Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Piotr Karpiński powinien dostać więcej szans prowadzenia studia i programach canał+sport?

 

Jacek Laskowski I Rafal Wolski czują tak samo emocje piłkarskie jak komentują mecze ?

 

Tylko szkoda że niedogali się sprawie Mundialu Brazylii? Jak mogli się dogadać żeby robić premiery meczów Mundiali na swoje stacji?

Tak samo jak TVP robi skróty z Ligi mistrzów meczów nc+? I potem robi premiera tego meczu na Tvpsport HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Od poniedziałku prowadzi z Rosłoniem. Wcześniej bywał opowiadać o hokeju w Super Piątku.

Teraz testują takie pwry, bo na urlopy niektórzy pojechali. Surma i Ignacik był fajny duet, zaskoczył mnie Surm, który poprowadził lepiej niż taki Dębiński. A Ignacik tak średnio wypadł.

 

Od jutra duet Ryczel-Salak i goście Zamilski, Michniewicz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę refleksji ode mnie o dotychczasowych odcinkach "Na mundialu":

- Baaardzo dobrze, że jest :) miła odskocznia od pseudostudia z pseudoekspertami TVP.

- Irytujący jest ten "rozkład jazdy" z prawej strony. Po paru programach przyszło się przyzwyczaić, ale jest to zbędne i zawala pół ekranu. Ale pasek u dołu z ciekawostkami statystycznymi, a także infografiki - bardzo na plus.

- Jeśli chodzi o duety:

Twaro&Smoku - wiadomo, klasa sama w sobie

Marciniak&Olbrycht - cóż, ten pierwszy to wg mnie najlepszy prowadzący w studia w Polsce, ten drugi powinien mieć jakiś program o piłce, ale na wesoło, gdzie mógłby sucharzyć do woli - w normalnym programie drażni, gdy każda jego wypowiedź to żarcik

Surma&Ignacik - Surma powinien być wykorzystywany w tej roli, bo wypada rewelacyjnie! Ignacik też jest ok, ale chyba reporterka, ew. komentarz tenisa bardziej mu wychodzi

Gleń&Rosłoń - rozczarowanie, bo obu lubię jako komentatorów, ale to chyba na razie najgorszy duet, bez luzu i polotu. Rosół sam mówił w jednym z wywiadów, że kiedy prowadził parę sezonów temu program "Liga gra" (poprzednik "SuperPiątku"), czuł się niekomfortowo i woli komentować, Gleń - zdarzało mu się prowadzić studio PP w TVN Turbo, ale zupełnie mi nie podchodzi w tej roli

- Jak już było pisane - relacje "Karpirinhi" bardzo na plus, w porównaniu z nudami pokazywanymi w TVP niebo a ziemia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kolejnych Magazynach 'Na Mundialu' nowe duety. Od soboty Sergiusz Ryczel-Piotr Salak, a goscmi Andrzej Zamilski i Czeslaw Michniewicz/Aleksandar Vukovic. Pózniej przyjdzie czas na duet Rafal Wolski, Piotr Laboga, a gosciem Stefan Bialas. Na koniec Rafa Debinski i Zelek Zyzynski :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Polsat zrobił coś takiego pisalbyście po co magazyn, skoro nie mają żadnych praw i gadają o czymś z czego nawet nie mogą pokazać skrotów ;). Informacje o MS pojawiają się w serwisach na Polsacie Sport News i starczy.

 

A, że akurat w tym okresie Polsat Sport, w przeciwieństwie do C+ ma co pokazywać i do czego zatrudniać swoich ludzi, więc nie trzeba robić jakiś ochłapowych magazynów..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie w nc+ pracują dzień w dzień, w innyvh redakcjach też tak jest, bo gdybyś chciał wiedzieć to dziennikarstwo sportowe to nie tylko komentowanie meczów. To także praca redakcyjna... Więc pracować to każdy pracuje, nawet jak nie ma transmisji. I najważniejsza jest niemała miesięczna pensja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Polsat zrobił coś takiego pisalbyście po co magazyn, skoro nie mają żadnych praw i gadają o czymś z czego nawet nie mogą pokazać skrotów ;). Informacje o MS pojawiają się w serwisach na Polsacie Sport News i starczy.

 

A, że akurat w tym okresie Polsat Sport, w przeciwieństwie do C+ ma co pokazywać i do czego zatrudniać swoich ludzi, więc nie trzeba robić jakiś ochłapowych magazynów..

Why?? Dwa lata temu zrobili bardzo ciekawy magazyn Cafe EURO.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod wodzą duetu Ryczel-Salak "Na mundialu" niestety na poziomie studia TVP... dzisiejsza rozmowa o tym, że Ochoa przechodzi do Barcelony (pomyliło im się z Bravo i nikt tego nie skorygował) godna fachowości Kurzajewskiego. I nie jest to z mojej strony hejtowanie dawnych "enkowców", bo już pisałem, że Surma czy Karpiński są super. Mam nadzieję, że ktoś w końcu to zauważy i da spokój tym dyletantom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duet Ryczel + Salak to istna tragedia, juz wole te studia TVP, przynajmniej tam jest przez kilka minut rzeczowa analiza meczow. Podczas tych Mistrzostw Swiata wole Panow: Engela, Strejlau, Gmocha i pozostala paczke TVP (tylko ten Zewlakow moglby sie ogarnac, bo to nie przystoi co on wyprawia) niz tych ludzi co siedza w studiu na Canal+. Czulem, ze ten magazyn na C+ bedzie slaby, jeszcze przed mundialem. "Na mundialu" przypomina mi strasznie "PPP" z nSport, kompletne gadanie o [beep]olach przez mnostwo czasu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duet Ryczel + Salak to istna tragedia, juz wole te studia TVP, przynajmniej tam jest przez kilka minut rzeczowa analiza meczow. Podczas tych Mistrzostw Swiata wole Panow: Engela, Strejlau, Gmocha i pozostala paczke TVP (tylko ten Zewlakow moglby sie ogarnac, bo to nie przystoi co on wyprawia) niz tych ludzi co siedza w studiu na Canal+. Czulem, ze ten magazyn na C+ bedzie slaby, jeszcze przed mundialem. "Na mundialu" przypomina mi strasznie "PPP" z nSport, kompletne gadanie o [beep] przez mnostwo czasu ...

