Jump to content

jozekfcl9

Users
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About jozekfcl9

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak dekoder 5 zł policzony czyli nie ma co czekać tylko brac? Również dla zainteresowanych chciałbym dodać z informacji które uzyskałem że jeżeli włączamy pakiet 6 Canal +,nie można korzystać z canal plus na życzenie (tych darmowych filmów które są na dekoderze)
 2. Witam, Panowie umowa do Końca grudnia. Dostałem coś wkoncu chyba na poziomie : Comfort + CANAL + 6 CANAL +4K Dekoder 4k Liga mistrzów Dodatkowe 2 dekodery (20zl) HBO do maja 0 zł Całość 84.99 Warunki nie zaakceptowałem, licze że jeszcze coś zejdę w dół. Pytanie jestem w stanie ugrać coś jeszcze z ceny??
 3. Panowie umowa do 31 grudnia. Wczoraj rozmowa z jednym z numerów które tutaj znalazłem i oferta jaka dostałem : Comfort plus Canal plus (10x) 2 x multiroom Główny dekoder premium box z nagrywarka Za kwotę 90 zł po czym była skłonna zejść do 80 Z tego co tutaj czytam jestem w stanie to ugrać za 47.50 plus 2 dekodery 20 zł czyli 67. 50 zgadza się? Pytanie rowniez do was czy mogę dostać w tym pakiecie canal plus 4k za 0 zł jak również dekoder 4k za 0 zł? Na moje pytanie dostałem informację ze nie ma takiej możliwości.
 4. Witam mam pytanie odnośnie sprzętu kończy mi się umowa niestety zgubiłem dekoder stary do tv nawet nie wiem jaki, jest jakaś możliwość aby ominąć konsekwencje nie zwrócenia sprzętu za który już się dowiedziałem jest to koszt 600 zł
 5. Panowie pytanie ile w skladaku : Comfort 22.5 zl Canal plus 6 kanalow 25 zl Mogę wyrwać najtaniej mistrzowska piłkę?
 6. W takim razie na co mogę liczyć? Zależy mi głównie na sporcie tzn: Canal plus mistrzowska piłka Jak również dekoder 4k plus canal plus 4k Jaki pakiet będzie dla mnie najlepszy?
 7. Witam umowa do końca grudnia, wypowiedzenie złożone w sierpniu i pytanie 1. Czy to normalne że od dnia wypowiedzenia nikt nie zadzwonił a przed telefony były na okrągło? 2. Posiadam pakiet extra + 10canal +2 multiroomy Czy mogę zejść do pakietu i dostać taka ofertę : 22.5 - comfort plus 25 - 6 canal plus 0 - mistrzowska piłka 0 - canal plus 4k 0- ultrabox 4k (posiadam premium boxa za którego placę 5 zł dodatkowo) 20 - multiroom standard (2 dekodery których chyba się nie da obniżyć?)
 8. Witam umowa do grudnia. Dzwoniłem kilku krotnie i jedyne co mi proponują to aktualnie to co mam czyli - - pakiet extra + -8 canal plus Mogą mi dorzucić MP w cenie 109 zł Dodam że mam dwa dodatkowe dekodery. Pytałem ewentualnie o canal 4 k plus dekoder 4 k To cena 114.99 Pytajac o comfort + czyli obniżenie pakietu mówili że nie ma takiej możliwości. Co sądzicie o propozycji?
×
×
 • Create New...