Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, escapers napisał:

Mam pytanko czy w trakcie umowy MR spokojnie wyrwę za 10 zł jakbym się nie decydował na niego przy przedłużeniu? Czy są jakieś standardowe stawki wtedy?

No ja wyrwałem za 0 aktywacji i 6 m.za 0. Byłem cierpliwy i czekałem na odpowiedni moment. I znienacka pojawiła oferta dla abonentów :-D

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, rycerz napisał:

Czyli jednym słowem opłaca się wziąć umowę na niższy pakiet, niż się chce, a potem wykupić wyższy. Jasne. A czy to działa tylko przy przechodzeniu przez kolejne pakiety? Tzn. czy wybierając np. pakiet Start, można go potem dopełnić do Superpremium i wyjdzie taniej? Czy może opłaci się wziąć tylko Comfort/Optimum?

Nie kupisz dopełnienia Superpremium do pakietu Start . Nie kuoisz nawet dopełnienia do E+. Mozesz jedynie dobrać do Start dopełnienie do Optimum. Na Ekstra mozesz zmienić pakiet. To samo tyczy się Superpremium. Na oferty ze Strefy Canal+ (ica to nazwa stara i nieaktualna) patrz z przymróżeniem oka. Zawsze lepiej zadzwonić na infolinię i pomarudzić konsulowi, że  byś wziął Superpremium, ale tak drogo itd... Być może u konsula znajdzie się taniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ciągle problem aby uzyskać Moduł CAM Ci+ ECP.

Mam sprzęt: 1 dekoder Wifi BOX, 2 karty camelon, usługa mulitoom

 

Pani na infolinii twierdzi że do usługi multiroom w ogóle nie wydają modułów. Że tylko dla nowych umów i tylko w ilości szt.1

 

Co mam zrobić aby uzyskać taki moduł nie tracąc multiroomu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, pezet40 napisał:

...Co mam zrobić aby uzyskać taki moduł nie tracąc multiroomu?

Najpierw przeczytać posty kolegi @lukx95 temacie o modułach CI+ ECP  , które mówią jak załatwić problem, a następnie udać się do APS.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ciągle problem aby uzyskać Moduł CAM Ci+ ECP.
 
Co mam zrobić aby uzyskać taki moduł nie tracąc multiroomu?
Iść do salonu Canal+ i poprosić o wymianę karty Cameleon w trybie reklamacyjnym na moduł ECP i kartę Cayman.
Potem jak nie będzie działać nowy zestaw zadzwonić na infolinię i poprosić o sprawdzenie czy zestaw jest poprawnie sparowany. Częstym jest, że parują kartę Cayman zamiast z modułem to z dekoderem podstawowym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa umowa klepnięta.

Dotychczs miałem na bezteminówce:

EXTRA+ CANAL (6) - 77zł

Pace PVR - 0 zł

Multiroom (goła karta) - 0 zł

 

Nowa umowa:

Comfort - 29,9 zł

Canal + (10) - 25 zł

Canal + 4K - 0 zł

Eleven - 11,9 zł

HBO z go - 0 zł 4 m-ce potem rezygnacja

Multiroom 0 zł (moduł CI+ - przy negocjacjach dali wifibox ale w punkcie poprosiłem o moduł i nie było problemu)

Dekoder 4K z dyskiem - 5 zł

Razem opłaty 71,8 zł

Mógłbym może jeszcze ugrać 5 zł ale odpuściłem

Dodam, że negocjacje i akceptacja umowy była jeszcze przed wprowadzeniem pakietu Optimum.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, kubaxxu napisał:

Przedłużyłem ofertę i nie wiem czy dobrze zrobiłem ?? jak sądzicie ?

 

95zł i umowa na 15 miesięcy

 

Pakiet Extra+ - 45zł

CANAL+ (10) - 25zł 

CANAL+4K ULTRA HD - 0zł

HBO + HBO GO - 20zł

FOX Play, - 0zł

Nat Geo Play - 0zł

CINEMAX na 5m - 0zł

Dekoder Ultrabox 4K z dyskiem - 5zł

 

Przy przedłużaniu wiedziałem że o czymś zapomnę ?. Zapomniałem się spytać o multiroom. Jest jeszcze szansa wydębić od nich multiroom z wifiboxem za 0zł w tym pakiecie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, kubaxxu napisał:

 

?Jest jeszcze szansa wydębić od nich multiroom z wifiboxem za 0zł w tym pakiecie ? 

Masz 14 dni na odstąpienie od umowy. 

Wtedy nowe negocjacje lub 49 aktywacja i +10 zł miesięcznie i masz spokój. 

 

Wg mnie nie dostaniesz multiroom za 0 zł 

Edytowane przez PawelTSW
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kubaxxu

Musisz dopytać się w APS. Przedłużałem umowę w sobotę, dziś byłem przy okazji w APS i zapytałem się o kolejny multiroom. Była dla mnie oferta multiroomu z aktywacją za 0 zł i +10 zł do abonamentu miesięcznie, zgodziłem się.

Edytowane przez Ozzy666
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dzwoniłem w sprawie przedłużenia umowy czy to dobra oferta której wybrałem Pakiet Extra z Canal+ nie chciałem też kanału 4K

Wybrane usługiPakiet Extra+ z CANAL+, Eleven Sports, FOX Play, MISTRZOWSKA PIŁKA, Nat Geo Play, Paramount Play, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+Wybrane promocjeExtra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 5 zł/m dla Abonentów (03/20)Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24mies.KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 96,89 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, PawelTSW napisał:

Masz 14 dni na odstąpienie od umowy. 

Wtedy nowe negocjacje lub 49 aktywacja i +10 zł miesięcznie i masz spokój. 

 

Wg mnie nie dostaniesz multiroom za 0 zł 

 

2 godziny temu, Ozzy666 napisał:

@kubaxxu

Musisz dopytać się w APS. Przedłużałem umowę w sobotę, dziś byłem przy okazji w APS i zapytałem się o kolejny multiroom. Była dla mnie oferta multiroomu z aktywacją za 0 zł i +10 zł do abonamentu miesięcznie, zgodziłem się.

 

Ok dzięki za info. Będę próbował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...