 

Nie mów, bo duety Marciniak-Olbrycht, Twarowski-Smokowski, Surma-Ignacik prowadzili świetnie i chcialo się oglądać. A te relacje Karpia z Brazylii są, po prostu świetne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W fazie grupowej codzinnie o 20:00 były, teraz o 21:00.

 

Moje skromne oceny, do tej pory:

Twarowski-Smokowski: 10/10 Świetnie, jak zwykle.

Olbrycht-Marciniak: 6/10 Czarek jak zwykle dawał tyle sucharow, że głowa boli. On studia powinien prowadzić sam

Surma-Ignacik: 9/10 Zaje.... Tego się nie spodziewałem, Surma zaprezentował się z super strony. Żarty, wiedza, trafione pytania. Ignacik tak sobie, dlatego 9/10. Widziałem, że czasami nie wiedział co się dzieje i obaj nie wiedzieli co zapowiadac

Gleń-Rosłoń: 5/10 Panowie nie nadają się na prowadzących, obaj super komentują, ale prowadzenie studia nie dla nich. Rosłoń to w studio wygląda jakby siedział tam za karę. Duży plus dla tej pary za organizacje, zawsze miescili się w czasie, wiedzieli kto kiedy zapowiada. Widać było, że się dogaduja.

Salak-Ryczel: 5/10 Salak, hmm... On powinien studio prowadzić sam, bo często przerywa partnerowi, jest mało wyluzowany (owszem, śmieje się, ale tak czasami sztucznie). Ryczel prowadzi średnio, nie jest źle, nie jest świetnie. Tak czy siak - ma świetny głos, gorzej z wiedzą. On musi popracować nad swoją wiedzą, bo ma jeden z najlepszych głosów u komentatorów w Polsce. I fajnie komentuje mecze, potrafi być cicho... Wydaje mi się, że powinien wrócić do komentoeania. A co do prowadzenia - Panowie słabo się dogadywali.

Wolski-Laboga: Po jednym odcinku daje 6/10. Wolski jest spoko, uśmiecha się, dobre pytania zadaje. Laboga jrst za poważny, on prowadzi to jak program Uwaga, a nie magazyn mundialu, w którym nie są poruszane sprswy rodzinne. Podobnie było w Pilkarskim diamencie, z Ziętarą w ogóle się nie uśmiechali... Aha, Rafał i Piotr przynajmniej się dogaduja, to widać. Jednakże Laboga to słaby prowadzący, a Wolski super. Do duetu z Karpiñskim i do studia LM ich. Albo do Sport+Extra.

 

Czekamy na Żelka i Rafała Dębińskiego.

 

Eksperci:

Czesław Michniewicz - 9/10 Mógłby troszkę głośniej mówić, ale merytorycznie wszystko na plus, żarty rozumie. Generalnie na sezon można go brać :D

Edi Andradina - 3/10 Kompletny niewypał, ciężko było go zrozumieć. Plusem chyba tylko to, że jakoś strasznie się nie stresowal co troszkę umożliwiało zrozumienie go.

Aleksandar Vukovic - 9/10 Świetnie obsluguje polski, duża wiedza. Bardzo fajnie się go słucha. Widać jednak, że się stresuje i jest śpięty. Niech wrzuci na lux, jal mówi młodzież :D

Wojciech Jagoda 8/10 Duże zaskoczenie, myślałem, że będzie słabo, a tu sensacja. Bardzo fajne analizy, które robił chyba najlepiej ze wszystkich. Czasami jednak powinien się uśmiechnąć i generalnie starać się nie przerywać partnerom.

Tomasz Wieszczycki - 8/10 Tradycyjnie bardzo dobrze, czasami jednak walił banałami. Na szczęście rzadko... Do tego powinien wolniej mówić, bo później te jego wypowiedzi sa chaotycznie.

Piotr Świerczewski - 7/10 Co dwa zdania samozachwyt, co to on nie robił, kogo to on nie zna. Na szczęście brak stresu i merytoryczne wypowiedzi go ratują. Największa wiedza przy okazji gadania o Francji. Myślę, że jako pomoc dla trenera Białasa by się nadal.

Stefan Białas - 7/10 Po pierwszym odcinku dużo powiedzieć nie mogę, ale oczywiście wiedza duża, choć w większości o Francji. O reszcie reprezentacji troszkę mniej wiedział, ale chyba wystarczająco. Czasami ciężko go zrozumieć, ale rzadko. A to wszystko przez jego mlaskanie, nawet w studio :D

Andrzej Zamilski - 8/10 Wiedza duża, niespodzianka w sumie, bo myślałem, że dużo wie tylko o polskiej piłce. Ale miło, że sie zaskoczyłem. Fajne analizy, czasami odbiegal od tematu, ale da się to wybaczyć. Aha, tutaj jak u Wieszczckiego - za szybko mówi, Pan trener. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...