Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Jacek3 napisał:

 

Chętnie odłożę wymianę dekodera, ale w warunkach aneksu mam, że muszę do 7 dni zdać stary dekoder i odebrać nowy. A nie za bardzo mam gdzie to zrobić...

 

Mam nadzieję, że w tej wyjątkowej sytuacji CANAL+ prolonguje terminy w jakich trzeba wymienić dekoder po przedłużeniu umowy, w ramach którego była wymiana dekodera. 

W warunkach regulaminu klienci mieli zwrócić dekodery w ciągu 14 dni od zakończenia umowy czyli do 14 marca.W związku z epidemia i nieczynnym i POSami termin przedłużono o ponad miesiąc. Jestem pewny,że jeśli nie wymienisz teraz dekodera to po całym tym syfie,który teraz jest nie będzie miał problemu. Jakby Canal+ robił z tym problemy to  byłby to strzał w kolano dla wizerunku firmy

Edytowane przez P_Canal+
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze ta promocja z Mistrzowska Piłka do pakietu extra+ c+(6)? Obecnie mam pakiet Extra+ z Canal+(6) i multiroom za 0zł. W przypiętym poście wyczytałem że obecnie proponują:

 

Extra+ z Canal+ (6) (+ Mistrzowska Piłka) - 69,99 zł

HBO + HBO GO 5 miesięcy gratis przy umowie na 24 m-ce, następnie rezygnacja lub zobowiązanie do końca trwania umowy

 

Dlaczego pytam o Mistrzowską Piłkę? Dziś miałem telefon z ofertą, oczywiście cena z kosmosu, więc od razu wspomniałem o tym, co napisałem wyżej. Pani o mało co mnie nie wyśmiała i stwierdziła, że oni w ogóle nie maja takiej promocji.

 

To jak to z tym jest? Ewidentnie robi mnie w wała, czy już faktycznie tego nie ma?

Edytowane przez radeek9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy krakowski DUK działa normalnie teraz z ofertami? Jestem już poza umową, wysłałem wypowiedzenie. Posiadam pakiet Comfort i teraz płacę 26,50. Czytając wątek wiem że mogę się starać o Comfort za 22,50 i takie coś mnie interesuje. Czy można jakieś gratisy do tego uzyskać, chodzi mi o jakieś dopełnienie czy promocyjne kanały na jakiś krótki czas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PawelTSW i bardzo dobrze. Moim zdaniem pakiet Comfort+ nie jest wart więcej niż 20zł. za 3 lata przy dużo większej ilości kanałów HD w DVB-T2 i dalszym rozwoju platform streaming'owych ta reklamowa kupa (comfort+ / familijny z CP), którą podają będą warte najwyżej 10zł - o ile ktokolwiek będzie chciał za to płacić. W ciągu najbliższych 5 lat (póki co są to tylko dane szacunkowe analityków) ponad 50% ludzi zamierza zrezygnować z płacenia abonamentu w sieciach satelitarnych i kablowych. Rozwojem ta platforma stanęła już dawno w miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@radoskur
Ktoś zawsze będzie chciał za to płacić. Ja żeby oglądać coś na tv w kuchni mam drugą umowę z pakietem start, dlaczego? Bo nie mam anteny DVB-T, jej założenie na dachu kamienicy jest problematyczne. Dużo wygodniej jest skorzystać z telewizji satelitarnej skoro już taką posiadamy w domu. Myślę że takich osób jest więcej.

 

Sorry za offtop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dzwonili do mnie dziś z Canal+ umowa kończy mi się z końcem lipca, posiadam teraz pakiet Superpremium+  z  Multi Man Pack oraz  MR na zasadach byłej Cyfry+ płacę teraz 199,99 PLN. Chciałem zejść na pakiet EXTRA+ do tego CANAL+ niestety konsultant powiedział mi, że nie przysługują mi ceny ze ściągawki  "Zbiorcze zestawienie ofert przedłużeniowych dla abonentów Platformy Canal+". Twierdzi, że po zejściu na niższy pakiet tracę rabaty i obowiązują mnie ceny jak na stronie internetowej. Co radzicie ? oczywiście wysyłam w pierwszej kolejności wypowiedzenie. Czy tak się traktuje kogoś kto jest z nimi od prawie 20 lat?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.03.2020 o 23:07, ircios napisał:

