Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zostały mi do końca oferty 2 tygodnie, wypowiedzenie złożone dziś taka oferta:
 
Extra+
Canal+ (6) Live
Mistrzowska Piłka
Canal+ 4K Ultra HD
Kolekcje FOX play i Nat Geo Play
 
HBO z HBO Go do 05.2020
FilmBoxy do 05.2020
 
Całość 69,99
 
do tego + 5zł za 4k UltraBoxa z dyskiem
 
Oferta mi pasuje pytanie czy muszę płacić za dysk miesięcznie? Konsultanci mówią, że nie dostanę dysku za darmo.
 

Brać bo jeszcze za pilota policzą


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, ElaW napisał:

Mam moduł cam, nie mam dekodera dlatego nie zależy nam na canal+4K. Co drugi dzień dzwonią i już chyba lepszej oferty nie dostaniemy

Oferta w porządku. Można oczywiście ponegocjować o te 5 zł, ale bez tego i tak jest dobrze.

Poproś ich przy przedłużeniu o jakiś gratis na kilka miesięcy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ElaW napisał:

Extra+ 49,99 zł 24 m, a po tym okresie 53,99 zł/m dla Abonentów (09/19) L, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, razem 94,99, umowa na 24 miesiące. Do tej pory extra+ z canal+ za 69,99. Można coś taniej?

Można 5 zł urwać z pakietu Extra+.

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Piter78 napisał:

 No właśnie nie mialem multirooma zatem powalcze o gratis.  Zobaczymy,  dzięki

Jedynie co gratis dostać można przy dobraniu MR podczas aneksowania, to aktywacje za free.

Edytowane przez ircios
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Piter78 napisał:

 No właśnie nie mialem multirooma zatem powalcze o gratis.  Zobaczymy,  dzięki

Właśnie podpisałem nową umowę.  EXTRA +, CANAL 10, HBO + HBO GO, 4 K, Eleveny, Mistrzowska Piłka, multiroom. Wszystko za 116,89 zł zł.  Taniej się już chyba nie dało 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za jaką najniższą kwotę przy przedłużeniu umowy na 24 m-ce można teraz pakiet kanałów Eleven wynegocjować?

Obecnie mam Extra+, canal+ X6, MR. Zaproponowali mi dodatkowo dekoder 4K, Mistrzowska Piłka za kwotę 69,99 na 24 m-ce i pytanie za ile można najmniej pakiet elevenów wynegocjować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, panda83 napisał:

Za jaką najniższą kwotę przy przedłużeniu umowy na 24 m-ce można teraz pakiet kanałów Eleven wynegocjować?

Obecnie mam Extra+, canal+ X6, MR. Zaproponowali mi dodatkowo dekoder 4K, Mistrzowska Piłka za kwotę 69,99 na 24 m-ce i pytanie za ile można najmniej pakiet elevenów wynegocjować?

 

Udało Ci się uzyskać dekoder 4k za darmo? Mam taką samą ofertę a jednak mi mówią, że nie ma opcji na dekoder za 0 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Comfort+ z rozszerzeniem extra+ (kanały filmowe) 

- 6C+

- eleven

- multiroom

Płacę:81,89zł

 

Dostałem propozycję:

- Extra+

- 6C+ i C+hd

- dekoder 4k za 5zł

- multiroom

W cenie:85zł

Czy tylko mi się wydaję że ta oferta jest gorsza ? Dodam tylko że chce przedłużyć bez elevenów

Chciałbym wyrwać to co mi oferują tylko z 10c+ lub pakietem sportowym za 80zł.Realne ? 

Edytowane przez radziors
Zmiana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, radziors napisał:

Dostałem propozycję:

- Extra+

- 6C+ i C+hd

- dekoder 4k za 5zł

- multiroom

W cenie:85zł

Czy tylko mi się wydaję że ta oferta jest gorsza ? Dodam tylko że chce przedłużyć bez elevenów

Chciałbym wyrwać to co mi oferują tylko z 10c+ lub pakietem sportowym za 80zł.Realne ? 

 

Na górze mam przyklejony post ze wszystkimi cenami.

Najtaniej możesz mieć

Extra+ za 44,99 (albo Comfort+ za 22,5 i potem próbowanie na infolinii dopłenić za 10 zł)

C+ (10) + C+4K - 25 zł

dekoder 4K za 0 zł lub 5 zł

MR - 10 zł

Razem - 79,99 zł jeśli dekoder 0 zł lub 84,99 jeśli dekoder 5 zł

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...