Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O geez - przepraszam! Caly czas mysle, ze Legia gra w el. LM, a przeciez ich wywalono do el. LE - oczywiscie nie ma teraz pewnosci co do meczow Legii, musieliby wykupic prawa. Tak samo jak Legii. Mecz z Kazachstanu w Canal+ Sport? To byloby ciekawe, ale malo prawdopobne ...

 

Wystarczyłoby gdyby pokusili się o pokazanie meczów rozgrywanych w Polsce. Pierwszy mecz z Chorzowa przeciwko Metalistowi, drugi mecz z Warszawy przeciwko Aktobie. Oba mecze dać o 20:30 albo 21:05, żeby podkreślić stawkę o fazę grupową UEFA Europa League.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legia sluszna kara ,pani kierownik powinna odejsc za bład. Ona powinna wiedzieć że niemożna wystawic piłkarza ukaranego kartka.UEFA niemiala wyjscia ,prawo jest prawo.

 

Daczego pani kierownik miałaby odejść za błąd w kwestii, która nie jest i nie była w jej kompetencjach? Władze Legii wielokrotnie mówiły, kto w ich zespole za to odpowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nic mu nie udowodniono.

Rany, to juz kolejna osoba ktora albo nie umie czytac, albo mi cos wmawia. Napisalem tu i na jednych ze sportowych for, ze bedzie mial postawione zarzuty, a nie cos mu udowodniono - w obu przypadkach zostalem objechany, ze wedlug mnie jest winny ... :crazy:

Co nie zmienia faktu, ze jezeli w przypadku kogos sa podejrzenia to na bank cos kombinowal, kwestia tylko tego czy i jak bardzo mu sie to udalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, ze zarzuty sie tak po prostu, znikad przeciez nie biora - z reszta przeciez za skladanie falszywych zeznan rowniez grozi odpowiedzialnosc karna - chyba nikt by nie ryzykowal konsekwencji odnosnie swojej osoby, tak po prostu pozywajac Golanskiego, ktory za wiele to nie osiagnal i pilkarzem raczej srednim byl/jest jeszcze - to zwyczajnie by sie nie kalkulowalo. Analogicznie - Pistorius w takim razie tez jest niewinny, bo nic mu nie udowodniono? Jezeli tak sadzicie, to nie wiem co powiedziec po prostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za Reissem też ciągną się różne dziwne historie (nie tylko związane z korupcyjnym procederem), a jakoś nie zauważyłem ignorowania jego osoby w szeroko pojętych mediach. Kilka tygodni po tym jak go z kapturem/kominiarką na głowie agenci CBA ciągali po ulicy robił za eksperta w Polsacie opisując zakamarki... Old Trafford przy okazji meczu "Czerwonych Diabłów" (których jest kibicem) z kimś tam. Potem chyba wystąpił jeszcze w Cafe Futbol, później jeśli się nie mylę w Lidze+Extra lub Orange Sport? - to już do weryfikacji.

 

W przypadku polskich piłkarzy i korupcji w polskim futbolu zachowałbym... dystans. Wielu jest takich którym się upiekło, wielu jest takich którzy poza wrzuceniem symbolicznego banknotu do słoika z korupcją nie mieli nic wspólnego. Sam pamiętam przypadek piłkarza Korony bodajże Zabłocki się nazywał, który był młody, dopiero wchodził do dorosłej piłki i trudno było mu się sprzeciwić starszyźnie drużyny. I przez ten głupi epizod s.p.i.e.p.r.z.y.ł. sobie karierę, bo ta sprawa się już za nim ciągnęła, ba do dziś się ciągnie. Wielu jest takich, którzy myśleli, że składają się na prezent dla kolegi, a potem tym prezentem miał być wygrany mecz.

 

Nie mówię już o graczach z lat 80., 70., którzy już wtedy coś tam mieli za uszami. Niektórzy się z tym nawet nie kryją, że coś było na rzeczy, a mimo to dziś są ekspertami, których opinie jesteśmy zmuszeni wysłuchiwać.

