Jump to content

jozekfcl9

Users
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About jozekfcl9

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam Mam pytanie odnośnie promocji włącz korzyści z credia agricole. Od Pani z banku dostałem informację że mam robić zwykle przelewy wtedy kwota 30 zł będzie wracana I pytanie czy rzeczywiście tak jest?? mija tydzień i żadnego zwrotu nie mam.
 2. Tak dekoder 5 zł policzony czyli nie ma co czekać tylko brac? Również dla zainteresowanych chciałbym dodać z informacji które uzyskałem że jeżeli włączamy pakiet 6 Canal +,nie można korzystać z canal plus na życzenie (tych darmowych filmów które są na dekoderze)
 3. Witam, Panowie umowa do Końca grudnia. Dostałem coś wkoncu chyba na poziomie : Comfort + CANAL + 6 CANAL +4K Dekoder 4k Liga mistrzów Dodatkowe 2 dekodery (20zl) HBO do maja 0 zł Całość 84.99 Warunki nie zaakceptowałem, licze że jeszcze coś zejdę w dół. Pytanie jestem w stanie ugrać coś jeszcze z ceny??
 4. Panowie umowa do 31 grudnia. Wczoraj rozmowa z jednym z numerów które tutaj znalazłem i oferta jaka dostałem : Comfort plus Canal plus (10x) 2 x multiroom Główny dekoder premium box z nagrywarka Za kwotę 90 zł po czym była skłonna zejść do 80 Z tego co tutaj czytam jestem w stanie to ugrać za 47.50 plus 2 dekodery 20 zł czyli 67. 50 zgadza się? Pytanie rowniez do was czy mogę dostać w tym pakiecie canal plus 4k za 0 zł jak również dekoder 4k za 0 zł? Na moje pytanie dostałem informację ze nie ma takiej możliwości.
 5. Witam mam pytanie odnośnie sprzętu kończy mi się umowa niestety zgubiłem dekoder stary do tv nawet nie wiem jaki, jest jakaś możliwość aby ominąć konsekwencje nie zwrócenia sprzętu za który już się dowiedziałem jest to koszt 600 zł
 6. Panowie pytanie ile w skladaku : Comfort 22.5 zl Canal plus 6 kanalow 25 zl Mogę wyrwać najtaniej mistrzowska piłkę?
 7. W takim razie na co mogę liczyć? Zależy mi głównie na sporcie tzn: Canal plus mistrzowska piłka Jak również dekoder 4k plus canal plus 4k Jaki pakiet będzie dla mnie najlepszy?
 8. Witam umowa do końca grudnia, wypowiedzenie złożone w sierpniu i pytanie 1. Czy to normalne że od dnia wypowiedzenia nikt nie zadzwonił a przed telefony były na okrągło? 2. Posiadam pakiet extra + 10canal +2 multiroomy Czy mogę zejść do pakietu i dostać taka ofertę : 22.5 - comfort plus 25 - 6 canal plus 0 - mistrzowska piłka 0 - canal plus 4k 0- ultrabox 4k (posiadam premium boxa za którego placę 5 zł dodatkowo) 20 - multiroom standard (2 dekodery których chyba się nie da obniżyć?)
 9. Witam umowa do grudnia. Dzwoniłem kilku krotnie i jedyne co mi proponują to aktualnie to co mam czyli - - pakiet extra + -8 canal plus Mogą mi dorzucić MP w cenie 109 zł Dodam że mam dwa dodatkowe dekodery. Pytałem ewentualnie o canal 4 k plus dekoder 4 k To cena 114.99 Pytajac o comfort + czyli obniżenie pakietu mówili że nie ma takiej możliwości. Co sądzicie o propozycji?
 10. Świetna cena taka by mnie satysfakcjonowała tylko pytanie czy jest to możliwe bo z tego co czytam na forum najlepiej extra+ z canal + dają za 69.99 zł plus multiroom 2 dekodery dodatkowe 20 zł a z nich chyba nie da się zejść z ceny?
 11. Witam Umowa do 31 grudnia 2019 Obecnie płacę 114.99 I posiadam extra + canal+ jak również multiroom 20 zł (2 dekodery) i 5 zł najem wifi premiumbox + Wypowiedzenie złożone. I pytanie do Państwa czego mogę się spodziewać jak najwięcej mogę zbić cenę? Zależy mi na canal plus (liga angielska przede wszystkim jak również mistrzowskiej piłce) pakiet comfort + raczej by wystarczył
 12. Dziękuję a jeżeli chodzi o 6C+.? 10 ZŁOTY MNIEJ? I kolejna sprawa od wypowiedzenia we wtorek nie zadzwonił nikt dostałem tylko SMS z numerami gdzie można zadzwonić, czekać na połączenie czy samemu dzwonić?
 13. A jaki pakiet? Comfort/Extra? W dwóch przypadkach czego możemy oczekiwać? Wypowiedzenie złożone, na co mogę liczyć i co warte już jest zaakceptowania?
×
×
 • Create New...