Skocz do zawartości

HANS 22/SAT

Użytkownicy
 • Zawartość

  97
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

2 Neutralna

O HANS 22/SAT

 • Tytuł
  Amator

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. HANS 22/SAT

  4K UltraBOX+ (Technicolor USW4001NCP)

  To jam mam też takie pytanie jak poprzednik,może ktoś wie i podpowie .Mianowicie: TV - Samsung 65MU7042 Amplituner - Yamaha RX-V685 i Dekoder NC+ 4KUltrabox I chodzi o ustawienie włączania i wyłączania tego jednym pilotem. Udało mi się to skonfigurować, że pilotem od Ultraboxa potrafię wyłączyć jednym przyciskiem cały zestaw (TV, amplituner i dekoder), ale niestety włączyć jednym wszystkiego się nie da. Jedynie amplitunerem mogę włączyć amplituner + TV, ale bez dekodera. Ma ktoś pomysł? Skoro wyłączanie działa na wszystko to i włączanie też powinno,tylko gdzie jest problem?
 2. Jest mi ktoś w stanie powiedzieć czy będę miał pakiet Comfort czy Extra na całą długość umowy ( jest tu mowa o depełnieniu do Extra ) ale czy na 24 miesiące ? Wybrane usługi Nowy Comfort+ z CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, Dopełnienie do Extra+, Eleven Sports, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Multi Man Pack, NAJEM HD Wybrane promocje Nowy Comfort+ z CANAL+ 69,99 zł24 m, a po tym okresie 76,99 zł/m dla Abonentów, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0 zł/m dla Abonentów (07/18), Multi Man Pack i Eleven Sports za 25zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard aktywacja 0 zł/49 zł i opłata 10 zł/m dla Abonentów, Najem Box+ w cenie 0 zł/m bezpł. uż. dla Abonentów
 3. HANS 22/SAT

  4K UltraBOX+ (Technicolor USW4001NCP)

  Jako że na sprzęcie operatora jestem od kilku dni to spytać chciałem o taką rzecz ,wczoraj oglądałem mecz na c+ liga anielska jak i dzisiaj w trakcie meczu w pierwszej jak i drugiej połowie na ekranie tv wyskoczył w różnych kolorach numer,zdaje się że to numer karty ? Trwało to dłuższą chwilę,co to ma na celu,też tak ktoś miał .Denerwujące to jest jak wyświetla się na środku tv .
 4. Dostaniesz dekoder taniej to zapłacisz za pakiet normalnie. Jak dostaniesz pakiet taniej to trzeba za dekoder zapłacić. Coś za coś. 🙂
 5. HANS 22/SAT

  nc+ – pytania początkującego

  Ja wczoraj aktywowałem nowy,zrobiłem przez ICA i w 10 minut były .
 6. HANS 22/SAT

  4K UltraBOX+ (Technicolor USW4001NCP)

  Moja już dorosła i wyjechała na studia 😁 Więc nie mam przed kim blokować ,chyba że przed żoną 😂 .Ona i tak nie lubi za bardzo tego gatunku filmów 😋
 7. HANS 22/SAT

  4K UltraBOX+ (Technicolor USW4001NCP)

  Przy najbliższym kontakcie z nc+ działem technicznym zapytam co to za geniusz wymyślił i jaki to ma cel,skoro ktoś będzie chciał to sam zablokuje kodem pin,czy włączy blokadę rodzicielską .Gdyby choć działała ta opcja że jak już powpisujemy ten pin na każdym kanale to te kanały zostaną odblokowane aż do wyłączenia dekodera,wtedy szło by to przeżyć .A tak jak wskoczysz na chwilę przeglądnąć co ciekawego i chcesz " poskakać "po kanałach za każdym razem trzeba pin ,ach... Przy okazji masz może MR ,czy tylko jeden dekoder .Miałbym małe pytanie dotyczące MR ,mam dopiero 2 dzień ten sprzęt i ogarniam to.Miałem cały czas swój sprzęt,ale człowiek się starzeje to raz a drugie brak czasu.
 8. HANS 22/SAT

  4K UltraBOX+ (Technicolor USW4001NCP)

  Sprawdzałem jeszcze raz teraz i niestety nic z tym nie da się zrobić,na wifiboxie tak samo .Ten co to wymyślił to....
 9. HANS 22/SAT

  4K UltraBOX+ (Technicolor USW4001NCP)

  Ktoś to może potwierdzić ? U mnie nie działa ,za każdym razem po zmianie kanału trzeba od nowa wpisywać kod ! Żenujące ,to mało powiedziane . ( chodzi o kanały z MMP typu xxx )
 10. 10 zł dekoder ,tak 2 miesiące darmowe ( miałem wybór 10 zł mniej m/c lub 2 gratis )
 11. HANS 22/SAT

  4K UltraBOX+ (Technicolor USW4001NCP)

  O matko ,w obecnych czasach takie rzeczy? Do tego chyba jest kontrola rodzicielska i PIN, który można nadać na wybrane kanały. Trudno, jakoś trzeba to przeboleć, ale dla mnie to totalna głupota. Po pierwszych godzinach obcowania dekoder jest OK, choć przesiadłem się z własnych na Linuxie.
 12. Jednak dogadałem się i udało się przedłużyć na coś takiego .W sumie dostałem co chciałem . Tylko jedno pytanie mam pakiet comfort ( taki chciałem ) czy dostałem wyższy ,bo pisze coś o dopełnieniu do Extra + ? C+ x8 i na 24 miesiące . Wybrane usługi Nowy Comfort+ z CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, Dopełnienie do Extra+, Eleven Sports, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Multi Man Pack, NAJEM HD Wybrane promocje Nowy Comfort+ z CANAL+ 69,99 zł24 m, a po tym okresie 76,99 zł/m dla Abonentów, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0 zł/m dla Abonentów (07/18), Multi Man Pack i Eleven Sports za 25zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard aktywacja 0 zł/49 zł i opłata 10 zł/m dla Abonentów, Najem Box+ w cenie 0 zł/m bezpł. uż. dla Abonentów Czas trwania umowy (okres oznaczony umowy) od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 24 mies.
 13. HANS 22/SAT

  4K UltraBOX+ (Technicolor USW4001NCP)

  Mam od wczoraj ten dekoder i pytanie: jak wyłączyć PIN na kanałach z MMP (tych przyrodniczych 😉)? Czy za każdym razem woła PIN, choć kontrola rodzicielska i inne blokady są wyłączone? No, chyba nie jest tak na stałe ustawione?
 14. W sobotę infolinia też jest czynna? Może zadzwonię w sprawie przedłużenia. Dają co chcę albo nie i się pożegnamy. Płakał nie będę. Zaoszczędzę grosza albo konkurencja zarobi.
 15. Za dekoder 4k każą sobie słono płacić,a czy jest opcja MR - moduł + dekoder . Kończy mi się umowa ,nawet nie dzwonią a oferty jakie były są kiepskie .Obecnie mam 2 karty ,swóje dekodery i jeden od nich którego raz użyłem przez kilka dobrych lat,ale to złom totalny . Zabrałbym od nich oba dekodery ,ale nie za taką kasę jak wołają i jeszcze aktywacja tyle ,chyba na głowę upadli .Człowieka by interesowało 15-20 kanałów to oni gó....a inne wciskają których i tak nie będę oglądał .
×