Jump to content

Konrados8

Users
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralna

About Konrados8

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pakiet Superpremium+, CANAL+4K ULTRA HD, FOX Play, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, Nat Geo Play, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+ za 124 zł dobra cena za taki pakiet czy nie bardzo ?
 2. Przed chwila miałem telefon i dalej to samo sam konsultant powiedział że chyba dla mnie bedzie lepiej rozwiązać umowe i wziąć sobie pakiet comfort+ z canal plus
 3. Ostatnie rozmowy wygladały tak że tylko ten pakiet za 142 zł i nic innego dla mnie nie mają bedę próbował dziekuje.
 4. Patrzyłem teraz jest fajna oferta dla nowych ale do listopada pewnie się zmieni platforma futbolu za 101,89
 5. Obecnie mam superpremium z 4k i mistrzowska piłka bez elevenów i filmboxów z multiroomem umowa kończy się w listopadzie płacę 145 zł,chciałem zrezygnować z 4k ale nie ma takiej mozliwości teraz proponują to samo plus hbo go filmbox eleveny za 142 zł. Dzwonili z 10 razy i nic nie da się po swojemu tylko wpychaja co chcą filmboxy i hbo mnie nie interesują ma ktoś podobną oferte można zejść z ceny czy lepiej zakończyć i wziąć nową umowe.
 6. Mam obecnie superpremium 4k umowa do listopada dzisiaj dzwonili z nową ofertą zapytałem o rezygnacje z 4k bo chciałem mieć dwa dekodery z nagrywarką dostałem odpowiedz że nie ma takiej możliwości . Coś się zmieniło nie można już mieć dwóch dekoderów z nagrywarką bo dawniej miałem ?
 7. Witam kończy mi się umowa w listopadzie zmieniło się coś czy dalej do dekodera 4k dają tylko wifibox ?
×
×
 • Create New...