Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadzam się, że Dryle powinni dać więcej szans komentowania piłki (właśnie super byłoby, gdyby komentował te mecze o 18:00 drużyn ze wschodu), ale na mecz o takim ciężarze gatunkowym mimo wszystko oczekuję takich postaci jak Rafał Wolski, który rok temu zrobił z Kaziem majstersztyk. Ale mam przeczucie, że będzie komentował Rosłoń ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzenie? Wolski i Węgrzyn, bo byłoby show z emocjami jak rok temu. Mimo wszystko w redakcji jest przecież dużo osób, więc mecz dostanie ktoś z czwórki: Wolski, Rosłoń, Smokowski, Pełka. Tak przy okazji: wie ktoś gdzie można sobie przypomnieć dwumecz ze Steauą z komentarzem pana Rafała i Kazimierza? Nawet skrót może być ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy podobnej sytuacji nie było relegacji stąd moje przypuszczenia były takie a nie inne, ja [beep], toż to skandal, drużyna wygrywa w dwumeczu 6-1 a mimo to nie awansuje.

 

podobnej? Debrecen? Litex? te kluby porownujesz do Celticu? chyba nie masz pojecia o przekretach, rownych i rowniejszych w traktowaniu przez UEFA, ze tak napisales

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy podobnej sytuacji nie było relegacji stąd moje przypuszczenia były takie a nie inne, ja [beep], toż to skandal, drużyna wygrywa w dwumeczu 6-1 a mimo to nie awansuje.

 

podobnej? Debrecen? Litex? te kluby porownujesz do Celticu? chyba nie masz pojecia o przekretach, rownych i rowniejszych w traktowaniu przez UEFA, ze tak napisales

 

 

O jakim przekręcie mówisz? Sam jestem zdenerwowany tą sytuacją i jak wróciłem wieczorem z pracy i spojrzałem w wiadomości to nieźle się wkurzyłem, ale to nie Celtic zgłosił bład Legii do UEFA tylko delegat UEFA będący na meczu to dostrzedł i tyle. I tak jak mówi Kunkore, Bereszynski dostał czerwoną kartkę w ostatnim meczu poprzedniej edycji Ligi Europejskiej i został zawieszony na 3 mecze.Gdyby Legia pomyślała i zgłosiła go do spotkań z St. Patrick wszysyko byłoby ok, ale nie zrobili tego i mogą sobie tylko [beep] w twarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...