Jump to content

mikolaj.krot

Users
 • Content Count

  67
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About mikolaj.krot

 • Rank
  Niedoświadczony
 1. Nie chodzi mi o wifi. DSI83 od jakiegoś czasu zaczął się wieszać i restartować, a że teraz jest ta akcja z wymianą dekoderów to zapytałem czy mogę wymienić na DSIW74 żeby, już mogł spokojnie ogladać tv bez restartowania. Mam karty cameleon, stąd mojhe pytanie było czy przy wymianie dalej będę miał karty cameleona i niezależny MR bo na tym mi zależy. Będąc w punkcie serwisowym Pan stwierdził że u niego DSI się nie zawiesiło przez godzinę czasu i że nie ma podstaw żeby mi wymienić na inny DSI83 a jedynie może mi zaproponować wymianę dekodera na DSIW74 (+ opłata za wynajem) ale karta zostaje cameleon. Narazie nie wymieniłem bo nie widziałem czy faktycznie mój MR w tym momencie będzie bez zmian czy jednak ta wymiana spowoduje że nie będę już miał 2 niezaleznych dekoderów.
 2. dziękuję za odpowiedz, wiem w takim razie co dalej robić. byłem wczoraj w punkcie serwisowym i Pan chciał mi wymienić DSI83 na wifi box i powiedział że karta zostaje cameleon i dalej dekodery będą niezależne... więc jak to jest rzeczywiście ?
 3. Czy jak wymienię w punkcie dekoder DSI83 na DSIW74 to dalej będzie działał mi MR na cameleonach bez parowania? Czy biorąc ten dekoder mieszam sobie w niezależnym MR?
 4. Witam. Pytanie odnośnie wymiany dekoderów. Mam MR na cameleonach, jednego PACE PVR i DSI 83. Z tym DSI ciągle coś jest nie tak. Stąd moje pytanie: 1. Czy podczas tej wymiany jest jakiś dekoder, który dalej pozwoli mi na korzystanie z niezależnego MR? Czy jest dekoder, którym zastąpię DSI83 i dalej będę mógł użytkować niezależnie karty cemaleony? 2. Jeżeli w mojej sytuacji lepiej zostawić DSI i brak opcji wymiany to czy w punkcie serwisowym wymienią albo naprawią mi jeszcze DSI83??
×
×
 • Create New...