Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 27.09.2019 o 10:45, Gursonek napisał:

Było:

Extra + Canal+ 79,90zł

- HBO (6 miesięcy gratis/ 6 miesięcy 25,00zł) (2x 12 miesięcy lojalka)

- HBO-GO 5zł

- Eleven Sports 9,95zł  (2x 12 miesięcy lojalka)

- VOD Seriale 8,00zł

- History 2,99zł

 

Jest:

- Superpremium4K:

- Cinemax ( 12 miesięcy gratis/12 miesięcy za 15,00zł)

History (1 miesiąc gratis, potem 2,99zł)

- Dekoder 4K 0zł najem, 0 zł aktywacja

FOXPlay - 0zł

- NatGeoPlay 0zł

-  PSP 0zł

średnia cena przez 24 miesiące to : 121zł

 

Umowa była do 31-12-2019r. - wypowiedziana. Ofertę dostałem z DUK Kraków.

 

@ircios - Dziękuję,za podpowiedzi, bo głównie zależało mi na Ultrabox4k.

 Bardzo dobra oferta z dekoderem. Info dla tych co mają problem z uzyskaniem dekodera 4k w  cenie 0/0. 

Edytowane przez ircios
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie szybkie pytanie. Za ile można teraz dostać Comfort+ na przedłużeniu? Nic więcej nie chcę. Obecnie 29 zł/miesiąc i umowa do końca roku.

Czy tak jak w Cyfrowym polsacie trzeba wysyłać wypowiedzenie, żeby dostać lepszą ofertę?

 

Z tego co czytałem kiedyś, jest oferta Comfort+ za 22 zł.

 

Przepraszam, że zadaję tutaj pytanie zamiast szukać w wątku, ale w temacie jest taki śmietnik, że straciłbym pół dnia. Jeśli można coś zasugerować, to dobrą praktyką na innych forach (nie dotyczących SAT) jest aktualizowanie pierwszego postu o wszystkie potrzebne informacje w danym temacie, tak by nie trzeba śledzić dyskusji, a sama dyskusja najczęściej dotyczy nowych informacji do wpisania w pierwszym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Janne napisał:

Extra+ z Canal 6 kanałów, 69.99 zł, Mistrzowska Piłka 0, dekoder 4K 5 zł, aktywacja 0 zł, Canal+ 4K 0 zł, Eleveny przez rok 7,95, potem za 15,90, 2 multiroomy po N-ce  razem 20 zł i do tego Sportklub za 2 zl. Razem  przez pierwszy rok około 105zł. Zgadzać się czy lepiej poczekać?

 

Dekoder można przy takiej umowie dostać za 0zł

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przyjęte takie warunki

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, HBO, Eleven Sports, FOX Play, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, Nat Geo Play, Sportklub, Opłata za najem WiFiBOX+ 20zł
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł 24 m, a po tym okresie 76,99 zł/m dla Abonentów (03/18), Eleven Sports za 7,95 zł 12 m dla Abonentów (07/17), HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Najem WiFi Box+ w cenie 0zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 99,93  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, umowa do końca października. Dzisiaj dzwonili i tak jak widać oferta za 69,99. HBO go, HBO i Filmbox ograniczone czasowo później dodatkowo płatne. Warto to brać czy można coś jeszcze ugrać?

 

 WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Pakiet Extra+, CANAL+, HBO, Filmbox Pack, HBO GO, NAJEM MEDIABOX+
Wybrane promocje Extra+ 44,99 zł 24 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (03/18), CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Najem MediaBox+ ADB 0 zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 69,99  zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zdecydowałem na taki pakiet, czyli chyba to co kolega wyżej, tylko doszła Mistrzowska piłka za 10pln przez cały okres umowy

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, HBO, FOX Play, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, NAJEM PVR
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 86,99 zł/m dla Abonentów (03/18), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard C+ 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 79,99  zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, the cable guy napisał:

Jestem w ostatnim miesiącu umowy. Czy to znaczy, że włączając wszystkie opcje dodatkowe zapłacę za nie 0zł??? :D Czy wystawią mi rachunek po zakończeniu umowy? :D

Jak masz możliwość włączenia i nie zamierzasz kontynuować umowy możesz włączać.Nie dostaniesz rachunku bo nie będziesz już klientem.Jednak najczęściej nie ma możliwości włączenia opcji dodatkowych w ostatnim miesiącu umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualna umowa do końca października. Na chwile obecną mam Ekstra + 8C za 77,50zł. Dzisiaj telefon z DUK i następująca propozycja:

 

Wybrane usługi Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, HBO, FOX Play, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, Nat Geo Play
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł 24 m, a po tym okresie 76,99 zł/m dla Abonentów (03/18), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19)
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 69,99  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

 

Ponadto zagadałem o nowy dekoder 4K i wygląda to następująco: aktywacja 0zł, najem 5zł/mc.

Myślę że dobra propozycja?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, arturdj napisał:

Aktualna umowa do końca października. Na chwile obecną mam Ekstra + 8C za 77,50zł. Dzisiaj telefon z DUK i następująca propozycja:

 

Wybrane usługi Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, HBO, FOX Play, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, Nat Geo Play
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł 24 m, a po tym okresie 76,99 zł/m dla Abonentów (03/18), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19)
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 69,99  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

 

Ponadto zagadałem o nowy dekoder 4K i wygląda to następująco: aktywacja 0zł, najem 5zł/mc.

Myślę że dobra propozycja?

 

 

Brać. Możesz zapytać jeszcze o Canal+ 4K.

 

27 minut temu, eranet napisał:

Lepsza jak moja, za to samo generalnie o 10pln, a u mnie się nie chcą zgodzic na taką cenę... No nic, dam im anulowanie umowy i zobaczymy co zrobią za 2 razem...

 

Ile masz do końca umowy? Wypowiedzenie było złożone?

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Umowa przedłużona bez wypowiedzenia - umowa kończyła się 30 października.

Superpremium+ 4K za 109,99zł

Canal+ 4K - w cenie

HBO GO - w cenie

Eleven Sports - w cenie

Mistrzowska Piłka - w cenie

Filmbox - w cenie

Kolekcja FOX - w cenie

Kolekcja Nat Geo Play - w cenie

 

Dodatkowo wymiana dekodera WiFiPremiumBox na 4K Ultrabox za 0zł  .

3x mulitroom po 10zł i 5 zł miesięcznie za dekoder 4K  czyli jak do tej pory za Premium Boxa.

Razem 144,99 zł - umowa 24 miesiące 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...