Jump to content

joy71

Users
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About joy71

 • Rank
  Niedoświadczony
 1. Mam najnowszego Firefoxa na komputerze i chcę na nim oglądać Netflix. Co mam zainstalować (i skąd pobrać) aby było to możliwe na tej przeglądarce w 1080p?
 2. Jaki kod wpisujemy do dekodera na obecny plus miesiąca?
 3. Do tej pory miałem pakiet Extra+ za 52,50zł (multiroom po cyfrze za 0zł) Wypowiedzenie było wysłane, umowa do końca października. Dziś odebrałem telefon po raz pierwszy (dzwonili od kilku dni ale nie odbierałem) i przedłużyłem umowę na następujących warunkach. Wybrane promocje: Extra+ 47,50 zł 15 m, a po tym okresie 51,50 zł/m dla Abonentów (03/18), CANAL+ 0 zł 3 m i 30 zł/m dla Abonentów, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem Box+ w cenie 0 zł/m bezpł. uż. dla Abonentów Opcje dodatkowe przed upływem końca promocji można wypowiedzieć (same się nie skończą). Do tego zamówiłem jeszcze plus miesiąca (do końca listopada za darmo, można zrezygnować przed końcem promocji) W sumie jestem zadowolony, miałem też propozycję przejścia na pakiet comfort + w cenie 34,99zł z możliwością dobrania kanału eurosport2 w cenie 5zł (plus gratisy takie jak przy extra+) ale ostatecznie zdecydowałem się pozostać przy obecnym pakiecie za o 5zł mniejszą cenę niż do tej pory płaciłem, no i umowa na 15 miesięcy (wcześniej była na 2 lata). Pozdrawiam i udanych negocjacji (ja nie musiałem się wysilać, od razu dostałem takie propozycje).
 4. Jestem na wypowiedzeniu do końca października. Mam: extra+ 52,50 zł multiroom (cameleony, sagemcomy) za 0 zł Chciałbym zejść z ceny za to samo albo obniżyć pakiet do comfort+ z dodatkowym kanałem eurosport 2 Dodatkowo mógłbym wymienić jeden z dekoderów na lepszy (jaki polecacie?) W jakich cenach mogę to uzyskać? (na razie nikt nie dzwoni z ofertami więc chcę wiedzieć co jest do ugrania gdy sam do nich pod koniec miesiąca zadzwonię).
 5. Witam Czy może mi ktoś podać link do wtyczki netflix 1080p na chrome? Jakoś nie mogę znaleźć działającego a potrzebuję bo oglądam netflix na komputerze z win7 i normalnie przeglądarki nie obsługują 1080p w netflix
×
×
 • Create New...