Jump to content

zdankan

Users
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About zdankan

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pakiet Superpremium+ 4K, FOX Play, MISTRZOWSKA PIŁKA, Nat Geo Play, SunDance HD, Opłata najem 4K UltraBox+ Superpremium+ 4K za 109,99 zł/m oraz za 124,99 zł/m dla Abonentów (08/19) L, Multiroom Standard aktywacja 0 zł/49 zł i opłata 10 zł/m dla Abonentów, Sundance HD 0 zł 6m dla Abonentów, Najem 4K UltraBOX+ w cenie 0 zł/m dla Abonentów od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +24 mies. KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 119,99 zł Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl Taniej chyba się nie dało... dzień przed zakończeniem współpracy zgodziłem się na powyższe warunki. Pozdro. Do zobaczenia za dwa lata! Powodzenia w negocjacjach.
 2. Ponawiam pytanie, czy ktos z Was zszedł z opłaty za dekoder 4K przy przedłużeniu umowy?
 3. Dziś kolejny telefon z DUK. Obecnie płacę 15 zł za dekoder 4K i "za chiny" nie chcą zejść na 0 zł. Caly czas proponują 10 zł. Czy ktoś z Was miał taką sytuację i udało mu się zejść z opłaty do 0 zł? Przy pakiecie Superpremium 4K. Pozdro, Paweł
 4. Dziś tefelon z DUK, propozycja na Superpremium 4K z MR (wcześniej za 0 zl) i obniżka opłaty za dekoder 4K z 15 zl na 10 zl. Całość za 119 zł. Odrzucone. Czekam dalej. Umowa do końca kwietnia. Jeszcze trochę czasu jest.
 5. Panowie, dużo się naczytałem na forum i mam tylko jedno pytanie, czy pakiet Superpremium 4K bez netflixa z dekoderem 4K (mam już od dwóch lat - obecnie za 15 zł) plus multiroom standard (obecnie za 0 zl) można wyhaczyć za całe 99,99 zł czy tylko za 109,99? Oczywiście z MP i Eleven. Umowa u mnie do końca kwietnia i wysłane wypowiedzenie.
×
×
 • Create New...