Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja również mam cameleony i umowę do końca lipca i nie ma dla mnie ofert przedluzeniowych. Nie spotkałem się jeszcze z taką firmą która nie chce przedłużać umowy z klientem. Paranoja nc+

Oczywiście nie będę płakać z tego powodu bo rozwiązań jest wiele: zostać na umowie bezterminowej, mam inną kartę conax z bska (kumaci wiedzą co można z tym zrobić) albo przejść do konkurencji. Każde z tych rozwiązań nie jest dobre dla nc+ więc nie wiem co oni chcą osiągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam cameleony i umowę do końca lipca i nie ma dla mnie ofert przedluzeniowych. Nie spotkałem się jeszcze z taką firmą która nie chce przedłużać umowy z klientem. Paranoja nc+

Oczywiście nie będę płakać z tego powodu bo rozwiązań jest wiele: zostać na umowie bezterminowej, mam inną kartę conax z bska (kumaci wiedzą co można z tym zrobić) albo przejść do konkurencji. Każde z tych rozwiązań nie jest dobre dla nc+ więc nie wiem co oni chcą osiągnąć.

@plockier też miałem cameleony i umowę do końca maja, jak zadzwoniłem to też powiedzieli że nie ma oferty dla mnie i mam zwrócić karty i dekoder do 14 czerwca. Oni już wszystkich chcą przerzucić na te nowe "piekne dekodery" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież jak zrezygnuje przynajmniej połowa osób z camelami to staną się już kompletnie nic nie znaczącym graczem na rynku. A jak wiadomo nowe kartki też już rozpracowane i pewnie za chwilę będą śmigać dla wszystkich w oscam. Polsat się rozwija co chwilę coś kupuje: nowe prawa, przejecia eleven, superstacja itd. Coś mi się wydaje że nc+ samo na siłę chce się zatopić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

miałem umowę do końca czerwca i wypowiedzenie zostało wysłane juz 3 m-ce temu. Do końca maja mieli lipne oferty. Informuję, że miałem 8 C+, HBO i wynajem mediabox za 84,99 pln. Chciałem koniecznie wymienić dekoder na ultraboxa 4K ale utrzymując koszty pakietu na tym samym poziomie + wiadomo koszty wynajmu dekodera czyli 15 zł. Dziś przedłużyłem na warunkach:

 

8 x C+ - 84,99 pln

HBO - 0 zł na 24 m-ce

ultrabox 4 k - 15 zł

aktywacja - 0 zł

 

generalnie podnieśli o 5 zł ale aktywacji uniknąłem i HBO GO dodali na 5 m-cy

 

Wydaje mi się że cena za ten pakiet wraz z dekoderem nie jest zła.

 

pozdrawiam

 

Piotr

Edytowane przez Piter78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze jest szansa....trzeba być tylko konsekwentnym :)...mi podczas wczorajszej pierwszej rozmowy konsul mówił że aktywacja 4K jak dla mnie to 49zł...ustaliłem też że interesuje mnie Extra + C + za 69,99zł ...trochę postękał ale powiedział że da rade zrobić takie coś....przekazałem że mają dopiero dzwonić jak artywacja będzie za 0 zł...wczoraj już były 2 telefony (ale nie mogłem odebrać)...czyżby już się dało za 0 zł ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi przekazali info ze niema szans na HBO w 24 msc ew. 5msc za free ... wiec jak to w koncu jest ?

w ubiegłym m-cu też nie chcieli mi dać HBO na cały okres umowy ale jak już nastał ostatni m-c umowy nagle dali mi to czego chciałem . Generalnie gdyby nie MŚ w Rosji i mecze w 4K to myślę, że z 5 zł jeszcze bym ugryzł ale nie chciałem już tracić czasu na ich ciągłe telefony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi przekazali info ze niema szans na HBO w 24 msc ew. 5msc za free ... wiec jak to w koncu jest ?

