Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

panownie ,

umowa do końca lutego 2019.

aktualnie :

extra + bez c+

multiroom standard

najem turbobox

 

Jest szansa dostać w lutym comfort+ z dopelnieniem do extra+ , do tego multiroom i dekoder 4k za 5-10zł (akt 49zł) + hbo na kilka miechów?

czy lepiej atakować dzień po zakończeniu umowy 01.03?

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było: Extra+ z 6 CANAL+ za 69,99 zł

 

Extra+ z 8 CANAL+ 89,99 zł 24 m, a po tym okresie 98,99 zł/m dla Abonentów (03/18), Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard C+ 0zł/m dla Abonentów, Najem Box+ w cenie 0 zł/m bezpł. uż. dla Abonentów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Aktualna oferta do końca kwietnia tego roku:

Comfort + 35zł

Multiroom 10zł (turbobox i wifibox)

Razem do zapłaty 45zł/m

Opcja dodatkowa HBO + HBOGo 0zł za 1m później 25zł/m - nie wiem czy to ma jakiś wpływ na składane oferty. Skorzystałem z promocji na walentynki. 

Dziś taką propozycję dostałem na 24m:

extra+ z multiroom za 55zł/m 

lub

comfort+ z multiroom i c+(x8) na 3m/0zł z automatycznym wyłączeniem po okresie promocyjnym, całość za 45zł/m

Zapytałem o ultraboxa dla mojej oferty, aktywacja 49zł i 10zł/m najem.

Wypowiedzenie złożone w APS.

Edytowane przez Ati
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, boberthinho napisał:

Było: Extra+ z 6 CANAL+ za 69,99 zł

 

Extra+ z 8 CANAL+ 89,99 zł 24 m, a po tym okresie 98,99 zł/m dla Abonentów (03/18), Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard C+ 0zł/m dla Abonentów, Najem Box+ w cenie 0 zł/m bezpł. uż. dla Abonentów

Mogłeś jeszcze walczyć, ja mam Extra+8C+ za 79.99 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca lutego. Na ta chwilę extra,6xc+, eleven. 84,40. Tak patrzę i nie widzę za bardzo za ile można wynegocjować to co powyżej plus Polsat sport Premium. I jeszcze pytanie czy da radę wymienić za Free dekoder bo mój mediabox ma już 5 lat i trochę głośno zaczyna chodzić.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, rotalplus napisał:

Okresy umów nie mogą się sumować jeśli nowa oferta aktywowana jest od razu bo nie zgadzałaby się długość zobowiązania

To prawdziwie "prawdziwa" informacja.. Dobrze byłoby wiedzieć..zanim się komuś źle doradzi.

Tak sobie wymyśliła nc+...i co im zrobicie?

Czyż nie takie aneksy akceptują abonenci nc+?.

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...