Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam  zadzwonić i spytać się o dopełnienie za 10 zł do końca umowy,na 99 % nie włącza dlatego to proszę o włączenie w normalnej cenie za 30 zł(0 zł wrzesień i 30 zł październik,czyli po 15 zł bez żadnej łaski) ,po czym po chwili "albo nie ,mówię sam sobie włączę  przez moje nc,koleś jak się wnerwił hehehe. Po chwili nagle mówi ,że jutro mi zadzwoni czy da się włączyć to za 10 zł,zobaczymy ......

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Pablito napisał:

Cześć, z końcem sierpnia zakończyła się moja umowa z nc+. W lipcu wypowiedziałem umowę, którą wcześniej miałem w wyniku cesji (przez kilka miesięcy). Za całość (pakiet extra+, 8xC+, HBO, Multiroom 2x cameleon) płaciłem trochę ponad 100 zł. I niestety kwota ta była dla mnie sporym obciążeniem. Kilkakrotnie kontaktowałem się z konsultantami, próbując ustalić, czy mogę zejść do "gołego" comfort+. Każdorazowo trafiałem na takich, którzy nic nie mogli i informowali, że skierują moje zapytanie do właściwego działu. Właściwy dział ani razu nie skontaktował się ze mną. I tak umowa wygasła, sygnał wyłączyli 1 września, a mnie pozostało spakować sprzęt i odnieść do najbliższego punktu teraz już Platformy Canal+?. I po tym lekko smutnym wstępie, pytanie: jakie są wasze doświadczenia z tą chyba ostateczną wizytą w punkcie? Odbiorą sprzęt i podziękują? Czy może coś zaproponują (wcześniej w systemie nie było żadnych ofert dla mnie)? Jakie są Wasze doświadczenia w tym temacie?

 

Zamiast odnosić sprzęt zadzwoń pod numer 122947879 to tzw Dział Utrzymania Klienta.

Edytowane przez tweed77
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frycowe trzeba zapłacić za pakiet Start+ później można walczyć o Start+ za 9,99 zł miesięcznie.

 

Dziś przedłużyłem umowę ( do końca 4 miesiące - wypowiedzenie złożone )

Było:

Start+ za 9,99 zł + 10xC+ za 25 zł + Filmbox za 5 zł.

 

Jest:

Comfort za 22,5 zł + 10xC+ za 25 zł + Filmbox za 5 zł

 

W planie Dopełnienie do Extra + 10 zł

Edytowane przez tweed77
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wybrane usługi Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, HBO, FOX Play, Filmbox Pack, HBO GO, History HD_H2, MISTRZOWSKA PIŁKA, Opłata najem 4K UltraBox+
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł 24 m, a po tym okresie 76,99 zł/m dla Abonentów (03/18), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, History HD/H2 0 zł 1m 2,99 zł dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Najem 4K UltraBOX+ w cenie 10 zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 79,99  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w moje.ncplus.pl



Witam,

a czy ta oferta, podobna do powyższej, jest korzystna ? Warto ją zaakceptować ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z końcem września wygasa mi bezpłatne dopełnienie do pakietu Extra+. Obecnie posiadam pakiet Nowy Comfort + za 22,50 i wg konsultantki mam pakiet w promocyjnej cenie i nie może mi zaoferować dopełniania za 10 zł. Jedyna opcja to upgrade do pakietu Extra+ w cenie....uwaga....54,99. Liczę na to, że w październiku gdy nie będzie dopełnienia na moim koncie uda się wytargować cenę 10 zł. A może coś się zmieniło w temacie?

5 godzin temu, tweed77 napisał:

W planie Dopełnienie do Extra + 10 zł

 

Edytowane przez markar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przedłużenie kontraktu 

 

Było Comfort 22.5, canal+ 25, dopełnienie extra za 10, multiroom , Ultrabox , 2 cameleony za 57.50

 

Kontrakt do 31.10.2019

 

W poniedziałek wypowiedzenie

 

W dniu dzisiejszym tel konsultacje z przelozonym i pozostaje to samo za tyle samo co było czyli 57.50. 

 

Tel z nr 122947999

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziś dostałem taką ofertę (zaakceptowalem ja) 

 

119,99zl/m

Superpremiuk 4k (c+4k, Eleven, HBO z go, filmboxy, Polsat premium, dekoder 4k)

 

Do tej pory za 112,94 miałem extra z canal plus HBO z go i Eleven do tego mediabox więc dla. Mnie fajnie bo za 6 zł doszła LM,  nowy dekoder, kanał 4k filmboxy 

 

Co o tej ofercie myślicie? Ten dekoder jest ok w porównaniu do mediabox? Czy na konwerter ę twin podłącza jąć dwa kable można korzystać z nagrywania do trzech kanałów jednocześnie czy musi być konwerter unicable? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziś dostałem taką ofertę (zaakceptowalem ja) 
 
119,99zl/m
Superpremiuk 4k (c+4k, Eleven, HBO z go, filmboxy, Polsat premium, dekoder 4k)
 
Do tej pory za 112,94 miałem extra z canal plus HBO z go i Eleven do tego mediabox więc dla. Mnie fajnie bo za 6 zł doszła LM,  nowy dekoder, kanał 4k filmboxy 
 
Co o tej ofercie myślicie? Ten dekoder jest ok w porównaniu do mediabox? Czy na konwerter ę twin podłącza jąć dwa kable można korzystać z nagrywania do trzech kanałów jednocześnie czy musi być konwerter unicable? 
Czy ten pakiet Superpremium 4k to jakaś nowość??? , bo ogólnie to jest dostępny pakiet Superpremium + .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam umowa do grudnia. 

Dzwoniłem kilku krotnie i jedyne co mi proponują to aktualnie to co mam czyli - - pakiet extra +

-8 canal plus 

Mogą mi dorzucić MP w cenie 109 zł 

Dodam że mam dwa dodatkowe dekodery. 

Pytałem ewentualnie o canal 4 k plus dekoder 4 k 

To cena 114.99 

Pytajac o comfort + czyli obniżenie pakietu mówili że nie ma takiej możliwości. 

Co sądzicie o propozycji? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...