Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,moja obecna umowa-pakiet superpremium+,multiroom na starych zasadach,dodatkowo-mistrzowska piłka 20zl,HBO GO-5 zł,Eleven Sports-11.90,najem WIFI Premium Box-10 zł,całość płacę 146.98.Dostałem tel o przedłuzenie umowy za 150 zł,dodają 4K  z dekoderem,plus filmboxy i jakieś tam kanały discovery,history.Czy coś da się ugrać taniej ?Koniec umowy w sierpniu.Pozdrawiam

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cztery lata temu taka oferta była dawana dość często, dwa lata temu już o wiele rzadziej, pamiętam że nie każdemu chcieli dać, na szczęście mi się udało.

Obecnie mam takie warunki:
- Extra z 8 CANAL+: 84,99 zł
- HBO: 0 zł
- HBO GO: 5 zł
- Mistrzowsta Piłka: 0 zł
- MediaBox+: 5 zł

Razem: 94,99 zł

 

I już do mnie wydzwaniają mimo, że umowa jest do 31.08.2020

Ogólnie zależy mi na tym, żeby mieć to samo za tyle samo bo za mniej pewnie się nie da ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.03.2020 o 05:49, aro napisał:

Potwierdzam jest taka możliwość, żeby otrzymać taki sprzęt na przedłużenie umowy.Ja dostałem dekoder Ultrabox 4K i moduł CAM CI+ ECP z kartą Cayman.

Nie orientujesz się,czy dla nowego abo można mieć ich tunek 4K oraz moduł CAM jako multiroom ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, BALEK napisał:

Chciałem się dowiedzieć czy to działa i jak dokładnie to zrobić ?

Na to wychodzi, że działa. Napisz na kartce wypowiedzenie. Zrób foto pisma i wyślij  z krótkim opisem ze swojego konta w Strefie Canal+. 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Adam197211 napisał:

Nie orientujesz się,czy dla nowego abo można mieć ich tunek 4K oraz moduł CAM jako multiroom ?

@Adam197211 W nowym Multiroomie, czyli tym jak ktoś nie ma usługi Multiroom lub jak ktoś podpisuje nową umowę, to wydawane są tylko dekodery do usługi Multiroom. Jedynie Abonenci posiadający dawną usługę Multiroom na zasadach z Cyfry+ i mający na umowie do Multiroomu gołą kartę Cameleon bez dekodera, to mogą wymienić tą kartę Cameleon na ten najnowszy moduł CAM CI+ ECP z kartą Cayman, ponieważ Cyfra+ oferowała moduły CAM w usłudze Multiroom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.03.2020 o 10:46, radoskur napisał:

@PawelTSW i bardzo dobrze. Moim zdaniem pakiet Comfort+ nie jest wart więcej niż 20zł. za 3 lata przy dużo większej ilości kanałów HD w DVB-T2 i dalszym rozwoju platform streaming'owych ta reklamowa kupa (comfort+ / familijny z CP), którą podają będą warte najwyżej 10zł - o ile ktokolwiek będzie chciał za to płacić. W ciągu najbliższych 5 lat (póki co są to tylko dane szacunkowe analityków) ponad 50% ludzi zamierza zrezygnować z płacenia abonamentu w sieciach satelitarnych i kablowych. Rozwojem ta platforma stanęła już dawno w miejscu.

 

Chyba to tych ludzi dołączę... Umowę mam jeszcze prawie rok Extra+ z 8xC+ plus dodatki. Normalnie mam niewiele czasu na oglądanie tv i dużo rzeczy mi rybka co jest w programie a czego nie ma. Ale w ostatnich dniach gdy w domu trochę więcej... stwierdzam, że obecna oferta to żenada. Gdzie te słynne kiedyś "500 premier rocznie"? Sport ma dla mnie mniejsze znaczenie, wiadomo, czemu go nie ma, ale wtedy ktoś powinien zadbać o lepszą ofertę filmową.

A to (film) i to (sport, ten jest usprawiedliwiony) jako całość totalnie beznadziejnie jak dla mnie. Więc moja decyzja za ten rok raczej będzie miała podłoże jakościowe a nie finansowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Strefie Canal+ pojawiła się u mnie możliwość wymiany Pace PVR na właśnie wifipremiumbox+ - aktywacja 49zł i 5zł/miesięcznie dekoder. 

 

Dodam,  że umowę mam do końca listopada.  

 

Cały czas widnieje również możliwość wymiany na dekoder 4K w opcji 0zł aktywacja / miesięcznie: 5zł bez dysku lub 10zł z dyskiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.03.2020 o 18:37, BALEK napisał:

Od 17 marca do odwołania. Należy zamieścić skan lub zdjęcie rezygnacji potwierdzonej własnoręcznym podpisem.

Chciałem się dowiedzieć czy to działa i jak dokładnie to zrobić ?

Działa jak najbardziej...do końca umowy mam daleko ale z uwagi że można wypowiedzenie wysłać teraz mailem to już skorzystałem i to zrobiłem...nie będzie trzeba w przyszłości "szkukać" punktu sprzedaży :)..a wypowiedzenie niech sobie u nich leży :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po prawie 2 latach :)

umowa kończy mi się z końcem sierpnia, więc jeszcze prawie 6 miesięcy i już do mnie dzwonią. Aktualnie mam: comfort 8c+ i mr std (premium box+ i dsiw74) za 59,99. Dziś do mnie dzwonili i zaproponowali za to samo kwotę 69,99 strasząc, że przez koronawirusa ceny pójdą w górę i lepiej brać teraz. Wypowiedzenia nie składałem bo jest jeszcze czas więc trochę mnie zaskoczyli tym telefonem.

Z przypiętego zestawienia wynika, że oferta za 60pln za wszystko co mam nadal jest osiągalna. Jak teraz wyślę wypowiedzenie to jakie są szanse żeby w kwietniu przedłużyć? Czy są szanse żeby wyzerować opłatę za MR?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tym w jest. Wiadomo, że mamy do czynienia z siłą wyższą / tragedią, ale ten sam pakiet nie jest taki sam i nie jest wart tych samych pieniędzy. 

 

Zaraz się podniosą głosy, że nie płaci się przecież za treść, a za kanał. Każdy z nas to wie i każdy z nas zna tą śpiewkę, ale skoro kluby prawdopodobnie otrzymają mniej pieniędzy, to co? Mamy się zrzucać na premie dla Zarządu, bo "zaoszczędzili", a w nagrodę jeszcze obetną płace pracownikom, bo kryzys?

 

 Nie wiadomo ile potrwa ta cała sytuacja i kiedy wróci normalność na świecie, a płacić musimy jak za pełnowartościowy towar.  

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...