Jump to content

m.sta

Users
 • Content Count

  261
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralna

About m.sta

 • Rank
  Czasami wpadam
 1. Ja dziś przedluzylem Extra+6c+ 69,99 Mistrzowska piłka 0zl Eleven 11,90 Hbo do końca marca Mr po cyfrze 0 zł Kolekcje nat geo i fox play 0 zł Wymiana pace na dekoder 4k, 5 zl miesiecznie Drugi pace do mr za darmo zostaje Wiem że pewnie te 5 zł na dekoderze bym jeszcze ugral ale już nie chciało mi się klucic o te 5 zł, a jutro liga mistrzów chociaż pooglądam dzięki chłopaki za pomoc
 2. No tak, głównego się upierają ze się wymienić nie da, z łaska zaproponowali jedynie wymianę dodatkowego Pace na wifiboxa
 3. Mam opcję wymiany Pace PVR na ten wynalazek, warto ?
 4. A więc w ten sposób to działa , to wezmę zatem Extra z 6xC+ za 69,99 i MP za 0 i Eleven za 11,90 i taką ofertę za 81,89 mi dawał konsul dziś. Ale dałem sobie czas do jutra. Do tego dał HBO do końca marca, MR po Cyfrze i 2 x PACE za 0 zł. Powalczę jeszcze o to Nat Geo play i Fox play. A i z tym dekoderem co radzicie ? Da radę chociaż jednego z PACE wymianić na WiFi Premium Box+ albo delkoder 4K żeby został MR po cyfrze i nie płacić za MR i dekodery ? EDIT: Właśnie miałem kolejną rozmowę i konsul się upiera ze nie da się głównego dekodera wymienić na nic lepszego zachowując stary Multiroom. Jedynie wyraził zgodę na wymiane dekodera do multiroomu na Wifi Box Plus, ale to mnie nie rajcuje bo ten nie ma nawet dysku twardego.
 5. Czyli w budżecie 80 zł najlepsze co jestem w stanie ugrać to : Extra+ -45 zł Canal+ - 25zl/mc Eleven 7,95 ? Mistrzowską piłkę za 0. HBO + HBO GO na 6 m.za free Kolekcja Nat Geo Play- 0zl/mc Kolekcja FOX Play- 0zl/mc MR po cyfrze 0 zł 2 x pace za 0 zł I ewentualnie szarpać się o wymianę jednego chociaż jednego z PACE z na WiFi Premium Box+ albo delkoder 4K za 0 zł ?
 6. U mnie proponują dokładnie to samo, już prawie na to przystałem z tym że gratis mam jeszcze 2x PACE, idzie coś więcej wycisnąć ? NA przykład większą paczkę canal plusów albo niższą cene ?
 7. Mając MR po cyfrze za 0 zł i 2x Pace za 0 zł , można wymienić chociaż jednego na lepszy dekoder (jaki?) zachowując MR za 0 i dekodery za 0 i stary MR po cyfrze ?
 8. Witam, Od jakiegoś czasu jadę na umowie na czas nieokreślony, mam extra + 6c+ , eleven, multirom po cyfrze , 2x pace. Płacę 92,80. Wiesza mi się jedne pace ale mi go w punkcie nie chcą wymienić bo mówią że ten typ tak ma, wiec wypowiedziałem dziś umowę. Przedłużył bym tą umowę, ale czy da się wymienić jednego z Pace na jakiś cywilizowany dekoder z dyskiem, zachowując multiroom po cyfrze i mieć go za 0 zł i dekodery za zero? To priorytet. Do tego Extra +, 6 x C+, MR, Eleveny, Mistrzowska Piłka za 81,89zł. - ktoś kilka stron wcześniej pisał że dostał coś takiego, to by mnie urządzało.
×
×
 • Create New...