Jump to content

Janne

Users
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Janne

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. U mnie identycznie przez ułamek sekundy żywy obraz a potem załącza się tryb wideo- hdr którego nie idzie na tym telewizorze wyłączyć. Testowałem również na innym, nowszym modelu TV to jest tam kilka opcji regulacji obrazu w HDR. Dlaczego na starszym modelu TV Sony z 2015 roku obraz jest kiepski i nic nie można z tym zrobić...
 2. Tekewizor Sony Bravia 4 K z 2015 roku, obraz Canal+ 4 K jakby za mgłą, podczas transmisji wieczornego meczu wrazenia jakby dym z rac. Załączony tryb wideo- hdr bez możliwości jego wyłączenia. Można coś zaradzić?
 3. Extra+ z Canal 6 kanałów, 69.99 zł, Mistrzowska Piłka 0, dekoder 4K 5 zł, aktywacja 0 zł, Canal+ 4K 0 zł, Eleveny przez rok 7,95, potem za 15,90, 2 multiroomy po N-ce razem 20 zł i do tego Sportklub za 2 zl. Razem przez pierwszy rok około 105zł. Zgadzać się czy lepiej poczekać?
 4. Witam, również dołączam się do pytania, dekoder główny plus 2 multiroomy, 8x Canal+, Eleveny, Mistrzowska Piłka, dekoder 4K i Canal+ 4K, umowa do końca grudnia, dzwonił konsultant i proponował 121 zł bez dekodera 4K a z tym dekoderem 15 zł drożej.
×
×
 • Create New...