śniegu

 

 

Prawdę mówił. Miałem taki problem. Po wymianie talerza na większy nawet przy mocnych wiatrach/deszczach obraz działa płynie. Wcześniej przy lekkim deszczu sygnał się zrywał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Aktualnie Familijny Max HD + pakiety Film, Sport, Cinemax za 64,99 PLN (w tym 5,00 za Evoboxa), umowa na 12 m-cy.

Złożone wypowiedzenie i dzisiejsza propozycja:

Familijny Max HD + pakiety Film, Sport, Cinemax (w tym 5,00 za Evoboxa), umowa 15/3 i VOD na 3 m-ce.

Idzie coś więcej ugrać?

Edytowane przez shreek
Usunięto jedno, mało czytelne zdanie w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

teściowi kończy się umowa na Rodzinny HD za 19,90 zł. Z tego co czytałem tutaj na forum, to po wypowiedzeniu może otrzymać ten sam pakiet za 5 zł na 24 miesiące, tak? Czy do tego można dobrać Multiroom i za ile, czy jednak trzeba brać Familijny HD za 19,90 zł + MR za 10 zł?

Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam

 

P.s. wypowiedzenie można złożyć w salonie? Czy tylko pocztą?

Edytowane przez Mr.Pelisa
Zapomniałem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, shreek napisał:

Witam.

 

Aktualnie Familijny Max HD + pakiety Film, Sport, Cinemax za 64,99 PLN (w tym 5,00 za Evoboxa), umowa na 12 m-cy.

Złożone wypowiedzenie i dzisiejsza propozycja:

Familijny Max HD + pakiety Film, Sport, Cinemax (w tym 5,00 za Evoboxa), umowa 15/3 i VOD na 3 m-ce.

Idzie coś więcej ugrać?

Ja miałem to samo, ale mam jeszcze płatny Multiroom (10zł).

Udało mi się dodatkowo utargować:

Eleveny na miesiąc gratis

HBO na miesiąc gratis

Rozrywka HD na miesiąc grats

Więc walcz i pytaj, być może też otrzymasz to co ja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Przed chwilą rozmowa z konsulem DUK:

Mój aktualny pakiet to: Familijny Max HD + pakiety Film, Sport, Cinemax i Eleven na czas nie określony za 69,99.

Złożone wypowiedzenie widoczne w systemie.

Propozycja konsultanta: Familijny Max HD + pakiety Film, Sport, Cinemax i Eleven + PSP z ligą mistrzów za 79,99 lub zamiennie PSP za Eleven za 69,99, umowa 24/6.

Co wy na to? Brać? Proszę o podpowiedź.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, wodnik76 napisał:

Obecnie 12/3, kończy się w marcu.

 

No to teraz najkrótszą umowę, jaką możesz dostać to umowa typu 15/3.

 

 

3 godziny temu, wodnik76 napisał:

PSP (zależy mi) podobno dają do umów 24+.

 

Dokładnie tak. Kanały Polsat Sport Premium dostępne są tylko dla umów o długości co najmniej  24 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Mr.Pelisa napisał:

Cześć,

teściowi kończy się umowa na Rodzinny HD za 19,90 zł. Z tego co czytałem tutaj na forum, to po wypowiedzeniu może otrzymać ten sam pakiet za 5 zł na 24 miesiące, tak? Czy do tego można dobrać Multiroom i za ile, czy jednak trzeba brać Familijny HD za 19,90 zł + MR za 10 zł?

Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam

 

P.s. wypowiedzenie można złożyć w salonie? Czy tylko pocztą?

 

Pomoże ktoś? Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co kojarzę ale do tych preferencyjnych umów (Rodzinny HD za 4,99 zł lub Familijny HD za 19,99 zł) raczej nie można dobierać opcji multiroom. Wypowiedzenie możesz złożyć w salonie lub wysłać pocztą. W salonach czasem "świrują" i nie chcą przyjmować ale trzeba twardo :)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę przedłużyć umowę i nie potrafię złapać korzystnej dla mnie oferty.
W tej chwili mam: Familijny Max HD + HBO + HBO GO + Cinemax HD za 69.99 (12/3 umowa do lutego 2019, wypowiedzenie złożyłem dawno).
Od 2 miesięcy nie ma lub nie chcą zaoferować w/w pakietu w tej samej cenie. Powinna być umowa 15/3.
Nie oglądam sportu i zależy mi na w/w lub zbliżonym pakiecie, ale bez podnoszenia kosztów. Ten wychodził przy pełnej umowie około 50zł/m-c.


1) Co można wyrwać by zostać z Familijnym Max HD + HBO?
2) Czy jest możliwość z CP zawrzeć umowę na Familijny Max HD (np. za 30 zł), a HBO wykupić sobie oddzielnie, ale korzystać z aplikacji w dekoderze? Mój TV nie ma dostępnej appki HBO.

Edytowane przez Barti
Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Burito napisał:

Z tego co kojarzę ale do tych preferencyjnych umów (Rodzinny HD za 4,99 zł lub Familijny HD za 19,99 zł) raczej nie można dobierać opcji multiroom. Wypowiedzenie możesz złożyć w salonie lub wysłać pocztą. W salonach czasem "świrują" i nie chcą przyjmować ale trzeba twardo :)

Dla nowych jak najbardziej jest możliwość zamówienia multiroom.Przed chwila z ciekawości przeklikałem zamówienie.

@Mr.Pelisajak dobierzesz multiroom to raczej nie zejdziesz do tak niskiej ceny.Taniej może będzie dobrać nową umowę.W obecnej promocji daje średnią 15 zł.Jak z obecną umową zejdziesz do 5 zł to będziesz miał średnio po dychu dwa dekodery albo od razu brać nową umowę z multiroomem.

Edytowane przez Pawel
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.12.2018 o 18:43, wodnik76 napisał:

Propozycja konsultanta: Familijny Max HD + pakiety Film, Sport, Cinemax i Eleven + PSP z ligą mistrzów za 79,99 lub zamiennie PSP za Eleven za 69,99, umowa 24/6.

Co wy na to? Brać? Proszę o podpowiedź.

 

 

Za 79,99zł do tego co napisałeś można jeszcze wynegocjowywać multiroom + usługę One The Go.

Przynajmniej ja to dostałem w tej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...