Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra oferta na 15 miesięcy?

Extra+ 44.99zł

C+(x10)  25zł

C+4K 0zł  -podobno niestandardowo) 

dekoder 4K aktywacja - 0zł

opłata miesięczna 5zł (podobno przy takim pakiecie nie ma opcji (0zł)

2x history 2.99zł

Razem  77.99zł miesięcznie

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, domin107 napisał:

Umowa przedłużona.Poprzednia wygasała w sierpniu 2020. Wypowiedzenie złożone niedawno.

 

Duk zaproponował:

Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł 24 m, a po tym okresie 76,99 zł/m dla Abonentów (09/19) L, Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów, History HD/H2 0 zł 1m 2,99 zł dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 5 zł/m dla Abonentów (01/19), Najem WiFiPremiumBox+5zł dla Abonentów

 

Czyli to co mam obecnie + nat geo play 

Od kwietnia 111,89 gr

 od maja do sierpnia 2022 114 zł

 

Była opcja superpremium za 99 zł ale było on bez eleven. Nie chciałem dekodera 4k. Mało treści 4 k i mam za dużo ciekawych nagrań na obecnym deku. Nie chcę ich tracić. Gdyby wszystkie kanały c+ były w 4k to może bym chciał. Nie interesowało mnie ani cinemax , filmbox czy c+seriale lub c+dokument.

 

Mam to co chcę taniej niż dotychczas i to jest ważne.

 

za 109,99 masz to wszystko z canal+10 w superpremium 4k

Edytowane przez Banan79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kris napisał:

Dobra oferta na 15 miesięcy?

Extra+ 44.99zł

C+(x10)  25zł

C+4K 0zł  -podobno niestandardowo) 

dekoder 4K aktywacja - 0zł

opłata miesięczna 5zł (podobno przy takim pakiecie nie ma opcji (0zł)

2x history 2.99zł

Razem  77.99zł miesięcznie

 

Patrząc na zestawienie na początku strony oraz czytając oferty to oferta bardzo dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisane:

 

Wybrane usługi Pakiet Superpremium+, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Multi Man Pack, NAJEM PVR
Wybrane promocje Superpremium+ 99,99 zł 24 m, a po tym okresie 114,99 zł/m dla Abonentów (09/19) L, HBO GO 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonen tów, Multi Man Pack 0 zł 1 m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 99,99  zł 
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl


Już mi się nie chciało ich męczyć do końca marca.
jestem zadowolony z oferty.
Dzięki wszystkim za pomoc :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, domin107 napisał:

Umowa przedłużona.Poprzednia wygasała w sierpniu 2020. Wypowiedzenie złożone niedawno.

 

Duk zaproponował:

Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł 24 m, a po tym okresie 76,99 zł/m dla Abonentów (09/19) L, Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów, History HD/H2 0 zł 1m 2,99 zł dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 5 zł/m dla Abonentów (01/19), Najem WiFiPremiumBox+5zł dla Abonentów

 

Czyli to co mam obecnie + nat geo play 

Od kwietnia 111,89 gr

 od maja do sierpnia 2022 114 zł

 

Była opcja superpremium za 99 zł ale było on bez eleven. Nie chciałem dekodera 4k. Mało treści 4 k i mam za dużo ciekawych nagrań na obecnym deku. Nie chcę ich tracić. Gdyby wszystkie kanały c+ były w 4k to może bym chciał. Nie interesowało mnie ani cinemax , filmbox czy c+seriale lub c+dokument.

 

Mam to co chcę taniej niż dotychczas i to jest ważne.

Ważne, że jesteś zadowolony. Operator pewnie jeszcze bardziej :D O Konsultancie nie wspominając :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Kris napisał:

Dobra oferta na 15 miesięcy?

Extra+ 44.99zł

C+(x10)  25zł

C+4K 0zł  -podobno niestandardowo) 

dekoder 4K aktywacja - 0zł

opłata miesięczna 5zł (podobno przy takim pakiecie nie ma opcji (0zł)

2x history 2.99zł

Razem  77.99zł miesięcznie

Dobra oferta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakich pieniądzach można teraz najtaniej dostać pakiet Comfort przy przedłużeniu umowy? Nadmienię że mam własny sprzęt (BOX HD ten biały produkcji ADB). Czy z racji tego że własny sprzęt można liczyć na niższą cenę?

