Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie mam to co w podpisie, czyli Extra+ C+ HBO z HBO GO Multiroom na cameleonach i Pace PVR.  Umowa jeszcze do listopada 2020.

 

Jednak na Strefie Canal+ pojawiła mi się oferta z wymianą dekodera na Ultrabox 4K za 5zł/miesięcznie i aktywacją za 0zł.

 

Jak myślicie?  Warto wymienić już teraz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy i @Buziaczek1982 specjalnie napisałem do konsultanta na czacie, by to wyjaśnił i potwierdził, ze za 5zł dekoder z dyskiem. Na koniec jednak dodał jednak, że "w celu doprecyzowania oferty" prosi o kontakt z punktem i wysłał mi link do wyszukiwarki z punktami sprzedaży.

 

Od razu wiedziałem, że coś jest nie tak. Dzięki za uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nie wiem czy pisze w dobrym dziale, ale się zapytam. Posiadam pakiet superpremium 4k, gdy bym chciał zamówić drugą nową umowę na pakiet superpremium + czy mogę liczyć na jakieś zniżki (jeżeli tak to jakie) czy dostanę to po cenie oficjalnej jak dla nowych abonentów. Gdy ktoś miał w ostatni czasie podobną sytuację to prosiłbym o podpowiedź. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Obecna umowa do końca marca 2020, wypowiedzenie złożone.

Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE + mediaBox+ za 74,99 zł.

Interesuje mnie tylko i wyłącznie zejście do:

START+

lub

COMFORT+

(oczywiście bez pakietów CANAL+)

 

Na jakie ceny mogę liczyć aby zaakceptować umowę na kolejne 2 lata?

Z góry dzięki za sugestie i podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, pan.ms napisał:

Witam.

Nie wiem czy pisze w dobrym dziale, ale się zapytam. Posiadam pakiet superpremium 4k, gdy bym chciał zamówić drugą nową umowę na pakiet superpremium + czy mogę liczyć na jakieś zniżki (jeżeli tak to jakie) czy dostanę to po cenie oficjalnej jak dla nowych abonentów. Gdy ktoś miał w ostatni czasie podobną sytuację to prosiłbym o podpowiedź. 

Druga, nowa umowa będzie traktowana tak jakbyś przyszedł z ulicy. Bo wyobraź sobie sytuację gdy ktoś dla całej rodziny bierze na siebie np 3 nowe umowy, żeby super warunki wynegocjować. Nie słyszałem o takim rozwiązaniu, więc przy drugiej umowie napewno będziesz potraktowany, jak każdy nowy z ulicy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest prawda. Ja dobierałem nowa umowę by zdobyć moduł cam. Inaczej się nie dało by przy przedłużeniu wymienić dekoder 4K na moduł. Przenieśli mi cały pakiet ze starej umowy na moduł a starą umowę kończę za 2 tyg. Będę płacił mniej niż na starej umówie i zapewniam cię że takiej umowy z ulicy bym nie dostał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, darusiek napisał:

Extra+ z CANAL+10 + C+4K, Mistrzowska Piłka, Fox Play, Nat Geo Play, HBO 2 mies.gratis, multirom standard 0 zł. dekoder 4K z dyskiem 5zł. Opłata 84.99. Który dekoder będzie lepszym wyborem ADB czy Technikolor. Z góry dziękuję za pomoc.

ja bym brał Technikolor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam MR z dekami PACE 500gb i kupiłem na własność od C+ Philipsa 6201 oraz 2 karty Cameleon. Nie płacę daniny ani za deki ani za MR jaka jest opcja utrzymania tego za 0 zł ? Myślałem o wymianie głównego na 4K, w lipcu obowiązkowa wymiana ale nie chcę płacić za MR.

Edytowane przez Wess
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, darusiek napisał:

Extra+ z CANAL+10 + C+4K, Mistrzowska Piłka, Fox Play, Nat Geo Play, HBO 2 mies.gratis, multirom standard 0 zł. dekoder 4K z dyskiem 5zł. Opłata 84.99. Który dekoder będzie lepszym wyborem ADB czy Technikolor. Z góry dziękuję za pomoc.

Ja właśnie wymieniłem na 4K Technicolor - ma aplikację Netflix. Nie miałem pakietu z Netflix, więc Pan w punkcie chciał mi dac ADB. Poprosiłem ładnie i dał mi Technicolor. Zalogowałem się swoimi danymi na Netflix i wszystko pięknie śmiga. 

22 godziny temu, kamil2505 napisał:

@czerstwy i @Buziaczek1982 specjalnie napisałem do konsultanta na czacie, by to wyjaśnił i potwierdził, ze za 5zł dekoder z dyskiem. Na koniec jednak dodał jednak, że "w celu doprecyzowania oferty" prosi o kontakt z punktem i wysłał mi link do wyszukiwarki z punktami sprzedaży.

Od razu wiedziałem, że coś jest nie tak. Dzięki za uwagę.

 

Kilka dni temu (jeszcze przed przedłużeniem umowy) pojawiła mi się opcja wymiany dekodera na 4K w trzech wariantach:

1. Aktywacja 0 zł, najem 5 zł

2. Aktywacja 0 zł, najem bez dysku 5 zł, najem z dyskiem 10 zł

3. Aktywacja 99 zł, najem bez dysku 5 zł, najem z dyskiem 10 zł

 

Także jest możliwe, ze w tych 5 zł ma dekoder 4K z dyskiem. 

Szkoda, że nie zrobiłem screena, ale na 100% miałem takie trzy opcje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, problem napisał:

Ja właśnie wymieniłem na 4K Technicolor - ma aplikację Netflix. Nie miałem pakietu z Netflix, więc Pan w punkcie chciał mi dac ADB. Poprosiłem ładnie i dał mi Technicolor. Zalogowałem się swoimi danymi na Netflix i wszystko pięknie śmiga. 

Śmiga z jednym, małym szczegółem. Netflix na dekoderze nie wspiera HDR.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, problem napisał:

Ja właśnie wymieniłem na 4K Technicolor - ma aplikację Netflix. Nie miałem pakietu z Netflix, więc Pan w punkcie chciał mi dac ADB. Poprosiłem ładnie i dał mi Technicolor. Zalogowałem się swoimi danymi na Netflix i wszystko pięknie śmiga. 

 

 

 

Miałeś multiroom na cameleonach?  dali Ci 4k z nową kartą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...