Jump to content

prwsk

Users
 • Content Count

  56
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About prwsk

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Chyba faktycznie koniec tych kart Cameleon coraz bliższy. Mam dwa dekodery Pace i Sagem MR na Cameleonach. Na jednym z nich (Pace) pojawił się błąd karty - komunikat " Nieobsługiwany system kodowania". Pojawiał się na dużej liczbie kanałów, w tym na wszystkich TVN. Ponawianie uprawnień (sam i infolinia), wyłączanie dekodera itp nic nie dały. Skończyło się wymianą karty na Cayman sparowaną z tym Pace (nie ma możliwości nawet tak awaryjnie na Cameleona).
 2. Zakończyłem szybciutkie negocjacje (po wypowiedzeniu), kontynuacja Rodzinny HD 24/3, cena 5zł na swoim dekoderze, wisienka HBO miesiąc free (a właściwie wyjdzie 1,5 miesiąca)
 3. Mam teraz Extra+ z C+, Piłką i MR Pace i Sagem za 79,99... Pomysł mam taki: Start+ 9,99zł, C+ 25zł i tyle (może z HBO za 20zł i czas włącz/wyłącz Eleven). Rozumiem, że jako, że chcę znacząco zmniejszyć to zabawa w negocjacje będzie do końca? Po przeglądnięciu zawartości to mam w tym wszystko co oglądam + może HBO, które czasem miewam za sporo mniej. Do ugrania? MR zachowam czy zapomnieć?
 4. Witam, powoli mi się kończy Rodzinny HD z OTG za 5zł, 24/3, przedłużę to na tych samych warunkach? Tylko z wcześniejszym wypowiedzeniem? A może coś mogę dobrać by było niewiele drożej, ale pakiet lepszy?
 5. Chyba to tych ludzi dołączę... Umowę mam jeszcze prawie rok Extra+ z 8xC+ plus dodatki. Normalnie mam niewiele czasu na oglądanie tv i dużo rzeczy mi rybka co jest w programie a czego nie ma. Ale w ostatnich dniach gdy w domu trochę więcej... stwierdzam, że obecna oferta to żenada. Gdzie te słynne kiedyś "500 premier rocznie"? Sport ma dla mnie mniejsze znaczenie, wiadomo, czemu go nie ma, ale wtedy ktoś powinien zadbać o lepszą ofertę filmową. A to (film) i to (sport, ten jest usprawiedliwiony) jako całość totalnie beznadziejnie jak dla mnie. Więc moja decyzja za ten rok raczej będzie miała podłoże jakościowe a nie finansowe.
×
×
 • Create New...