Jump to content

HANS 22/SAT

Users
 • Content Count

  99
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralna

About HANS 22/SAT

 • Rank
  Amator

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mam dekoder NC+ 4K do tego jeden WIFIBOX jako MR .Chciałbym jeszcze jeden dodatkowy do MR ,za ile teraz da się wyrwać dodatkowy do MR ? Aktywacja też jest do kolejnego płatna ? Jeszcze jedno pytanie ,czy jest coś takiego -aplikacja na Smart TV aby oglądać kanały tv bez dekodera ,przez sieć ? Coś takiego jak NC+GO przez stronę internetową ,tyle że z aplikacji na Smart TV Samsung .
 2. Czy u was na tym szrocie są problemy z VOD ? Dekoder jako MR ,za [beep]y nie chce nic działać z VOD ,kreseczki pokręcą się od ładownia aplikacji po chwili stają i koniec,wszystko zawieszone pozostaje tylko twardy reset z kabla ! Dostaje już białej gorączki bo od dłuższego czasu nic nie działa ,dziś przy święcie już kilka godzin kombinuje zamiast siedzieć przy stole i delektować się świętami ,jutro tam zadzwonię i takie kó.... polecą że strach ,pokarało mnie oddawać karty ,rezygnować z własnego sprzętu i brać ten syf !I żeby nie było połączenie MR poprawne,sygnał po wifi na zielono 81 %,czy inna opcja pomarańczowo 50-60 % i i tak nic nie działa ,zaczyna ładować ( kreseczki się kręcą ,po chwili stają i zwis totalny ) .Jestem tak wk...że szkoda gadać,żona mnie z[beep]..że miałem własne dekodery i było ok a teraz jakieś gó.... to są .Jakiś czas temu działało ,teraz kaplica wszystko się wiesza ,50 razy chyba restartowałem ,twardy reset też zrobiłem ,miałem wyp...to przez okno ale myśl że potem za to będę musiał zapłacić powstrzymała mnie ,ale jutro im to wygarnę wszystko .
 3. To jam mam też takie pytanie jak poprzednik,może ktoś wie i podpowie .Mianowicie: TV - Samsung 65MU7042 Amplituner - Yamaha RX-V685 i Dekoder NC+ 4KUltrabox I chodzi o ustawienie włączania i wyłączania tego jednym pilotem. Udało mi się to skonfigurować, że pilotem od Ultraboxa potrafię wyłączyć jednym przyciskiem cały zestaw (TV, amplituner i dekoder), ale niestety włączyć jednym wszystkiego się nie da. Jedynie amplitunerem mogę włączyć amplituner + TV, ale bez dekodera. Ma ktoś pomysł? Skoro wyłączanie działa na wszystko to i włączanie też powinno,tylko gdzie jest problem?
 4. Jest mi ktoś w stanie powiedzieć czy będę miał pakiet Comfort czy Extra na całą długość umowy ( jest tu mowa o depełnieniu do Extra ) ale czy na 24 miesiące ? Wybrane usługi Nowy Comfort+ z CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, Dopełnienie do Extra+, Eleven Sports, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Multi Man Pack, NAJEM HD Wybrane promocje Nowy Comfort+ z CANAL+ 69,99 zł24 m, a po tym okresie 76,99 zł/m dla Abonentów, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0 zł/m dla Abonentów (07/18), Multi Man Pack i Eleven Sports za 25zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard aktywacja 0 zł/49 zł i opłata 10 zł/m dla Abonentów, Najem Box+ w cenie 0 zł/m bezpł. uż. dla Abonentów
 5. Jako że na sprzęcie operatora jestem od kilku dni to spytać chciałem o taką rzecz ,wczoraj oglądałem mecz na c+ liga anielska jak i dzisiaj w trakcie meczu w pierwszej jak i drugiej połowie na ekranie tv wyskoczył w różnych kolorach numer,zdaje się że to numer karty ? Trwało to dłuższą chwilę,co to ma na celu,też tak ktoś miał .Denerwujące to jest jak wyświetla się na środku tv .
 6. Dostaniesz dekoder taniej to zapłacisz za pakiet normalnie. Jak dostaniesz pakiet taniej to trzeba za dekoder zapłacić. Coś za coś. 🙂
 7. Ja wczoraj aktywowałem nowy,zrobiłem przez ICA i w 10 minut były .
 8. Moja już dorosła i wyjechała na studia 😁 Więc nie mam przed kim blokować ,chyba że przed żoną 😂 .Ona i tak nie lubi za bardzo tego gatunku filmów 😋
 9. Przy najbliższym kontakcie z nc+ działem technicznym zapytam co to za geniusz wymyślił i jaki to ma cel,skoro ktoś będzie chciał to sam zablokuje kodem pin,czy włączy blokadę rodzicielską .Gdyby choć działała ta opcja że jak już powpisujemy ten pin na każdym kanale to te kanały zostaną odblokowane aż do wyłączenia dekodera,wtedy szło by to przeżyć .A tak jak wskoczysz na chwilę przeglądnąć co ciekawego i chcesz " poskakać "po kanałach za każdym razem trzeba pin ,ach... Przy okazji masz może MR ,czy tylko jeden dekoder .Miałbym małe pytanie dotyczące MR ,mam dopiero 2 dzień ten sprzęt i ogarniam to.Miałem cały czas swój sprzęt,ale człowiek się starzeje to raz a drugie brak czasu.
 10. Sprawdzałem jeszcze raz teraz i niestety nic z tym nie da się zrobić,na wifiboxie tak samo .Ten co to wymyślił to....
 11. Ktoś to może potwierdzić ? U mnie nie działa ,za każdym razem po zmianie kanału trzeba od nowa wpisywać kod ! Żenujące ,to mało powiedziane . ( chodzi o kanały z MMP typu xxx )
 12. O matko ,w obecnych czasach takie rzeczy? Do tego chyba jest kontrola rodzicielska i PIN, który można nadać na wybrane kanały. Trudno, jakoś trzeba to przeboleć, ale dla mnie to totalna głupota. Po pierwszych godzinach obcowania dekoder jest OK, choć przesiadłem się z własnych na Linuxie.
 13. Jednak dogadałem się i udało się przedłużyć na coś takiego .W sumie dostałem co chciałem . Tylko jedno pytanie mam pakiet comfort ( taki chciałem ) czy dostałem wyższy ,bo pisze coś o dopełnieniu do Extra + ? C+ x8 i na 24 miesiące . Wybrane usługi Nowy Comfort+ z CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, Dopełnienie do Extra+, Eleven Sports, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Multi Man Pack, NAJEM HD Wybrane promocje Nowy Comfort+ z CANAL+ 69,99 zł24 m, a po tym okresie 76,99 zł/m dla Abonentów, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0 zł/m dla Abonentów (07/18), Multi Man Pack i Eleven Sports za 25zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard aktywacja 0 zł/49 zł i opłata 10 zł/m dla Abonentów, Najem Box+ w cenie 0 zł/m bezpł. uż. dla Abonentów Czas trwania umowy (okres oznaczony umowy) od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 24 mies.
 14. Mam od wczoraj ten dekoder i pytanie: jak wyłączyć PIN na kanałach z MMP (tych przyrodniczych 😉)? Czy za każdym razem woła PIN, choć kontrola rodzicielska i inne blokady są wyłączone? No, chyba nie jest tak na stałe ustawione?
×
×
 • Create New...