 

Poza tym... Hajto, Dudka, Cygan, Wichniarek, Szpilka, Kowalczyk (nie ten o którym myślicie :lol2: ) itp. jakoś nie zostali wyrzuceni poza margines społeczny. A chyba wszyscy tutaj się zgodzimy, że śmiertelne potrącenie człowieka (np. na pasach lub pod wpływem alkoholu), sutenerstwo, pobicie, malwersacje finansowe (czyt. oszukiwanie ludzi na duże pieniądze) handel narkotykami, udział w zorganizowanej grupie przestępczej to coś bardziej nagannego niż wrzucenie banknotu do słoika, opony czy kapelusza 8)

 

@Umkwatata - Piszczka też zacznijmy ignorować, nie zapraszać do Ligi+Extra, bo przecież on też z korupcją był za pan brat. Jeśli o mnie chodzi to nie mam nic przeciwko... szczególnie po tym teatrzyku jaki swego czasu Łukaszek odstawił w związku ze swoim zawieszeniem w reprezentacji Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym Pistoriusem to ciezka sprawa, ja tam sam do tej pory nie jestem pewny czy to on zamordowal

Sama się zamordowała. No bez żartów. Tutaj zbyt wiele go obciąża faktów. Dla mnie to sprawa bolesna, bo dla wielu osób niepełnosprawnych, sportowców niepełnosprawnych był wzorem, inspiracją.

Gdyby zacząć poważnie karać za korupcję to okazało by siię,że nie miał by kto grać,a także robić za ekspertów w TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Umkwatata - Piszczka też zacznijmy ignorować, nie zapraszać do Ligi+Extra, bo przecież on też z korupcją był za pan brat. Jeśli o mnie chodzi to nie mam nic przeciwko... szczególnie po tym teatrzyku jaki swego czasu Łukaszek odstawił w związku ze swoim zawieszeniem w reprezentacji Polski.

Wiecie, co jest najgorsze? Jak tak dalej pójdzie, to zostanie on wybitnym reprezentantem Polski...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat w Polsce samo podejrzenie = wyrok w opinii publicznej. Dlatego tak często politycy stosują haki, bo oskarżyć łatwo, a potem już się z tego nie wytłumaczysz choćbyś był nawet niewinny. Np. Nowak jest tylko nadal podejrzany, a już właściwie w polityce jest skończony. To samo Chlebowski czy Drzewiecki. Nie są oskarżeni, a już ich nie ma. Zaraz jak prokuratura zainteresowała się Wdowczykiem to zniknął z Polsatu, z Cafe Futbol - chociaż był ich chyba więcej niż kolegą. To samo było chyba z Witem Żelazko i nie musieli go skazywać, żeby zniknął z C+. Trochę inaczej jest z Reissem, który jest zapraszany do programów, tolerowany. Właśnie nie wiem, dlaczego w tym przypadku jest inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku nie rozumiesz pewnych spraw- są zawody szczególnego zaufania. Za eksperta czy autorytet czy to w sprawach piłkarskich/ sędziowskich nie może robić ktoś na kim stoi podejrzenie i to tak poważne, oparte na materiale dowodowym. To nie jest tak,że ktoś staje się podejrzanym tak prosto i łatwo - bo ktoś pójdzie i doniesie.. To tak nie działa. Prokurator bada taką sprawę i może odmówić wszczęcia postępowania śledczego, w wyniku którego ktoś dostaje zarzuty i staje się podejrzanym. Zarówno Pan Wit Ż jak i D.Wdowczyk z tego co wiem zostali skazani Korupcja w Koronie była faktem, za to został ten zespół przecież zdegradowany z Ekstraklasy.

Żeby być skończonym nie potrzeba wyroku sądowego- polityk musi być nienaganny etycznie także,a afery z udziałem wymienionych polityków po prostu ich kompromitują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JESUS! Cz za wtopa Canal+ podczas studia skrotow LM ... Na poczatku pokazali od razu wyniki na planszy z meczami, prowadzacy studio sie zdziwili niezle ... Ogladalem Bayer w calosci, przelaczylem na C+S i widzialem, ze w Besiktasie bylo slabe 0:0. Na planszy na szczescie zobaczylem tylko wynik Steaua vs Ludogorets.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w powtórce już było to wycięte i wstawili dobrą planszę, bez wyników.

Naszczeście wczoraj w tym czasie gdy były wyniki pisałem smsa i nie widziałem wyników ufff. po chwili przełączyłem na Dery Madrytu, a od 1 obejrzałem jeszcze Napoli - Bilbao nie znając rezultatu, więc maraton pełną gębą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak, dokładnie po połączeniu z N wpadek jest co niemiara. W każdym programie albo puszczą bez dźwięku materiał, albo w Lidze Plus nie mają jakiejś analizy. Tu choćby przykłady z ostatnich kilkunastu dni:

 

yxNtt8wm.jpg SPTUazam.jpg

 

Widać, że nieraz Smokowski w Lidze+Extra czy w Multilidze jest zirytowany, bo wciąż popełniają jakieś głupie lapsusy. Pewnie nawet ludzie z dawnej N, myśleli że przychodzą do profesjonalnego C+, a tu widzą że jednak nie jest wcale tak pięknie jak myśleli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...