Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, axelmateuss napisał:

... Podpowiecie, na co byłaby szansa przy przejściu na Wifipremiumboksa (byłby dalej za darmo?) lub na Ultra 4K (minimalna opłata 5 zł mc/0 aktywacja, czy udałoby się też bez najmu)? Dzięki :)

Na ultraboxa4K za 0 zł marne szanse.Prędzej za piątaka miesięcznie. Na wifipremium boxa wymieniaj jedynie przy darmowej wymianie i dzierżawie. W innym przypadku nieopłacalna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Start+ i wkrótce  koniec 1 umowy, więc cena 19,99 plus 5 za Ultrabox 4K bez dysku.  Jest szansa przy aneksie na to samo  z wymianą na Wifipremiumbox-a  bez czynszu ?

Domyślam się że pozbycie się czynszu za Ultra 4K byłoby trudne, wymiana na CAM również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maks27

Złóż wypowiedzenie, ja tak zrobiłem. Umowę mam do końca października. Dzwonili z Krakowa z działu utrzymania klienta. Zaproponowali cenę za Start+ 14,99zł. Ewentualnie Start+ Canal+ za 37zł.

W Strefie Klienta mam Start+ za 17,50zł.

Czekam do wygaśnięcia umowy, bo chcę zobaczyć czy cena zejdzie jeszcze niżej, ale Pani dzwoniąca powiedziała, że tylko Ci co mają teraz za mniej niż 15zł, mogą zejść do 9,99zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.10.2020 o 15:42, ircios napisał:

@Riddick Oczywiście, że WifiPremiumbox można mieć za 0. Zależy na jakiego konsula trafisz.

Dzisiaj ponowny kontakt i ew. wymiana z Pace na WifiPremiumBox za 5zł msc, a dekoder 4k za 10zł msc. Nie wiem czy to ma znaczenie, że umowa wygasła, czy faktycznie zmieniła się oferta :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Riddick napisał:

Dzisiaj ponowny kontakt i ew. wymiana z Pace na WifiPremiumBox za 5zł msc, a dekoder 4k za 10zł msc. Nie wiem czy to ma znaczenie, że umowa wygasła, czy faktycznie zmieniła się oferta :(

Po części pewnie ma. Druga sprawa to początek miesiąca. Poczekaj do BF.Może coś lepszego się pojawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, polarnik29 napisał:

Później możesz już mieć ofertę droższą niż teraz. Myślę, że warto. Działa szybciej, większy dysk i przy konwerterze Unicable możesz nagrywać kilka kanałów na raz.

 

Dzięki. Za podpowiedź.  Wymienię teraz a i telewizor 4k niedługo  zakupie. Będzie  wtedy tak jak trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielu z Was pisze o MP ale czy warto miec te kanały jeśli przetarg na LM wygra kto inny,  mam umowe do 30.11, wypowiedziana i czekam a mam Superpremium za 99,99, w tym Fimboxy, MP i 2 Cameleony, licze na Start+ za 9,99 (mam już 1 taką umowe), C+4K, HBO GO i dekoder 4K za łącznie 59,99 zobaczymy...:) czy ktoś sie orientuje kiedy mają ogłosić wyniki przetargu na LM?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Umowa na wypowiedzeniu , koniec 31.12.2020. Telefon z ofertą z nr.: 12 294 79 99 , oferta w miarę ok , poprosiłam o przesłanie na e-mail . I tu wyskoczył problem... na e-mailu całkiem inne warunki niż te oferowane podczas rozmowy. Odrzucone na chwilę obecną.

 

Mam pytanie. Czy to prawda, że by dostać ofertę na e-mail muszę najpierw wycofać wypowiedzenie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mnie to pierwszy raz spotkało. No różnica wielka ponieważ zapomnieli o oferowanym HBO i dopisali 20 zł najmu za dekoder. Tylko cena końcowa była ta sam.

 

A można wypowiedzenie złożyć w inny sposób jak w punkcie ?  U nas w punkcie najpierw nie chcieli przyjąć wypowiedzenia ,kazali przyjść w listopadzie. Po moim stanowczym stwierdzeniu, że chcę teraz złożyć rezygnację  z olbrzymią łaską wydrukowali pismo. Kobitka przy tym się nagadała, że to wielka ściema że telefon z Krakowa ma lepsza ofertę... ble ble...niby siedzą obok siebie ?

Edytowane przez Beaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Beaa

Możesz napisać samemu odręcznie lub na komputerze, podpisać i zeskanować. Skan wyślij przez ICA i już. Normalnie dostajesz potwierdzenie złożonego wypowiedzenia na maila. Sam ostatnio tak składałem wypowiedzenie. 
 

Zależało mi na utrzymaniu tego co miałem za taką samą cenę plus wymiana dekodera na 4K. Kilka rozmów i za każdym razem chcieli 100 zł aktywacji i ogólny rachunek wychodził mi drożej o 20 zł. Po wypowiedzeniu dostałem to co chciałem. 

Edytowane przez Ozzy666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem taką propozycję 

Co o tym sądzicie?

 

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, CINEMAX, FOX Play, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, Nat Geo Play, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 99,99 zł 24 m, a po tym okresie 108,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Cinemax 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Filmbox Pack 0 zł/m dla Abonentów (07/20), HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Multiroom Standard aktywacja 0 zł/49 zł i opłata 10 zł/m dla Abonentów, Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 109,99 
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ozzy666 napisał:

@Beaa

Możesz napisać samemu odręcznie lub na komputerze, podpisać i zeskanować. Skan wyślij przez ICA i już. Normalnie dostajesz potwierdzenie złożonego wypowiedzenia na maila. Sam ostatnio tak składałem wypowiedzenie. 
 

Zależało mi na utrzymaniu tego co miałem za taką samą cenę plus wymiana dekodera na 4K. Kilka rozmów i za każdym razem chcieli 100 zł aktywacji i ogólny rachunek wychodził mi drożej o 20 zł. Po wypowiedzeniu dostałem to co chciałem. 


Jest pandemia poprawnie napisane wypowiedzenie wysłane z ICA jest akceptowane nawet bez odręcznego podpisu.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...