Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 w C+ od 15 lat, obecna umowa do końca roku, dzwonili z kosmicznymi ofertami trzy razy. Zależało mi na wymianie dekodera.

Było:

Superpremium +, HBO Go, Multi Men Pack, Eleven, multiroom na camelach i dwa Sagecomy.  = 131,99

Jest:

Superpremium + 4K (wszystko co w pakiecie), Cinemaxy zostawione, MMP, wymiana głównego dekodera na 4K za 0 i bez opłat, stary multi za 0 = 139,99

Wypowiedzenia nie składałem, bardzo kumaty konsul, podobno z DUK ale telefon z Warszawy.

Generalnie jestem zadowolony, teraz jeszcze tylko konto C.A. i jest OK.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Ozzy666 napisał:

Za ile można dostać Start z umową na 12 miesięcy?

Nie dostaniesz na 12 miesięcy.

 

5 godzin temu, wilos napisał:

Canal+4k - 10 zł/msc kosztuje nie 20zł/msc , 

 

Powinni ci zaproponować Superpremuim 4k - 109 zł + 10 zł MR + 0 zł Dekoder = Razem 119 zł /msc

A może dostał bez zobowiązania z ceną standardową.A jaka jest cena standardowa?Na pewno nie 10zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 w C+ od 15 lat, obecna umowa do końca roku, dzwonili z kosmicznymi ofertami trzy razy. Zależało mi na wymianie dekodera.

Było:

Superpremium +, HBO Go, Multi Men Pack, Eleven, multiroom na camelach i dwa Sagecomy.  = 131,99

Jest:

Superpremium + 4K (wszystko co w pakiecie), Cinemaxy zostawione, MMP, wymiana głównego dekodera na 4K za 0 i bez opłat, stary multi za 0 = 139,99

Wypowiedzenia nie składałem, bardzo kumaty konsul, podobno z DUK ale telefon z Warszawy.

Generalnie jestem zadowolony, teraz jeszcze tylko konto C.A. i jest OK.

 

Pozdrawiam.

Superpremium 4k 109.99zł

Cinemax 10.00 zł

Multiroom za 0zł

Dekoder za 0 zł

MMP 20 zł

Ofertą ok.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory miałem pakiet Extra+ za 52,50zł (multiroom po cyfrze za 0zł)

Wypowiedzenie było wysłane, umowa do końca października.

 

Dziś odebrałem telefon po raz pierwszy (dzwonili od kilku dni ale nie odbierałem) i przedłużyłem umowę na następujących warunkach.

 

Wybrane promocje:

Extra+ 47,50 zł 15 m, a po tym okresie 51,50 zł/m dla Abonentów (03/18),
CANAL+ 0 zł 3 m i 30 zł/m dla Abonentów, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m
i 25 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów,
Najem Box+ w cenie 0 zł/m bezpł. uż. dla Abonentów

 

Opcje dodatkowe przed upływem końca promocji można wypowiedzieć (same się nie skończą).

Do tego zamówiłem jeszcze plus miesiąca (do końca listopada za darmo, można zrezygnować przed końcem promocji)

 

W sumie jestem zadowolony, miałem też propozycję przejścia na pakiet comfort + w cenie 34,99zł z możliwością dobrania kanału eurosport2 w cenie 5zł (plus gratisy takie jak przy extra+) ale ostatecznie zdecydowałem się pozostać przy obecnym pakiecie za o 5zł mniejszą cenę niż do tej pory płaciłem, no i umowa na 15 miesięcy (wcześniej była na 2 lata).

 

Pozdrawiam i udanych negocjacji (ja nie musiałem się wysilać, od razu dostałem takie propozycje).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, sebopien napisał:

Powiedzcie czy oferta Superpremium 4kza 109,99 z Ultraboxem 4K za 0zł  to dobra oferta? Oferta z dziś, umowa do 31.12.2019  - nie składałem wypowiedzenia

 

Mi dziś konsultant powiedział ze takiej oferty nie ma. Wyliczył mi to za ok 140zł. (Wypowiedzenie jest. Koniec umowy 31.10)  

 

Edit.

Na jaki nr dzwonić w celu przedłużenia?

Edytowane przez dariog8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, dariog8 napisał:

Mi dziś konsultant powiedział ze takiej oferty nie ma. Wyliczył mi to za ok 140zł. (Wypowiedzenie jest. Koniec umowy 31.10)  

 

Edit.

Na jaki nr dzwonić w celu przedłużenia?

Oferta dobra, ale czekaj na telefon od nich. Sam nie dzwoń pierwszy.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem od 4 lat w nc+. W grudniu kończa się umowy - 2 karty cameleon, 1wsza superpremium6 za 94.99 (+5zl za box), 2ga extra+ z HBO, filmbox, cinemax za 79.99.

2 umowy mam przez błąd konsultanta, miało to być jako MR.

I teraz mam pytanie. Jest szansa aby mi te 2 umowy połączyli w 1 na zasadzie MR. I na obu superpremium6 ??

Wypowiedzenia jeszcze nie złożyłem ale póki co nie zaproponowali mi nic ciekawego a na moje pytanie o połączenie tych dwóch umów mówią że się nie da.

Edytowane przez oloxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem dziś do Krakowa w sprawie umowy kolegi.

Do tej pory Comfort 22,50 zł, C+ 25 zł, dopełnienie do Extra 10 zł. Razem 57,50 zł. Turbobox 0 zł, umowa do końca roku, na razie bez wypowiedzenia.

Propozycja: Extra 47,50 zł, C+ 25 zł, wymiana dekodera na Premiumbox-a 5 zł, MR za 10 zł. Nic zbliżonego do dotychczasowego abonamentu "nie ma".

Jutro leci wypowiedzenie.

 

Edytowane przez torre24
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, m.sta napisał:

Mając MR po cyfrze za 0 zł  i 2x Pace za 0 zł , można wymienić chociaż jednego na lepszy dekoder (jaki?) zachowując MR za 0 i dekodery za 0 i stary MR po cyfrze ?

Dołączam się do pytania. Ktoś kto ma multiroom i 2x Pace za 0zł, wymienił na dekoder 4K i zostało wszystko za 0zł?

Edytowane przez Mr. Brooks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@juplon

Extra+ z Canal+ oraz HBO i HBO GO to 44,99+25,00+20,00=89,99. Jak się uda to możesz mieć ten zestaw za 77,50.

Superpremium+ jest za 99,99 ale nie zawiera HBO GO, które kosztuje 5,00.

Multiroom jest po 10,00 za sztukę plus najem dekodera głównego.

Edytowane przez lukas88
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...