Jaka zmiana kodowania? Wyłączą tyko na kartach Cameleon tunelowanie Seca Mediaguard, a co za tym idzie karty będą działały tylko z dedykami, czyli w dekoderach po C+ jak i w Wifibox I WifiPremiumbox. Zmieniając Pejsa na 4k, zmienia się też kartę na Cayman. 

Czy wówczas mając multiroom po cyfrze (0 zł) i dekoder 4k z kartą Cayman oraz Wifibox z kartą Cameleon, ten drugi (Wifibox) będzie mógł być użytkowany poza miejscem zamieszkania (np. działka)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś "konsul" mi powiedział, że Camele będą sparowane z jednym tylko dedykowanym tunerem od C+ oraz, że w każdej chwili mogą narzucić mi obowiązek wymiany sprzętu na inny z innym MR ( łączenie 2 tunerów po wifi lub po lanie) czyli Camele do zwrotu i , że  nie mogę wtedy z tego względu wypowiedzieć umowy.

Druga sprawa to to, że obecnie nie ma żadnych wymian/zamian dekoderów podczas aneksowania umów.... 

A miałem nadzieję, że wymienię swojego zacinającego się ciągle podczas nagrywania jednego programu a oglądania innego Pace na Ultraboxa 4K lub WifiPremiumBox+ a tu klapa. Później będzie istniała podobno taka możliwość ale to już na ich warunkach i zapewne nie będą one ciekawe.

Spytam jeszcze czy naprawdę nie mogę otrzymać lepszego tunera od Sagemcoma jeśli mam 2 karty Cameleon i główny tuner Pace?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DamianO2 Można bez problemu wymienić podczas przedłużenia umowy dekoder na nowszy typ np. ten 4K UltraBox+ z dyskiem 1 TB i wtedy jest wymieniana też karta Cameleon na Cayman. Natomiast jeśli chodzi o sprzęt dodatkowy do usługi Multiroom post C+, to gdybyś miał w Multiroomie gołą kartę Cameleon bez dekodera, to mógłbyś w Salonie CANAL+ uzyskać dobranie WiFi Boxa+ od Sagemcom, albo wymianę karty Cameleon na ten najnowszy moduł CAM CI+ ECP z kartą Cayman.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że była taka możliwość bo sam rozmawiałem wcześniej z innym konsultantem. Teraz ze względu na wiadomą sytuacje na świecie nie ma takiej możliwości(są tylko wymiany serwisowe) a umowa kończy się 31 marca. Nieraz źle wychodzi jak ktoś zwleka jak w moim przypadku. A już byłem wstępnie umówiony, że Pace zamienię na Ultrabox 4K (oczywiście zmieniając  kartę na Caymana) a drugiego Camela zostawię aby grał na Sagemcomie(skoro nic lepszego nie da się dostać). A teraz lipa .....

Edytowane przez DamianO2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, ibook napisał:

Czy wówczas mając multiroom po cyfrze (0 zł) i dekoder 4k z kartą Cayman oraz Wifibox z kartą Cameleon, ten drugi (Wifibox) będzie mógł być użytkowany poza miejscem zamieszkania (np. działka)?

Jeśli MR zostanie na obecnej zasadzie to tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory Comfort za 22,50 (z własnym modułem). Umowa do końca sierpnia. 

 

Przedłużenie na dotychczasowych warunkach (Nowy Comfort+) w cenie 22,50 na 24m. Bez wypowiedzenia, tylko jasna deklaracja czego oczekuję. 

 

Z tydzień temu dzwonił facet, który stwierdził że za 22,50 się na pewno już nie da (była oferta za 26-27 zł). Więc go na drzewo spuscilem. 

 

Ktoś chętny na polecenie Credit Agricole?

Edytowane przez opolsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...