Ja mam do końca umowy prawie 7 miesięcy. Dzwoniłem do nich 3 razy bo zależy mi na wymianie dekodera. Dwie kobitki proponowały mi HBO za 0 na całą umowę w abonamencie 79,99 (extra i 8xC+) Facet znowu twierdził, że nie ma takiej możliwości. Ja walczę o wymianę HBO na 11-ki za 0 bo na HBO praktycznie nic nie oglądam. Na dzień dzisiejszy niestety nie chcą się zgodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Panowie, oraz Panie

 

Mam do Was pytanie - jak wygląda sprawa z HBO po okresie aneksu, obecnie posiadam HBO w konfiguracji 6 miesięcy gratis, 6 miesięcy po 25zł i to jest aneks 12 miesięczny. W związku z tym mam pytanie, w grudniu kończy mi się zobowiązanie i czy jest możliwe uzyskanie tego pakietu za 12,50zł, lub 15,00zł miesięcznie do końca umowy?

 

Dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj telefon z numeru warszawskiego z propozycją przedłużenia umowy, która kończy się 30 listopada br. przyjąłem poniższą ofertę na 24 miesiące:

Wybrane usługi Pakiet Superpremium+, Eleven Sports, Filmbox Pack, HBO GO, History HD_H2, MULTIROOM STANDARD, NAJEM PVR Wybrane promocje Superpremium+ 109,99 zł24 m, a po tym okresie 124,99 zł/m dla Abonentów, Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), Filmbox Pack 5 zł/m dla Abonentów, HBO GO 5 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy) od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies. KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ RACHUNEK: 134,88 zł

Do tej pory płaciłem 132,98, teraz po dodaniu Eleven sportów wyjdzie 1,90 drożej. Według prognozy na Moje NC+ cena stała do końca umowy tj. do 30.11.2020, może być tym bardziej, że zostaję na starych kartach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@plockier też miałem cameleony i umowę do końca maja, jak zadzwoniłem to też powiedzieli że nie ma oferty dla mnie i mam zwrócić karty i dekoder do 14 czerwca. Oni już wszystkich chcą przerzucić na te nowe "piekne dekodery" 

Potwierdzam, na infoliniach (krakowskich i warszawskich) konsekwentnie przyjmują do wiadomości, "przekazują" do innego działu i cisza. Wygląda to na celowe działanie wobec cemeleonowców

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!umowa do końca sierpnia extra 8c+ eleveny za 100,89 zł!zależy mi na jak najkrótszej umowie!wiadomo prawa do polskiej i angielskiej!dziś pierwszy telefon-to sama co mam za ten sam hajs na 15mcy lub superpremium za 119 i eleveny za 9,95 na 12mcy!co sądzicie?słabo co?oczywiście gadka szmatka że polsat wyksztował się na ligę mistrzów i nie będzie miał pieniędzy na prawa do tych dwóch lig i można śmiało brać dłuższą umowę ha ha!pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem że chcą wymieniać sprzęt tym co mają kameleony z MR ( 2 karty ) .Ale mając teraz MR za darmo to dlaczego sami wciskając własny sprzęt mam teraz płacić za MR,za dekodery i jeszcze aktywację za nie,na głowę upadli ? Sam mam taką sytuację,i nie mam zamiaru zapłacić 10 zł za MR ,2 opłaty za dekodery i jeszcze za aktywację każdego ! Takie coś mogą liczyć nowemu abonentowi ,ja się nie proszę o wymianę .

Edytowane przez HANS 22/SAT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś telefon z krakowskiego DUK i po mojej informacji, że chcę Comfort za 22,50 bezczelny typ powiedział, że mam odnieść sprzęt do APS....

 

 

Też miałem bezczelną babe wciskała że nie może mi dac deka4k za 0zl a za 15zl ... i superpremium za 99.99zł podziękowaniem i dodała ze złości że mam oddać sprzęt. Phiii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem że chcą mi zabrać cameleony, ale nie rozumiem dlaczego nie ma dla mnie żadnych ofert nawet z nowymi kartami. Mimo wszystko mam na nich sposób, zadzwoniłem i zgłosiłem reklamację na brak ofert przedluzeniowych. Odpowiedź dostanę na piśmie. Myśle że uokik się tym chętnie zainteresuje i Wam również proponuję to samo. Jeszcze sami będą dzwonić z przeprosinami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...