Jump to content

jozekfcl9

Users
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About jozekfcl9

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam umowa do grudnia. Dzwoniłem kilku krotnie i jedyne co mi proponują to aktualnie to co mam czyli - - pakiet extra + -8 canal plus Mogą mi dorzucić MP w cenie 109 zł Dodam że mam dwa dodatkowe dekodery. Pytałem ewentualnie o canal 4 k plus dekoder 4 k To cena 114.99 Pytajac o comfort + czyli obniżenie pakietu mówili że nie ma takiej możliwości. Co sądzicie o propozycji?
 2. Świetna cena taka by mnie satysfakcjonowała tylko pytanie czy jest to możliwe bo z tego co czytam na forum najlepiej extra+ z canal + dają za 69.99 zł plus multiroom 2 dekodery dodatkowe 20 zł a z nich chyba nie da się zejść z ceny?
 3. Witam Umowa do 31 grudnia 2019 Obecnie płacę 114.99 I posiadam extra + canal+ jak również multiroom 20 zł (2 dekodery) i 5 zł najem wifi premiumbox + Wypowiedzenie złożone. I pytanie do Państwa czego mogę się spodziewać jak najwięcej mogę zbić cenę? Zależy mi na canal plus (liga angielska przede wszystkim jak również mistrzowskiej piłce) pakiet comfort + raczej by wystarczył
 4. Dziękuję a jeżeli chodzi o 6C+.? 10 ZŁOTY MNIEJ? I kolejna sprawa od wypowiedzenia we wtorek nie zadzwonił nikt dostałem tylko SMS z numerami gdzie można zadzwonić, czekać na połączenie czy samemu dzwonić?
 5. A jaki pakiet? Comfort/Extra? W dwóch przypadkach czego możemy oczekiwać? Wypowiedzenie złożone, na co mogę liczyć i co warte już jest zaakceptowania?
 6. Witam wszystkich umowa kończy mi się w grudniu liczę na waszą pomoc w ugraniu jak najlepszej oferty Zależy mi na kanałach sportowych tzn -canal plus -mistrzowska piłka Jak również kanały informacyjne żeby były w pakiecie. I dla dzieci kanaly z bajkami. Dodatkowo posiadam 3 dekodery czyli główny dekoder premium box i dwa jak się nie mylę wifi boxy Był już telefon od konsultanta dostałem propozycję 135 zł z mistrzowska piłka i pakiet ten extra +. Zdecydowanie liczę na coś korzystniejszego. Bardzo proszę o porady.
×
×
 • Create New...