Edytowane przez radoskur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Jest szansa żeby przy przedłużaniu umowy dostać 2 (lub chociaż 1) dekodery za  WIFIBOX + za 0zł ?  Aktualnie mam 2x  SAGEMCOM DSI83/87 za 0zł, które mnie irytują codziennym resetem...

Aktualnie ofertę mam do 30.04.2020, wypowiedzenie za chwilę będzie wysłane. Celuję w coś co ugrałem w 2018 tj 47,50zł za COMOFT, 6xC, Multiroom  i 2x najem dekoderów HD

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, radoskur napisał:

W jakich pieniądzach można teraz najtaniej dostać pakiet Comfort przy przedłużeniu umowy? Nadmienię że mam własny sprzęt (BOX HD ten biały produkcji ADB). Czy z racji tego że własny sprzęt można liczyć na niższą cenę?

22,50zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Dostałem wczoraj tą samą ofertę. Superpremium + 4k za 109,99 i do tego dekoder 4k- 5 zł, Multiroom -10 zł. Miałem wspierane że na kartach cayman (takie posiadam obecnie) nie mogę posiadać Multiroomu za darmo. Obecnie też płace za Multiroom. Ktoś to może zweryfikować? Ofertę odrzuciłem. Dodam, że wypowiedzenie zarejestrowane a umowa do 30 kwietnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.03.2020 o 20:06, Zibi03 napisał:

 

@lord jacktak  za 0zł po reklamacji.

Niestety dziś chciałem odebrać ultraboxa i znowu zonk, kolejne problemy.

Okazuje się że system nie zaakceptuje wymiany.Nie wiem w czym jest problem.Pani w punkcie Canal+ dzwoniła na infolinię dystrybucyjną oraz abonencką,niestety nikt nie był w stanie pomóc. Jedyna odpowiedź z infolinii "do 14 dni mogę rozwiązać umowę" pomimo że zaakceptowałem natychmiastowe uruchomienie nowej oferty.

Poszła kolejna reklamacja z żądaniem wydania dekodera oraz jako rekompensata HBO na cały okres.

Jak można dwa razy proponować warunki,których rzekomo system nie przepuszcza? Kto tam pracuje? Jestem w stanie zrozumieć jeśli pomyli się konsultant i zaproponuje warunki niemożliwe do zrealizowania ,ale że gość z reklamacji -tego nie jestem w stanie w żaden sposób zrozumieć.

 

W końcu  udało się odebrać dekoder ultrabox 4K.

Czekam tylko na odpowiedź co z HBO na cały okres

Edytowane przez Zibi03
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Extra+ 49,99 zł 24 m, a po tym okresie 53,99 zł/m dla Abonentów (09/19) L, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, razem 94,99, umowa na 24 miesiące. Do tej pory extra+ z canal+ za 69,99. Można coś taniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostały mi do końca oferty 2 tygodnie, wypowiedzenie złożone dziś taka oferta:

 

Extra+

Canal+ (6) Live

Mistrzowska Piłka

Canal+ 4K Ultra HD

Kolekcje FOX play i Nat Geo Play

 

HBO z HBO Go do 05.2020

FilmBoxy do 05.2020

 

Całość 69,99

 

do tego + 5zł za 4k UltraBoxa z dyskiem

 

Oferta mi pasuje pytanie czy muszę płacić za dysk miesięcznie? Konsultanci mówią, że nie dostanę dysku za darmo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, ElaW napisał:

Extra+ 49,99 zł 24 m, a po tym okresie 53,99 zł/m dla Abonentów (09/19) L, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, razem 94,99, umowa na 24 miesiące. Do tej pory extra+ z canal+ za 69,99. Można coś taniej?

 

Nie napisałeś jaki masz dekoder i ile za niego płacisz.

Oferta dobra.

Jest kilka osób, które to, co masz plus dekoder 4K z dyskiem dostały za 89,99 zł, więc Twoja oferta jest w porządku.

Jeśli masz dekoder 4K to można jeszcze wyciągnąć canal+ 4K.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...